Solana Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – Solana Coin Yorum

Solana Coin Geleceği ve Solana Coin Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Solana Coin Yorum nasıl okunur işte detayları.

Solana Coin geleceği konusunda henüz net bir veri paylaşımı sağlanamazken, söz konusu altcoin ile ilgili olarak pek çok uzman tarafından yapılan yorumlar bulunuyor. Piyasayı etkileyen parametrelere bağlı olarak yapılan bu yorumlar yatırımcıları yakından ilgilendiriyor.

Sol coin geleceği etkileyen gelişmeler

Sol Coin Geleceği Etkileyen Gelişmeler

  • Solana coin 20-27 Haziran 2022 haftası +25,93% kazanç sağladı.
  • Solana Coin Haziran ayında Web 3.0 teknolojiye sahip telefon çıkaracağını duyurdu.
  • SOL Coin teknik sebeplerden dolayı blokzinciri işlenemedi. Solana ağında yaklaşık olarak 5 saat kesinti yaşandı.
  • Solana coin DeFi projelerini desteklemek için 100 Milyon dolarlık yatırım yaptı.
Solana coin geleceği 2022 (haziran)

Solana Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Solana Coin geleceği fiyatı ne olur?

DönemFiyatDeğişim %
Ağustos 2022$44,0593,87%
Temmuz 2022$41,93824,68%
Haziran 2022$33,749-26,18%
Mayıs 2022$45,718-46,06%
Nisan 2022$84,757-31,05%
Mart 2022$122,91923,28%

Solana Coin Nedir

Merkeziyetsiz bir yatırım aracı olan Solano Coin, açık kaynak kodlu özelliğe sahip ve finansal problemlerin çözümüne yönelik fikirler üretilebilmesine olanak tanıyan bir proje. Söz konusu projeye dair ilk adımlar ise, İsviçre merkezli olarak faaliyetlerini yürüten finansal bir kuruluş olan Solana Vakfı tarafından atılmıştı.

Projenin başında bulunan esas isim ise, Anatoly Yakovenko. 2017 yılı itibariyle yatırımcılarla ilk kez buluşan bu coin ile ilgili olarak aynı isimle bir de protokol bulunuyor. Solana protokolü, herhangi bir merkeze sahip olmayan bir uygulama ağı oluşturulabilmesini olanaklı kılıyor. Solano Coin’in hedef kitlesi hem küçük ölçekli ticaret elemanları hem de kurumsal tüccarlar. Solana Coin ile işlem yapan kullanıcılar için

  • Erişilebilirlik
  • Ölçeklenebilirlik
  • Hızlı işlem yapabilme imkânı
  • Düşük maliyet gibi avantajlar da sunuluyor.

ANKR Coin Geleceği – ANKR Token Alınır mı?

Luna Coin Geleceği – Luna Token alınır mı?

Solana Coin Yorum 2022

Solana Coin Yorum verileri, özellikle yatırımcı kitlenin bu coin ile ilgili son derece olumlu düşüncelere sahip olduğunu gösteriy0or. Pek çok yatırımcının tüm birimini bu coin odağında sürdüğünü ifade ettiği yorumlarda Solana Coin’in yanı sıra Matic ve Cornado gibi kripto paralardan da aynı yükseliş beklentisinin olduğu vurgulanıyor.

An itibariyle 34 doları görebilmiş olan Solano için yeni kırılmaların söz konusu olabileceğini ve bu kırılmaların mutlaka yatırımcılar tarafından değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayan uzmanlardan yılsonu itibariyle 300 doları görebileceği gibi çok iddialı tahminler de geliyor. Kripto para piyasalarında paylaşılan verilerin hiçbir garantisi olmadığının beklenen yükselişin hiçbir zaman yaşanmama olasının olduğunu da ısrarla belirtmemiz faydalı olacak.

Sand Coin Geleceği – Sandbox coin alınır mı?

Mask Coin Geleceği – Maskbook coin alınır mı?

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥