Swarm Coin Geleceği 2022 – SWM Coin alınır mı?

Swarm Coin Geleceği ve Swarm Coin Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Swarm Coin Yorum nasıl okunmalı ve SWM Coin Analiz işte detayları.

Swarm coin geleceği, SWM kısaltması ile işlem gören altcoin gelecek verilerini içermekte. Yorumcuların oldukça olumlu yorumlar yaptığı projesi de son derece iyi olarak kabul edilen bu coinle ilgili detayları yazımızda sizler için derledik.

Swarm Coin Fiyatı

Swarm Coin fiyatı 9,77 TRY’dir. Swarm coin son 24 saatte -4.96% değişim gösterdi. Swarm coin günlük işlem hacmi 16.624.193 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 568. sıradadır.

  • 1 Swarm Coin Kaç Dolar; $0,543945 USD’dir. Son 24 saatte -4.96% oranında değişti.
  • 1 Swarm Coin Kaç TL; ₺9,77 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -4.96% değişim gördü.

Swarm Coin Nedir?

Swarm coin nedir? sorusu da sıklıkla araştırılan içerikler arasında yer alıyor. bunun nedeni, yatırımcıların piyasaya yeni sürülen coinlerle ilgili projesi ile ilgili detaylı veri elde etmek istiyor oluşu. Coinlerle ilgili olarak yaygın görüş projesine bağlı olarak gelecek verilerinin şekilleneceği. Swarm coin mimarisi, olası saldırılara, bağlantı ile ilgili olan sorunlara ve DOSS adı verilen zararlı yazılımlara karşı dirençli bir ekosistem geliştirmeyi hedefler.

Ethereum ağı ile işlem yapan Swarm coin, Book of Swarm adlı bir belge ile vizyonunun ne olduğunu kullanıcılarına açıklar.  Swarm’ın kuracağı ekosistem içerisinde, dahil olan oluşum Node Operators ve satış işlemi sıralı biçimde gerçekleştirilecek.

 Swarm Coin Geleceği 2021 – SWM Coin alınır mı?

Phuture Coin Geleceği – PHTR Token alınır mı?

Dia Coin Geleceği – Dia Token alınır mı?

Swarm Coin Analiz

Swarm Coin Analiz

An itibariyle değeri 0,07386 dolar seviyesinde olan Swarm Coin ile ilgili olarak netleşen analiz verileri bulunmuyor. Piyasada çok yeni olması nedeniyle, analizleri netleşmeyen bu coinin, kripto paraların çıkış dönemi içerisinde piyasaya sürülmesi ile hedeflenen genel yükseliş dalgasından etkilenebilmesini sağlamaktı.

Ancak kripto para piyasalarındaki BTC dahil tüm coinler, ilk yükseliş dalgasından beklediklerini alamadı. Bu nedenle Swarm Coin ile ilgili olarak da beklenen durum gözlenemedi. Gün içerisinde %1,05 oranında bir yükseliş çizgisi yakalayabilene Swarm Coin analiz verilerini gelecek günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız.

Nafter Coin Geleceği – NAFT Token alınır mı?

Swarm Coin Yorum 2022

Piyasada henüz birkaç gündür var olan bu coin ile ilgili olarak uzmanlar tarafından uzun vade yatırım önerileri bir hayli olumlu görünüyor. Yakalamak istediği yükselişi henüz görememiş olsa da, piyasanın yenisi olan acemi coinlerde olduğu gibi Swarm Coin ile ilgili olarak da uzun vadede getiri sağlayabileceği görüşü hakim.

Swarm Coin yorum 2022 verilerine göre yıl sonuna kadar 0,90 seviyelerini görebilmesi olası olan bu coine dair, asıl yükselişin beklediği 10 haziran tarihi milat olabilir. Uzmanlara göre,

  • 2021 yılı sonunda 0,90 dolar
  • 2020 yılı sonunda 1 dolar
  • 2025 yılı itibariyle iddialı bir rakam olan 7 dolar seviyelerini görebilir.

OPA Coin Geleceği – Option Panda Token alınır mı?

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir Yorum

  1. Şu aralar online olarak Total War Rome oynuyorum. Laf nasıl geldiyse akşam oyunda bir arada chat tarafında coin muhabbeti döndü. Elemanın biri şiddetli bir şekilde bu Swarm coin’i övüp durdu. Kendisi aldığı günden beri kazanıyormuş, yakın zamanda coinlerini bozduracakmış ve işi bırakacakmış. Coinden elde ettiği kârı yerken oyun oynayacakmış evde. Benim gibi sabahın yedisinde kalkıp karanlıkta iş giden biri için çok tehlikeli laflar. Evlilik için bankada biriktirdiğim para durmadan göz kırpıyor. Umarım bir aptallık yapmam. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu