Tellor (TRB) Coin Geleceği 2022 – TRB Coin Yorum

Tellor (TRB) incelememizde geçmiş yılların istatistiklerini , Tellor Coin nereden alınabilir , Nedir gibi sorulara cevap vereceğiz.

Önceki yazımızda sizlere Gnosis (GNO) Coin Geleceği – GNO Coin Yorum ilgi gören bir altcoin olan GNO’yu tanıtmıştık. Tellor Coin, Ethereum tabanlı güvenli bir coindir. TRB, Tellor ağının yerel kripto para birimidir.

Tellor Coin Kaç TL

Tellor Coin fiyatı 175,45 TL’dir. Tellor coin piyasa değeri 298.864.524 TL ve Tellor coin son 24 saatte 15.43% değişim gösterdi. Tellor coin günlük işlem hacmi 137.827.901 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 638. sıradadır.

Tellor (TRB) Mevcut Piyasa Durumu

CoinGecko’ya göre , TRB fiyatı bu yazı yazılırken 24 saatte $22.393.664  işlem hacmi ile 62.63$’dan işlem görüyor.  Ek olarak, TRB’nin dolaşımda 2.028.406 TRB coini vardır. Şu anda TRB, Binance , Coinbase Exchange, OKEx, Huobi Global ve ZT’de işlem görmektedir.

TRB Coin Genel Bakış Kaynak: CoinGecko

Tellor Coin nedir?

Tellor, Ethereum tabanlı harici veri kaynaklarına güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlayan merkezi olmayan bir oracle ağıdır.

TRB’yi nereden satın alabilirsiniz?

TRB, Binance, Coinbase Exchange, OKEx, Huobi Global ve ZT gibi birçok kripto para borsasında listelenmiştir.

Tellor (TRB) Teknik Analizi

Tellor (TRB), şu anda CoinGecko’da 415. sırada yer alıyor. Son geliştirme ve yükseltmeler, TRB’yi yeni zirvelere ulaşmasına sebep olabilir. Şimdi, 2021 TRB teknik analizine bakalım. Tellor’un (TRB) 24 saatlik günlük grafiği aşağıda gösterilmiştir.

TRB Coin 24 Saatlik Grafik Kaynak: TradingView

İki paralel yukarı eğimli çizgi arasında yer alan fiyat hareketi, yükselen bir kanal olarak tanımlanır. Daha yüksek seviyeler ve daha düşük seviye bu fiyat modelini ayırt eder. Yükselen bir kanal, düşüşleri alt bir trend çizgisiyle ve yüksek salınımları bir üst kanal çizgisiyle birleştirerek oluşturulur.

Yükselen bir kanalın üzerinde bir kırılma, yükseliş eğiliminin devam edeceğini gösterebilirken, yükselen bir kanalın altında bir kırılma, trendin değişeceğini gösterebilir.

Şu anda TRB 57,24$ aralığında işlem görüyor. Fiyat 72.60$’lık trend çizgisi direnç seviyesini kırarsa, 233.30$ Seviyesine kadar daha fazla artışa yol açacaktır. Eğilim aşağı tarafa dönerse, 30.90 dolardan destek seviyesine ulaşacaktır.

Tellor (TRB) RSI

Aşağıdaki grafik, TRB’nin bağıl güç endeksini (RSI) göstermektedir.

TRB/USD RSI Güç Endeksi Kaynak: TradingView

Yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi, RSI 41.34’te kalıyor. Bu, TRB’nin fiyatının ne aşırı alım ne de aşırı satım durumunda olmadığını gösteriyor. Bu, yatırımcıların dikkatli bir şekilde ticaret yapmaları gerektiğini gösteriyor, ancak büyük bir fiyat değişikliği gerçekleşebilir.

Kripto Para Haberleri

Kripto Para En Çok Kazandıran

QNT Kısa Vadeli Tahmin:

  • İlk Direnç:           61$
  • Mevcut Destek:  52$
  • Yüksek Hedef:    233$
  • Düşük Hedef:     30$

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

googlehaberler