Sushiswap Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Yılın başında tanık olunan önceki boğa koşusu, kendinden emin bir büyümeyi göstermek için Sushiswap fiyatını önemli ölçüde artırdı. Bu makaledeki Sushi fiyatı tahmini, önceki varlık fiyatlarının analizine ve Sushi madeni parasının mevcut fiyatına dayanmaktadır.

Sushiswap fiyat tahminine başlamadan önce önceki yazımızda sizlere tanıttığımız Harmony Coin Geleceği – ONE Coin Yorum ilgi çeken altcoin inceleyebilirsiniz.

Suşi belirteçleri AMM belirteçleridir, yani piyasada ticarete konu çiftler oluşturmak için akıllı sözleşmeleri kullanan Otomatik Piyasa Yapıcı anlamına gelir. Suşi jetonunun önümüzdeki birkaç yıl içinde değer kazanması muhtemeldir . Otomatik Piyasa Yapıcılar nispeten yeni bir kavramdır ve gelecek vaat etmektedir.

Kripto para birimlerinin birincil rolü, yönetim rollerini merkezi bir sistemden çok daha merkezi olmayan bir platforma devretmekti. Sushiswap, merkezi olmayan cüzdanlara büyük ölçüde bağımlıdır ve bu da onu yeni paraların en umut verici dijital varlıklarından biri haline getirir.

Sushiswap coin nedir?

Sushiswap Coin Nedir?

Sushi swap, akıllı sözleşmeler aracılığıyla merkezi olmayan token alışverişini kolaylaştıran bir (AMM) Otomatik Piyasa Yapıcısıdır. Sushiswap, Uniswap’tan bir hard fork olarak ortaya çıktı ve kripto para piyasasına Eylül 2020’de tanıtıldı. O zamandan beri, Sushi tokeninde muazzam bir fiyat değişikliği oldu ve bu, yeni madalyonun genel kabulünün iyi olduğunu gösteriyor.

Başlangıçta, Sushiswap ağı, Merkezi Olmayan Finans ( DeFi ) olarak katılımının hissedilmesini sağlayarak faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde artırdı . Bugün, Sushi’nin erişimi önemli ölçüde arttı ve DeFi topluluğu içinde bir ev ismi haline geldi.

Sushiswap geleceği - sushi̇ yorum 2021
Sushi/usdt genel bakış kaynak: coingecko

Sushiswap, toplam piyasa arzının yaklaşık %51’ini oluşturan 127.244.443$’lık dolaşım arzına sahiptir ve bu da onu yeni yatırımcıların çoğunluğa atlaması için mükemmel bir fırsat haline getirir. Ayrıca, bu yazının yazıldığı tarihte 13$’lık bir jeton fiyatı ile 1.652.802.904$’lık bir piyasa değerine sahiptir ve CoinMarket Cap’te 72. sırada yer almaktadır. Bu rakamların basit bir analizi, madalyonun ilgilenen yatırımcılar için inanılmaz yatırım fırsatları sunduğunu ve şu anda iyi bir yatırım olduğunu gösterdi.

Sushiswap Teknik Analizi Ve Fiyat Geçmişi

Sushi swap, kripto piyasasının artış ve düşüş dalgalarından geçti ve Bitcoin madencilerine yönelik eleştiriler ve Elon Musk ve diğer hükümetler tarafından çevresel kaygılara atıfta bulunarak kullanılan madencilik yöntemleri arasında yakın zamanda gerçekleşen düşüşe dayandı .

Ancak Sushiswap jeton fiyatının doğru fiyat tahminlerini ortaya çıkarmak için geçmişteki jeton fiyatını analiz edip Sushi fiyat tahminlerini projelendirmeye veya çıkarmaya çalışmamız gerekiyor.

Sushiswap DeFi platformunun yerel tokeni olan Sushiswap, 2020’de piyasaya sürüldü. Sushi’nin fiyatı 4 Kasım 2020’de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,475381 $’ı kaydetti. O zamandan bu yana nispeten yükseliş eğilimi nedeniyle, madeni para %2643.9’luk büyük bir değer kazandı. Mart 2021’de 23.38 dolarla tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı.

Sushiswap geleceği - sushi̇ yorum 2021
SUSHI/USDT 1 Haftalık Gradik Kaynak: TradingView

Sushi, kripto para fiyatlarında dalgalanmalara neden olan değişken Sushi işlemleri yaşadı. Bu tür olaylar, Sushi fiyatının şu anki fiyatı olan 10$’a düşmesiyle sonuçlandı ve %-44’lük bir küçülme kaydetti. Bununla birlikte, çoğu kripto para, çöküşten bu yana genel bir yükseliş eğilimi yaşadı ve Sushi fiyat tahmini 2021, bir yükseliş eğilimi gösterdi.

Tahminimize büyük katkı sağlayan Sushi token ticaret hacimlerinde genel bir artış oldu. Tüm ağın liderliğindeki ve büyümesindeki değişikliklerle birlikte, Sushiswap liderleri büyüdü ve likidite havuzlarını önemli ölçüde artırdı.

Kripto Para Haberleri

Kripto Para En Çok Kazandıran

Gökçe Kübra

Kübra, finans okuryazarlık alanında kendini geliştiriyor. Grafiklere bayılır ve analizlerini paylaşmak onu heyecanlandırıyor. kubra.gokce@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥