Stellar Coin Geleceği 2022 – XLM Coin alınır mı?

Stellar Coin Geleceği ve XLM Coin Yorum 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. XLM Coin Grafik nasıl okunur işte detaylar.

Stellar Coin geleceği kripto para piyasalarında 9. Sırada yer alan XLM’nin verilerini içeriyor. Ukrayna Hükümeti ile yaptığı anlaşma doğrultusunda hükümet ile ortak coin üretimine başlayacağını duyurması ile yaklaşık %150 oranında değer kazanmıştı.

Stellar Coin Kaç TL

Stellar Coin fiyatı 2,19 TL’dir. Stellar coin piyasa değeri 55.432.410.550 TL ve Stellar coin son 24 saatte -0.86% değişim gösterdi. Stellar coin günlük işlem hacmi 2.099.283.751 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 28. sıradadır.

XLM Coin Yorum 2022

Küresel bir ağ oluşturup zaman ve mekandan tasarruf ederek varlık transferi gerçekleştirebilmeyi hedefleyen blockchain alt yapılı bir coin olan XLM Ripple ile ortak amaçlar uğruna tasarlanmıştı. 2014 yılı itibariyle kripto para borsasında yerini almıştı.

14 Nisan itibariyle 0,65 dolarlık bir değere sahip olan XLC geride bıraktığımız 52 haftalık sürecin en yüksek değerine ulaşabildi. XLM Coin yorum 2022 verilerine göre uzmanlar, beklenen hamlelerin gerçekleşmesi doğrultusunda, 0,75 doları, ardından da 0,85 dolar seviyelerine yükselebileceğini ifade ediyor. Bu yükselme trendinin kesinliği ise bulunmuyor.

Paribu Nasıl Oynanır

XLM Coin Grafik

XLM Coin Grafik

XLM Coin Grafik verilerinin bir anda hızlı bir yükselişe geçmesi ile ilgili olarak pek çok uzman, ortak bir görüşe sahip. Bir anda hızlı bir biçimde yükselişe geçmesinin nedeni kurumsal segmentte yer alan yatırımcılar. Veriler incelendiğinde konsolidasyon sürecinde olduğu net bir biçimde ifade edilebilir. Nisan ayının 11’i itibariyle tap noktaya ulaşan XLM, geride bıraktığımız 24 saatlik bir süre yaklaşık % 7 lik bir düşüş yaşadı.

Ripple’ye alternatif olarak üretilen XLM’nin alternatifinden ayrılan önleri ise,

  • Ripple Stellar’a nazaran daha merkeziyetçi bir politikaya sahip.
  • Stealler bireysel segmentte yer alan ve bankalara erişim sağlayamayan kullanıcılara ulaşmaya çalışırken, Ripple ise kurumsal segmentte yatırımcılarla ilgileniyor.
  • Rplle tam anlamıyla ticari bir varlık olarak işlemleri sürdürüp kar elde etmeyi hedeflerken, Steller, kar dan ziyade bir vakıf mantığı ile ilerliyor.

Paribudan Binance’ye Coin Transfer

XLM Coin Haber

XLM coin haber içerikleri genel itibariyle olumlu bir seyir izlediği yönünde bilgilere sahip olsa da söz konusu Coinin fonlanma oranlarının hala beklenen seviyeye taşınamadığının görüldüğü de ifade ediliyor. Gün içerisinde Binance aracılığıyla alım satım işlemine tabi olan XLM’nin  fonlanma oranı %0,23 seviyelerinde yer alıyordu. Dengelerin her an değişebildiği coin piyasası ile ilgili olarak net bir veri paylaşmak mümkün olmazken, gelecek günlerde yatırımcıları nelerin beklediği merak konusu.

Paribu Komisyon Oranları

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsitesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu