Tatil Token Geleceği – Tatil Token Yorum 2023

Tatil Token geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Tatil Token nedir ve Tatil Token yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Tatil Token geleceği, son dönemlerde Türkiye’deki kripto para borsaları, oldukça büyük ilgi görmeye başlamıştır. Bunlar arasında çeşitli futbol kulüpleri ve farklı şirketler ile anlaşarak kripto paralar yayınlayan Bitexen dikkat çekiyor. Bitexen, son yaptığı anlaşma ile Tatilbudur.com adlı turizm şirketinin kripto para birimi olan Tatil Token’i listeleyeceğini açıkladı. Şu anda ön satışı bulunan ve 27 Ocak tarihinde ön satışı tamamlanacak olan bu token, sunduğu avantajlar ve çeşitli fırsatlar ile çok sayıda kullanıcının dikkatini çekiyor. Tatil Token nedir ve yorum haberlerinde neler açıklanıyor, detaylı olarak açıklayalım;

Tatil Token Nedir?

Türkiye’nin önde gelen tatil şirketleri arasında yer alan tatilbudur.com, dijital varlıklar dünyasına Tatil Token ile adım atıyor. Bu token ile kripto para borsalarında yer alan blok zincirinde hizmet sunmaya hazırlanan tatilbudur.com, token satışları için Bitexen ile anlaşmıştır. 20 Ocak tarihinde başlayan bu token’in için satışları 27 Ocak tarihinde sonlanacaktır. Kullanıcılarına sunacağı avantajlar ile oldukça dikkat çeken Tatil Token nedir sorusu, büyük bir kesim tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Sizlere bu coin ve sunacağı avantajlar hakkında detaylı açıklama yapalım;

  • Bu coin, tatilbudur.com ekosistemi içinde kullanıcıların sadakat programlarından faydalanmasını sağlayacak olan blok zinciri temelli bir kripto varlık olarak tanımlanır.
  • Bu coin’e sahip olan kişiler otellerde erken rezervasyon öncesinde ilave indirim hakkı elde edebilirler.
  • Bu coin sahiplerine, ön satıştan erken rezervasyon yapabilme, ayrıcalıklı indirimler elde etme ve ürün bazlı olan indirimlerden yararlanma hakkı sağlar.
  • Bu coin sahipleri uçak bileti alımlarında, hizmet bedeli indirimleri elde eder. Bunun yanında indirimli transfer hakları da sağlanır.
  • Bu coin sahipleri konserlerde özel indirimlere, katılım limitlerinde öncelik tanınmasına, ayrıcalıklı erişim hakkına ve bunlar gibi daha pek çok avantaja sahip olabilirler.
  • Güncel olarak Tatil Token sahiplerinin elde edeceği haklar; yurtiçi otel rezervasyonlarında %5 indirim hakkı, yurtiçi kültür tutarında %5 indirim hakkı, kar fest Uludağ sömestr etkinliklerinde %15 özel indirim hakkı, lokal turlarda %20 özel indirim hakkı ve ücretsiz iptal sigortası şeklindedir. Bu kampanyalar belirli bir tarihe kadar geçerlidir ve sürekli olarak güncellenmektedir.

Daha fazla ilgili içerik;


Tatil Token Yorum Haberleri

Henüz piyasada olmamasına rağmen büyük bir yatırımcı kesimin ilgisini çeken Tatil Token, kullanıcılarına sağladığı özel avantajları ile konuşuluyor. Uzmanlar tarafından Tatil Token yorum haberlerinde bu coin’in gelecekte yapılacak olan projelerinden bahsediliyor. Tatilbudur.com tarafından yapılan açıklamaya göre bu coin 5 yıllık bir dağıtım planı ile piyasaya sürülecek. Hem fiyat istikrarını hem de fiyat dengesini kaybetmemek amacıyla token arzı 2026 yılında tamamlanacak. Bu süreç içerisinde piyasaya sürülen tokenlerin bir kısmı tekrar alınarak yakılacak ve 2026 sonunda piyasadaki toplam tokenlerin %10’luk kısmı yeniden alınarak, yakılmış olacak.

Hem düzenli token yakımı yapılacak olması hem de kullanıcılara sunacağı avantajların güncellenerek artırılacak olması, uzmanlar tarafından bu coin’in, ilerleyen günlerde değer kazanabilecek bir para birimi olduğunu düşünmelerini sağlamıştır.

Tatil Token Ön Satış Hangi Borsada?

Şu anda iki farklı ön satış seçeneğiyle sunulan Tatil Token, ön satış bittikten sonra yani 27 Ocak tarihinden sonra Bitexen borsalarında listelenecektir. Ön satışta toplam 5 milyon adet satış yapılacağı açıklanmıştır. Bunların 2 milyon 500 bin adedi için 12 ay kilitleme seçeneği sunuluyor. İkinci seçenekte ise daha yüksek fiyattan alım gerçekleştiren yatırımcılar token kilitlemek zorunda kalmayacak.

Ön satıştan sonra Tatil Token alımı için Bitexen borsasına kayıt olmanız, kimlik doğrulama işleminizi tamamlamanız ve borsaya para yatırmanız gerekir. Ardından Türk lirası kullanarak bu token’in alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥