Teknosacell 25 GB Bedava internet kazanma 2022

Teknosacell 25 GB Bedava internet kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Teknosacell Bedava internet kazanma nasıl yapılır işte detayları.

TeknosaCell 25 GB Bonus

TeknosaCell bedava internet kazanma hakkında bilgilendiriyoruz. Teknosacell Bonus yaz 5599’a gönder hattına 30 GB hediye internet tanımlansın. Peki bu kampanyadan kimler yararlanabilir bilgilendirelim.

TeknosaCell faturasız hat ilk 3 ay 30 TL ve üzeri yükleyen abonelere, tek seferde 25 GB ek internet hediye. Her ay bir kere olmak üzere 3 ay boyunca toplam 3 kez faydalanılabilir. Abonelerin, 3 ay boyunca her ay 25 GB ek data hakkından faydalanabilmesi için 30 günde bir tek seferde 30 TL ve üzeri tutarda yükleme yapması gerekmekte olup, yükleme yapılmayan aylarda ilgili faydadan yararlanılamayacaktır.

TeknosaCell 30 GB Bedava internet

TeknosaCell yeni hat alanlara 30 GB bedava internet veriyor. Teknosacell Bonus Kampanyası’ndan Teknosacell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında kampanya katılım SMS’i atıldıktan sonra 30 gün geçerli yurt içi her yöne 750 dakika konuşma, yurt içi her yöne 750 SMS ve yurt içi 30 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.

TeknosaCell (Sil Süpür) Salla Kazan var mı?

TeknosaCell salla kazan veya diğer adıyla Sil Süpür uygulaması var mı soruları geliyor. Bu sorulara net bir yanıt vermek isteriz. Türk Telekom bedava internet veren uygulaması Sil Süpür’dür. Sil süpür uygulaması alt operatörlerde geçerli değildir. Salla Kazan uygulaması Turkcell abonelerine özeldir.

Ücretsiz Sil Süpür İndir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet 2021 kategorisini ziyaret edin.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu