Starlink Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Starlink yatırımcı topluluğu tarafından yönetilen merkezi olmayan bir proje olarak kendisini bize gösteriyor. Starlink coini diğer altcoinlerden ayıran en önemli özelliği ise coini yaratan kişiler için ayrılmış bir tokeni bulunmuyor bu da Starlink coinini büyük düşüşlerden koruyor. STARL token ise Starlink projesinin yerel kripto para birimidir.

Starl tokeni Starlink projesinin evrenin metaverse arsa almak için kullanılabilecek. Ekosistemin içinde sanal olarak reklamınızı yapabilecek, yaşam alanlarınızı oluşturabilecek ve uzay modülü gibi eşyalar alınabilecek. Dijital olarak gayrimenkul, arsa veya eşya satımları dünya üzerinde aşırı yaygınlaştığı için yatırımcılar starlink projesine ilgi göstermeye başladı.

Facebook ismini değiştirip Metaserve yaptıktan sonra bu ilgi daha da arttı metaserve projeleri yaygınlaşması ile ileride büyük bir alım fırsatı sunan bir coin haline gelen STARL tokeni bir yandan da aynı isimle tüm dünyaya internet dağıtmayı planlayan ve bu iş için girişimlerini sürdüren STARLİNK şirketinin sahibinin Elon Musk olması. Starlink şirketinin bu proje ile herhangi bir bağının bulunmamasına rağmen internette yapılan bu araştırmalar STARL tokeninin değerinin artmasını sağladı.

Starlink coin geleceği - starl coin yorum 2021

STARL Coin Güvenilir Mi ?

STARL Coin uzun vadede sanal gerçeklik oyunların artmasıyla ve Facobook’un Metaserve evreninin dünyada yaygınlaşmasıyla ileride çok büyük bir evren olacağını düşünüyoruz bu sebepler. Starlink Projesi ve STARL Coin güvenilir diyebiliriz.

Starl coin güvenilir mi?

STARL Coin Nasıl Alınır ?

STARL Coin OKEx, MEXC Global, Gate.io, Shibaswap, Uniswap gibi dünyaca ünlü kripto para borsalardan satın alabilirsiniz.

STARL Coin Sınırsız Mı ?

Hayır STARL Coin sınırsız değil şuan da STARL coinin dolaşımda 9.979.172.029.858 adet tokeni bulunmaktadır. Projenin toplam coin arzı ise 10.000.000.000.000 adettir.

Starl coin yorum 2021

STARL Coin Yorum

STARL Coin verilerine baktığımızda son zamanlarda Starlink projesine ilginin çok fazla arttığını ve coinlerle ilgili haber paylaşan çoğu sitenin bu projeye yoğunlaştığını görüyoruz. Yatırımcıların büyük yatırımlar yaptığı STARL Coin son zamanlarda günlük hacminde büyük bir yükseliş sergiledi. Son 24 saatte 462.923.517 milyon dolarlık alım satım yapılarak büyük bir atılım yaptı.

STARL Coin Grafik

STARL Coin grafiklerine baktığımızda hacmi sürekli artan ve ilgi çeken coinler arasına girdi. Bu ilginin karşılığı olarak da CoinGecko’da 199. Sıraya kadar tırmanmış bulunuyor. Bu yüzden Starl grafiklerini yorumlayacak olursak Starl coininin büyük bir alım işaretini verdiğini ve 2021 yılını çok iyi geçireceğini düşünüyoruz

Starlink coin geleceği, yorum ve fiyat tahminleri
Starl/usdt 90 günlük grafik kaynak: coingecko

Kripto Para Haberleri

Kripto Para En Çok Kazandıran

Gökçe Kübra

Kübra, finans okuryazarlık alanında kendini geliştiriyor. Grafiklere bayılır ve analizlerini paylaşmak onu heyecanlandırıyor. kubra.gokce@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥