Sweatcoin Para Çekme Nasıl Yapılır?

Sweatcoin Para Çekme Nasıl Yapılır detaylı bilgilendiriyoruz. Seatcoin Para Çekme Şartları neler ve 1 Sweatcoin kaç tl işte detayları.

Ücretsiz bir uygulama olan Sweatcoin sportif aktiviteler başta olmak üzere gün boyu yapmış olduğunuz etkinlikler sırasında adımlarınızı sayarak size dijital para kazanmayı vaat eden adım sayma uygulamasıdır.

Attığınız her adımı dijital para birimi olan sweatcoinlere dönüştürür. Kazandığınız sweatcoinler ise bazı ürünlerde, alacağınız hizmetlerde ve uygulamanın diğer iş ortaklarında harcayabiliyorsunuz. Ayrıca yardım kuruluşlarına bağışlama imkanı da olan bu uygulama sayesinde dostlarınız ve arkadaşlarınızla takasta yapabiliyorsunuz. Yaptığınız her hareket size kazanç sağlarken aynı zamanda kondisyonunuzu da koruyorsunuz ve sağlığınız içinde bir şeyler gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Hangi Coin Alınır?

Sweatcoin Para Çekme Şartları 2022

Sweatcoin uygulaması ile para çekmek için belli kriterlerin de aşılması gerekiyor. Örneğin nakit para çekimi yapabilmeniz için uygulamada 20 bin coine ulaşmanız gerekiyor. Bu sayede 1000 dolar nakit para alabiliyorsunuz. Ya da para yerine ürün alımı da söz konusudur.

Bu uygulamadan para çekebilmeniz için ilk öncelik en az iki yıllık bu uygulamayı kullanıyor olmanızdır. 24 ay kullanım sonrası biriktirdiğiniz coinleri çekebilirsiniz. Bir diğer şartta bir arkadaşınızı daha bu uygulamaya davet etmeniz ve referans olarak kayıt ettirmenizdir.

Sweatcoin Para Çekme Şartları 2022

1 Sweatcoin Kaç TL

Uygulama ile para kazanmak isteyen kişiler bu uygulamada ne kadar kazanabileceğini araştırıyor. En önemli soru ise 1 seweatcoin kaç lira oluyor. Listelersek;

  • 20 bin sweatcoin (Swc) 1000 dolar yapıyor.
  • 1 Swc 0,05 Dolar yapar.
  • 1 Swc 0,29 TL yapıyor.
  • 20 bin Swc ise 5800 TL yapmaktadır.

10000 Adım Kaç Sweatcoin

Atmış olduğunuz 1000 adım karşılığı 1 sweatcoindir. 10 bin adım atmanız halinnde de yaklaşık 10 seweatcoin kazancınız olmuş oluyor.

20 bin Swc coine ulaşanlar toplam 1000 dolar para alabiliyor. Bu parayı alabilmenizi için Paypal yada banka havalesi kullanıyorsunuz. Türkiye’de Paypal olmadığı için doğal olarak banka havalesi ile paranızı alabilirsiniz. Yine çekim yapabilmeniz için üyelik şartlarının da oluşması gerekiyor. 24 aylık üyelik şartı aranıyor. 12 ay içinde 20000 swc tamamlayarak para almaya hak kazansanız dahi bu çekimi yapabilmeniz için 12 ay daha bekleyerek 24 ay’ınızı doldurmanız gerekiyor.

Binance Button Game Nasıl Oynanır?

QTUM Coin Nedir ve QTUM Coin Yorum

Göztepe Token Hangi Borsada – Binance GOZ Coin Ön Satış

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu