SpiritSwap Coin Geleceği 2022 – Spirit Coin Yorum

SpiritSwap gibi birçok coin projesi günümüzde ekosistemlerinin trendini takip ederek piyasaya öncülük ettiğine tanık oluyoruz. Fantom blockchain platformu, herkesin dikkatini çeken çok çeşitli bir ekosisteme sahip olduğu için bunlardan biridir. SpiritSwap, son zamanlarda çok aranan bu ekosistemde ortaya çıkan bir projedir.

Spirit Coin fiyat tahminine başlamadan önce önceki yazımızda sizlere tanıttığımız Alpha Coin Geleceği – Alpha Coin Yorum ilgi çeken altcoin inceleyebilirsiniz.

SpiritSwap Coin Kaç TL

SpiritSwap Coin fiyatı 0,352579 TL’dir. SpiritSwap coin piyasa değeri 112.659.326 TL ve SpiritSwap coin son 24 saatte -5.49% değişim gösterdi. SpiritSwap coin günlük işlem hacmi 4.198.794 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 923. sıradadır.

  • 1 SpiritSwap Coin Kaç Dolar; Spirit şuan $0,019657 -5.49%
  • 1 SpiritSwap Coin Kaç TL; Spirit anlık fiyatı ₺0,352579 -5.49%
SpiritSwap Coin Geleceği - Spirit Coin Yorum 2021

Metaverse Coin Hangileri

Holoride Coin Geleceği – Holoride Coin Yorum

Spirit Coin nedir?

SpiritSwap, Fantom Opera Zinciri üzerine kurulmuş ve platformun bir Otomatik Piyasa Yapıcısı’na dayalı olduğu ilk Merkezi Olmayan borsalardan (DEX’ler) biridir. Kullanıcıların herhangi bir aracı ve merkezi yönetim olmaksızın işlem yapmalarına olanak tanır. AMM ile çalışan Likidite Havuzları, yüksek performansla yatırılan iki jeton için jeton fiyatını otomatik olarak hesaplar.

Her kripto işlemi güvenli bir şekilde sonuçlandığında, yatırımcılardan %0,3’lük küçük bir ücret alınacaktır. Üücretler, değişim platformunun büyümesini motive etmek için Likidite Sağlayıcılarına ve SPİRİT token sahiplerine dağıtılır.

SpiritSwap Coin Geleceği - Spirit Coin Yorum 2021

Spirit Coin Güvenli Mi ?

  • Fantom blockchain ağı üzerinde kurulan ve çalışmalarına devam eden SpiritSwap oldukça güvenli bir şifrelemeye sahiptir.

Spirit Coin Nasıl alınır ?

  • Spirit Coini Gate.io, Spookyswap ve SpiritSwap kripto para borsalarından satın alabilirsiniz.

Spirit Coin Sınırsız Mı ?

  • Hayır, Spirit Coin sınırsız değil şuan da dolaşımda 257.861.836 adet token bulunmakta. Spirit Tokenin toplam arzı ise 1.000.000.000 adet tokendir.

Starlink Coin Geleceği – STARL Coin Yorum

Ethereum (ETH Coin) Fiyatı Hedef Yorumları

SpiritSwap (SPİRİT) Yorum 2022

SpiritSwap, Fantom altyapısıyla kurulan ilk kripto paralardan biri olduğundan, Fantom ekosisteminde önemli bir avantaja sahip. Bununla birlikte, bazı istatistiklere göre, token fiyatı nispeten düşük performans gösteriyor. Yatırım yapmadan önce dikkate almak isteyebileceğiniz bazı önemli noktalar şunlardır:

  • Binance Smart Chain ve Ethereum’dan doğrudan Fantom Opera’ya, birçok kripto para likiditesini SpritSwap’a akmak için çekiyor. SpiritSwap’ta kullanıcılar platforma kolayca “zincirler arası” kripto para yatırabilirler .

Spirit Coin Grafik

  • Swapping, Farming, Staking, Lending, NFT ve hatta bir IDO platformu gibi çok çeşitli DeFi ürünleri sunan SpiritSwap, bir çeşitlendirme stratejisi kullanıyor . Bu ürünler, kullanıcıların SpiritSwap’ın tüm rahatlığını deneyimlemelerine yardımcı olmak için yeterli oluyor. Her özelliği müşterilere hizmet vermeye hazır; bu nedenle, fiyat da önemli ölçüde bir hareketlenme yaşadı
  • Ekosistemin yükseliş eğilimi 2021’in sonlarında gerçekleşecek; Fantom ekosistemindeki tüm projeler teknik olarak yükseliş dalgalanmasını yakalamaya hazır. Ayrıca SpiritSwap, güçlü bir destekleyici topluluğa sahiptir . Bu nedenle büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtmekte fayda var.
  • Ekim 2021’de SpiritSwap’ın hacmi 200 milyon doların üzerinde bir patlama yaşadı.
Spirit/USDT 90 Günlük Grafik Kaynak: CoinGecko

Kripto Para Haberleri

Kripto Para En Çok Kazandıran

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu