Ücretsiz bir uygulama olan Sweatcoin sportif aktiviteler başta olmak üzere gün boyu yapmış olduğunuz etkinlikler sırasında adımlarınızı sayarak size dijital para kazanmayı vaat eden para adım atma uygulamasıdır.

[coinmc coin=”sweat-economy” type=”name”][coinmc coin=”sweat-economy” type=”symbol”]
🏆 Sıralama[coinmc coin=”sweat-economy” type=”rank”].
💲 Fiyat[coinmc coin=”sweat-economy” type=”price” realtime=”off”]
💸 Market$[coinmc coin=”sweat-economy” type=”marketcap”]
📈 Değişim (24h)[coinmc coin=”sweat-economy” type=”change”]
🚀 Değeri (24h)$[coinmc coin=”sweat-economy” type=”volume”]

Attığınız her adımı dijital para birimi olan sweatcoinlere dönüştürür. Kazandığınız sweatcoinler ise bazı ürünlerde, alacağınız hizmetlerde ve uygulamanın diğer iş ortaklarında harcayabiliyorsunuz. Ayrıca yardım kuruluşlarına bağışlama imkanı da olan bu uygulama sayesinde dostlarınız ve arkadaşlarınızla takasta yapabiliyorsunuz. Yaptığınız her hareket size kazanç sağlarken aynı zamanda kondisyonunuzu da koruyorsunuz ve sağlığınız içinde bir şeyler gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Sweatcoin’lerinizi paraya çevirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Sweatcoin uygulamasını açın.
 2. “Hesap” sekmesine dokunun.
 3. “Para Çekme” seçeneğine dokunun.
 4. Çekmek istediğiniz sweatcoin miktarını girin.
 5. Ödeme yönteminizi seçin.
 6. “Para Çek” seçeneğine dokunun.

Sweatcoin Para Çekme Şartları

Sweatcoin uygulaması ile para çekmek için belli kriterlerin de aşılması gerekiyor. Örneğin nakit para çekimi yapabilmeniz için uygulamada 20 bin coine ulaşmanız gerekiyor. Bu sayede 1000 dolar nakit para alabiliyorsunuz. Ya da para yerine ürün alımı da söz konusudur.

Bu uygulamadan para çekebilmeniz için ilk öncelik en az iki yıllık bu uygulamayı kullanıyor olmanızdır. 24 ay kullanım sonrası biriktirdiğiniz coinleri çekebilirsiniz. Bir diğer şartta bir arkadaşınızı daha bu uygulamaya davet etmeniz ve referans olarak kayıt ettirmenizdir.

Sweatcoin ne zaman para çekilir?

Para çekme talebiniz, Sweatcoin ekibi tarafından incelenir ve onaylandıktan sonra, ödeme yönteminize göre paranız hesabınıza aktarılır. Para çekme talepleri, haftanın her günü 24 saat boyunca yapılabilir. Ancak, para çekme işleminin tamamlanması, ödeme yönteminize göre birkaç gün sürebilir.

Sweatcoin’leri paraya çevirmek için gereken minimum sweatcoin miktarı, ödeme yönteminize göre değişir. Örneğin, Türkiye’de banka hesabı veya kredi kartı kullanarak para çekmek için en az 50 sweatcoin gerekir. PayPal kullanarak para çekmek için ise en az 100 sweatcoin gerekir.

Bknz. 1 Saatte Para Kazanma

1 Sweatcoin Kaç TL

Sweatcoin Para Çekme

Uygulama ile para kazanmak isteyen kişiler bu uygulamada ne kadar kazanabileceğini araştırıyor. En önemli soru ise 1 seweatcoin kaç lira oluyor. Listelersek;

 • 20 bin sweatcoin (Swc) 1000 dolar yapıyor.
 • 1 Swc 0,05 Dolar yapar.
 • 1 Swc 0,29 TL yapıyor.
 • 20 bin Swc ise 5800 TL yapmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

10000 Adım Kaç Sweatcoin

Atmış olduğunuz 1000 adım karşılığı 1 sweatcoindir. 10 bin adım atmanız halinnde de yaklaşık 10 seweatcoin kazancınız olmuş oluyor.

10 Sweatcoin kaç TL?

Bugün itibariyle, 10 Sweatcoin, 2,58 TL’ye eşittir. Sweatcoin, yürüme, koşu ve bisiklet gibi fiziksel aktiviteleri ödüllendiren bir kripto para birimidir. Sweatcoin, uygulama üzerinden kazanılan ve çeşitli hediyeler ve indirimler için kullanılabilen bir tokendir.

11 Comments

 1. Bana yardımcı oturmuşum yeni indirdim Bn uygulamayı parayı nasıl çekiyorum

 2. Benim mart 2020 den beri üyeliğim var 20300 swetcoinim oldu nasil para cekicez bilmiyorum

 3. Bende sweatcoin uygulamasını iki yıldır kullanıyorum .Fakat kimle iletişime gecicez ki 🤔 495 sweatcoin birikti nasıl cekicez🙄

 4. Sweatcoin uygulamasını uzun süredir kullanıyordum bir baktım cüzdanımda 1.000 birikmişliğim var kolay yoldan direk hesabıma aktardım. Para çekerken nasıl sorun yaşıyorsunuz anlatsanıza çözüm bulalım

 5. Ben 2014 ten beri kullanıyorum ve benim cüzdanda 2.027.25 var nasıl çekeceğim bunu

Leave A Reply