Solana Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – Solana Coin Yorum

Solana Coin Geleceği ve Solana Coin Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Solana Coin Yorum nasıl okunur işte detayları.

Solana Coin geleceği konusunda henüz net bir veri paylaşımı sağlanamazken, söz konusu altcoin ile ilgili olarak pek çok uzman tarafından yapılan yorumlar bulunuyor. Piyasayı etkileyen parametrelere bağlı olarak yapılan bu yorumlar yatırımcıları yakından ilgilendiriyor.

Sol Coin Geleceği Etkileyen Gelişmeler

 • Solana coin 20-27 Haziran 2022 haftası +25,93% kazanç sağladı.
 • Solana Coin Haziran ayında Web 3.0 teknolojiye sahip telefon çıkaracağını duyurdu.
 • SOL Coin teknik sebeplerden dolayı blokzinciri işlenemedi. Solana ağında yaklaşık olarak 5 saat kesinti yaşandı.
 • Solana coin DeFi projelerini desteklemek için 100 Milyon dolarlık yatırım yaptı.
Sol Coin Geleceği Etkileyen Gelişmeler

Solana Coin Fiyatı, Anlık

Solana Coin fiyatı 755,16 TRY’dir. Solana coin son 24 saatte 3.31% değişim gösterdi. Solana coin günlük işlem hacmi 19.679.389.569 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 9. sıradadır.

1 Solana Coin Kaç Dolar; $42,12 USD’dir. Son 24 saatte 3.31% oranında değişti.

1 Solana Coin Kaç TL; ₺755,16 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 3.31% değişim gördü.

Solana Coin Geleceği 2022 (Haziran)

Solana Coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Solana Coin geleceği fiyatı ne olur?

DönemFiyatDeğişim %
Temmuz 2022$41,93824,68%
Haziran 2022$33,749-26,18%
Mayıs 2022$45,718-46,06%
Nisan 2022$84,757-31,05%
Mart 2022$122,91923,28%

Solana Coin Nedir

Merkeziyetsiz bir yatırım aracı olan Solano Coin, açık kaynak kodlu özelliğe sahip ve finansal problemlerin çözümüne yönelik fikirler üretilebilmesine olanak tanıyan bir proje. Söz konusu projeye dair ilk adımlar ise, İsviçre merkezli olarak faaliyetlerini yürüten finansal bir kuruluş olan Solana Vakfı tarafından atılmıştı.

Projenin başında bulunan esas isim ise, Anatoly Yakovenko. 2017 yılı itibariyle yatırımcılarla ilk kez buluşan bu coin ile ilgili olarak aynı isimle bir de protokol bulunuyor. Solana protokolü, herhangi bir merkeze sahip olmayan bir uygulama ağı oluşturulabilmesini olanaklı kılıyor. Solano Coin’in hedef kitlesi hem küçük ölçekli ticaret elemanları hem de kurumsal tüccarlar. Solana Coin ile işlem yapan kullanıcılar için

 • Erişilebilirlik
 • Ölçeklenebilirlik
 • Hızlı işlem yapabilme imkânı
 • Düşük maliyet gibi avantajlar da sunuluyor.

ANKR Coin Geleceği – ANKR Token Alınır mı?

Luna Coin Geleceği – Luna Token alınır mı?

Solana Coin Yorum 2022

Solana Coin Yorum verileri, özellikle yatırımcı kitlenin bu coin ile ilgili son derece olumlu düşüncelere sahip olduğunu gösteriy0or. Pek çok yatırımcının tüm birimini bu coin odağında sürdüğünü ifade ettiği yorumlarda Solana Coin’in yanı sıra Matic ve Cornado gibi kripto paralardan da aynı yükseliş beklentisinin olduğu vurgulanıyor.

An itibariyle 34 doları görebilmiş olan Solano için yeni kırılmaların söz konusu olabileceğini ve bu kırılmaların mutlaka yatırımcılar tarafından değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayan uzmanlardan yılsonu itibariyle 300 doları görebileceği gibi çok iddialı tahminler de geliyor. Kripto para piyasalarında paylaşılan verilerin hiçbir garantisi olmadığının beklenen yükselişin hiçbir zaman yaşanmama olasının olduğunu da ısrarla belirtmemiz faydalı olacak.

Sand Coin Geleceği – Sandbox coin alınır mı?

Mask Coin Geleceği – Maskbook coin alınır mı?

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

11 Yorum

 1. Yükselişin devam edeceğini düşünüyorum. Coin piyasası son zamanlarda düşüş yaşasa da uzun vadede güzel getiriler bizi bekliyor. İnançim tam sana Solo

 2. Solana ağında her geçen gün daha fazla coin çıkıyor. Zaten ETH ve BTC’ye rakip olarak çıkarılması ve daha düşük işlem maliyeti ile dünya genelinde çok sayıda kullanıcı kazandı. Bence 2022 yılı sonlarından itibaren güzel bir ivme kazanacak. Uzun vadeli yatırım sepetime eklediğim coinlerden biri. Gelecekte yıldız olabilir.

 3. Solana coin bence yeni yıldan sonra baya bir iyi yerlere gelecek. yatırım yapan herkes zaten bu aralar bildiğim kadarıyla bekleme moduna geçtiler. Zaten. uzmanların yorumlarına da bakılırsa herkes Ocak ayı gibi ciddi bir yükseliş olacağını düşünüyor. Yine de piyasayı doğru analiz etmek kazanç elde etmek için oldukça önemli.

 4. Merkeziyetsiz ve yerel bir kripto para birimi Solana coin. Token olarak işlem görüyor. Misyonu tüm büyüme emarelerini taşıyor. Analizciler bu coinin üzerinde pek sık duruyor. Henüz öyle yüksek kâr bırakmış bir coin değil. Ama analizler az çok kendini belli ediyor. Uzun vadede ne yapacağı hiç belli olmaz. Ben şansımı denemek için bir 100 dolarlık alım yaptım.

 5. Bence bu coin satın alınmaz. Şu gğnlerde çok fazla düşüş yaşadı ve pek bir değeri kalmadı ama yakın zamanda tekrar yğkselişe geçmesi gerekiyor yoksa işlem hacmi bğr hayli düşceğe benziyor. Bu şekilde yatırım yapmayı düşünmüyorum ama yükselir ise düşünebilirim

   1. Daha da pişman olmuştur 250 doları gördü ve daha da görecek eth dan daha kullanışlı daha iyi sol eth için çok büyü rakip

     1. Karını tepelerden alıp çıkmış olsaydı ve diplerden kademeli olarak ikinci alımı gerçekleştirip gelecek için hold yapmaya başlasaydı çok mutlu olabilirdi YTD.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu