STEPN Coin Geleceği 2022 (HAZİRAN), GMT Token Ne Zaman Çıktı?

STEPN Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. STEPN Coin nedir ve STEPN Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Stepn, bir sağlık ve fitness uygulaması olarak görev yapar. Bir web3.0 yaşam tarzı uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanan kişiler sosyalFi ve GameFi özelliklerine sahip olduğu için güzel kazançlar elde edebilir. Bu kazançlar yürüyüş yapma, dışarda koşu yapma veya herhangi bir yerde koşu yapma yollarıyla elde edilebilir. Stepn uygulamasında kazanç sağlayan GMT ve GST adında iki adet token bulunur. Binance tarafından ön satışa sunulan GMT token ise bu uygulamanın ana tokeni görevindedir. STEPN coin nedir ve hakkında yapılan yorum haberleri nasıldır, detaylı şekilde açıklayalım;

GMT Coin Kaç TL (CANLI)

STEPN Coin fiyatı 15,24 TRY’dir. STEPN coin son 24 saatte -2.42% değişim gösterdi. STEPN coin günlük işlem hacmi 9.074.634.380 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 70. sıradadır.

GMT Coin Kaç Dolar; $0,905950 USD’dir. Son 24 saatte -2.42% oranında değişti.

GMT Coin Kaç TL; ₺15,24 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -2.42% değişim gördü.

GMT coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. GMT coin 2022 Nisan döneminde -%40 kaybettirdi. Peki sizce, GMT Coin Haziran ayında fiyatı ne olur? yorum kısmına yazın…

DönemFiyatDeğişim
Mayıs 2022$ 1,18320-40,18%
Nisan 2022$ 3,5105141,48%

STEPN Coin Nedir?

STEPN, eğlenceli sosyal unsurlara ve oyunlaştırma tasarımına sahip olan web3.0 tarzı bir yaşam uygulamasıdır. Bu uygulamada oyuncular NFT spor ayakkabıları ile donatılmıştır. Yüksek kaliteli spor ayakkabılar giyerek uygulama tarafından sağlanan özelliklere erişebilir, yüksek kaliteli olan mücevherleri yükseltebilir ve yönetim oylamasına katılabilirsiniz. Bütün bunlar uygulamada bulunan GMT ve GST adı verilen tokenler ile sağlanır.

STEPN Coin Nedir?

Binance tarafından 02-03 Mart tarihleri arasında ön satışa sunulacağı açıklanan ve ilk kez kripto para borsalarında yer alacak STEPN Coin nedir sorusu, yatırımcı kesim tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Sizlere bu uygulama ve içinde bulunan coinler hakkında detaylı bilgi sunalım;

 • Uygulamada bulunan GMT coin yönetişim tokenidir. Oyuncular oy kullanmak ve yönetimde söz sahibi olmak için bu coini kullanılmalıdır.
 • GMT coin uygulamada sunulan özelliklere erişmek ve aksesuarların seviyelerini yükseltmek için kullanılır.
 • STEPN uygulamasında bulunan GST coin ise oyuncuların spor ayakkabılarının seviyesini yükseltmek ve stake etmek gibi işlemlerde kullanılır.
 • Kullanıcılar uygulamadaki spor ayakkabı olan NFT’leri ile gerçek hayatta spor yaparak ve hakaret ederek NFT ödülleri kazanabilir.
 • Uygulamada kripto parayı yeni kullanmaya başlayanlar için bile cüzdan, takas, kiralama ve Pazar yeri hizmetleri sunulur.
 • Uzun süre coin stake eden kişiler daha fazla oy kullanma hakkına sahip olur.
 • GMT stake edenler, stake ödüllerinin dağıtılmasında oy kullanma hakkına sahip olur.
 • STEPN, Android ve IOS cihazlarda kullanılabilir.
 • Oyundaki ayakkabılara Sneaker NFT adı verilir. Bunların farklı türleri ve nitelikleri vardır. Her bir NFT Sneaker farklı değere sahiptir.
 • Sneaker NFT’ye sahip olan oyuncular bunları kiralayabilir ve kiraladıkları kişilerle gelir paylaşımı yapabilir.
 • Uygulamada bulunan NFT marketinde kullanıcılar oyun içi NFT’leri ve oyun içindeki diğer öğeleri satarak gelir elde edebilir.

STEPN Coin Yorum Haberleri

STEPN Coin yorum haberlerinde, bu platformda kullanılacak olan iki ayrı tokenden ve bunların kullanım alanlarından bahsediliyor. GMT token’in Binance tarafından listelenmesiyle birlikte, sahiplerine uygulamada söz sahibi olma ve stake geliri elde etme imkânı sağlayacak. Ayrıca bu tokene sahip olan kişiler, uygulamadaki pek çok özelliğe erişim hakkı kazacak.

Token dağıtımı Binance tarafından 09.03.2022 tarihinde yapılacak ve bu tarihte GMT token listelemesi olacak. İlerleyen dönemlerde de uygulamada kullanılan GST token’in, yine Binance tarafından listelemesi bekleniyor.

Uzmanlar, uygulamanın oldukça kullanışlı olması, sosyal kullanım ve oyun gibi işlevlerle ödül veriyor olması gibi özellikleriyle bu con’in diğer borsalarda da yakın zamanda listelenebileceğini düşünüyor. Ayrıca uygulamada bulunan spor yaparak para kazanma özelliği ise çok sayıda yatırımcının dikkatini çekiyor.

STEPN Coin Hangi Borsada?

Şu anda herhangi bir borada listelenmemiş olan STEPN coin yani GMT ve GST tokenlerinden GMT, yakın zamanda Binance borsasında yer alacak. 03 Mart saat 13:00’den itibaren USDT para birimiyle token alımınızı Binance borsasından yapabilirsiniz.

Bu Borsada alım yapabilmek için ilk aşamada kayıt olmanız, KYC ve diğer doğrulama aşamalarını tamamlamanız ve hesabınıza para yatırmanız gerekir.

Reef Coin Geleceği – Reef Coin Yorum

Sand Coin Geleceği – Sandbox Coin Projesi Yorum

Pitbull Coin Geleceği – Pitbull Coin Yorum

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu