Turkcell Bedava İnternet 2021

Sürpriz Canım Kendim 5 GB İnternet Paketi 5 Lira

Turkcell sürpriz Canım Kendim paketleri fiyatı uygun ve bol internetli paketlerdir. Canım Kendim 5 GB paketi nedir, Canım Kendim 5 GB internet kampanyası nasıl yapılır detaylandırıyoruz.

Sürpriz Canım Kendim 5 GB Paketi 5 Lira

Sürpriz 5 ve 25 GB Paketleri

Canım Kendim internet kampanya kapsamındaki paketler farklı zamanlarda sınırlı süreli olarak müşterilere sunulacaktır. Sınırlı sürenin kapsamı günlük veya saatlik olabilir. Belirlenen süre sona erdiğinde paket satışa kapanır. Bol içerikli ve çok avantajlı Canım Kendim Paketleri’ni kaçırmamak için Dijital Operatör’ü takipte kalın ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın.

Turkcell En Uygun İnternet Paketleri

Turkell sürpriz ve en uygun canım kendim paketleri ile bol bol internet kullanabilirsiniz. Turkcell uygulamasına özel Canım Kendim Paketleri;

  • Canım Kendim Günlük 5 GB Paketi: 1 gün geçerli her yöne 5 GB cepten internet 5 TL
  • Canım Kendim Haftalık 5 GB Paketi: 7 gün geçerli her yöne 5 GB cepten internet 15 TL
  • Canım Kendim 25 GB Paketi: 4 hafta geçerli her yöne 25 GB ve 250 DK 55 TL
  • Canım Kendim 25+25 GB Paketi: 4 hafta geçerli her yöne 25 GB ve Dergilik,Fizy,Bip,Lifebox,TV+ uygulamalarında geçerli 5’er GB 50 TL

Paketler Dijital Operatör veya turkcell.com.tr’deki Hazır Kart Paket Yükle ekranlarından yüklenebilecektir. Paket içerikleri yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Paketler birden fazla kez yüklenebilir.

[Toplam: 5   Ortalama: 5/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 2 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat