Soruyu Bil 4 GB İnternet Kazan, Vodafone 2 GB İnternet Hediye

İnternetiniz size yeterli gelmiyor mu? Daha fazla internetinizin olmasını ister misiniz? O zaman Vodafone sayesinde ücret ödemeden bedava internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone Bedava internet kazanma için vantaj ve fırsatları takip etmeniz gerekir. İnternette yer alan soru bil internet kazan uygulama ve siteleri yanıltıcı olabilir. Operatörlerin düzenlediği kampanyalar haricindeki kampanyalara itibar etmemelisiniz. Bu yüzden Vodafone uygulaması ya da Vodafone resmi web sitesi üzerinden gerçekleşen platformlara katılım sağlayın.

Vodafone İnternet Kazanma

Vodafone i̇nternet kazanma

Vodafone Tobi hediye internet, Vodafone müşterilerine çeşitli yollarla 2 GB internet hediye sunuyor. Hem yükleme yaparak hem de Tobi sayesinde 2 GB internet kazanabilirsiniz. 2 GB internet kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Tobi tarafından sağlanan 2 GB interneti kazanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Tobi’den 2 GB internet hediyesi almak için:

  • Vodafone Yanımda uygulamasını açın veya 542‘yi arayın.
  • Tobi’yi seçin.
  • “2 GB kazan” seçeneğine dokunun.
  • Adresinizi güncelleyin.

Soruyu Bil 4 GB İnternet Kazan Oyunu

Vodafone Soruyu bil 4 GB internet kazan kampanyası: Hızla Kazan hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız.

Vodafone Hızla Kazan kampanyası ile soruları bilen abonelerine bedava internet kazandırıyor. Ancak Vodafone soru bil oyunu ücretli bir oyundur. Hızla Kazan Bilgi Yarışması üyelikli bir servis olup kullanıcılar tüm vergiler dahil aylık 36 TL olarak ücretlendirilir. Üyelik iptal edilmediği sürece aylık olarak yenilenir. Oyunu girmek için; https://www.hizlakazan.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Seni Seviyorum Vodafone Anketi

Vodafone interneti seviyorum anket sorularını cevaplayan abonelerine 3 GB bedava internet veriyor. Bu teste her Vodafone abonesi yalnız bir kez katılabilir. Anket sayesinde bir hafta geçerli olan 3 GB internetini kolayca kullanabilirsiniz. Ankete ulaşmak için Vodafone Seviyorum İnterneti platformuna giriş yapmanız gerekir. Platforma giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen 10 soruluk anketi hemen doldurun. Anket tamamlandıktan sonra hesabınıza otomatik 3 GB internet tanımlanır. Ayrıca ankete katılım sağlayan kişilere çekiliş düzenlenir. Çekilişi kazanırsanız bir yıl boyunca bedava internetin tadını çıkartabilirsiniz.

Vodafone Hızla Kazan Ne Demek?

Vodafone i̇nternet kazanma

Vodafone müşterilerinin hem eğlenmesi hem bilgilenmesi hem de internet kazanması için yeni bir platform ile karşımıza çıktı. Hızla Kazan platformu sayesinde ayda 8 GB internet kazanabilirsiniz. Katılan herkese haftalık 3 GB internet hediyesi veriliyor. Bilgi yarışması olan bu platformu hem faturalı hem de faturasız hatta sahip tüm Vodafone kullanıcıları katılım sağlayabilir. Hızla Kazan aboneliğini başlatarak bedava internetten yararlanın. Peki bu servisi nasıl başlatabilirsiniz.

  • Telefonunuzun mesaj kısmına HIZLA yazın ve 5109 telefon numarasına mesaj gönderin.

Hızla Kazan ne demek?

Vodafone müşterileri için Hızla Kazan servisini başlattı. Hızla kazan servisine abone olan kullanıcılar hem bilgi yarışmasına katılım sağlayabilir hem de haftalık bedava internetin tadını çıkartabilir. Hızla Kazan aslında bilgi yarışmasıdır. Size sorulan tüm soruları doğru cevaplamanız gerekir. Soruları tamamen doğru cevapladığınızda ne kadar süreniz kalırsa o kadar puan elde edersiniz. Kazandığınız puanları biriktirerek haftalık 1 GB’den başlayan internetin tadını çıkartabilirsiniz.

Vodafone Hızla Kazan Kaç TL?

Hızla Kazan sorularına katılmak için servis aboneliği başlatmanız gerekir. Servis aboneliğini SMS ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hızla Kazan aboneliği ücretli mi dediğinizi biliyorum. Hızla Kazan servisini kullanmak için 70 TL ücret ödemeniz gerekir. Dilediğiniz zaman bu servisi iptal edebilirsiniz. Ancak kullandığınız aydaki ücret geri iade edilmez. Taahhüt olmadan kolay bir şekilde aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Vodafone hızla kazan, interneti seviyorum gibi yarışmalar hakkında sorularınız varsa yorum bölümüne yazarak bizlere iletmeyi unutmayın.

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥