Tidal Coin Geleceği 2022 – Tidal Coin Yorum

Tidal Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Tidal Coin nedir ve Tidal Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Tidal Coin, Tidal platformunun yerel belirteci olarak kullanılır. Tidal Finance ise diğer finans borsalarından farklı olarak bir sigorta piyasası şeklinde kurulmuştur. Bu piyasada kullanıcılar bir ya da daha fazla varlık için özel sigorta havuzları oluşturulabilme imkânına sahiptir. Gösterdiği fiyat performansı ile dikkat çeken Tidal Coin nedir ve uzmanlar tarafından nasıl yorumlar yapılıyor, detaylı olarak açıklayalım;

Tidal Coin Kaç TL (CANLI)

Tidal Finance Coin fiyatı 0,005748 TRY’dir. Tidal Finance coin son 24 saatte 0.01% değişim gösterdi. Tidal Finance coin günlük işlem hacmi 5.131.762 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 1818. sıradadır.

Tidal Coin Kaç Dolar; $0,000343 USD’dir. Son 24 saatte 0.01% oranında değişti.

Tidal Coin Kaç TL; ₺0,005748 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 0.01% değişim gördü.

Tidal Coin Kaç TL (CANLI)

Hangi Coin Alınır?

Tidal Coin Nedir?

Bir sigorta piyasası olan Tidal, Polkadot üzerinde kullanıcıların bir ya da daha fazla varlık için özel sigorta havuzlar oluşturmasına imkan sağlayan platformdur. Kullanıcılar bu piyasada DEFİ ve blok zinciri ekonomilerini güvence altına alırken aynı zamanda sigortaladıkları varlıklardan da yüksek getiri elde edebilirler.

Tidal Coin Nedir?

Sermaye verimliliği her geçen gün artan, ortaklarına yenilerini ekleyen ve milyonlarca varlığı destekleyen bu borsada kullanılan yerel para birimi ise Tidal Coin’dir. Yüksek getiri oranı ile yatırımcıların dikkatini çeken ve her geçen gün platformunda daha fazla kullanıcıya hizmet veren Tidal Coin nedir ve özellikleri nelerdir açıklayalım;

  • Tidal, rezerv sağlayıcıları için planlarını kolaylıkla değiştirme imkânı sağlar. Hem yüksek verim hem de yüksek kazanç için kaldıraç imkanı sağlar.
  • Proje ekipleri bu platformda rekabetçi piyasa oranından faydalanabilirler ve esnek haftalık abonelik planı ile piyasa oranlarını takip edebilirler.
  • Tidal Coin sahibi olan her kullanıcı bahis yaparak, platforma destek vererek, likidite sağlayarak ve daha pek çok yoldan kazanç sağlama imkanı elde eder.
  • Tidal platformu sigorta satıcılarını ve alıcılarını, akıllı sözleşmeler ile DEFİ alanında merkezi olmayan şekilde bir araya getirmek amacıyla kurulan sigorta pazarı olarak görev yapar.

Tidal Coin Yorum

Tidal Coin yorum haberlerinde, özel sigorta havuzları oluşturan ve alıcıları çekmek için rekabetçi sigorta primleri sunan bir piyasa yapıcı olmasındasın bahsediliyor. Bu platform sermaye verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve yatırımcı çekmek için ekstra getiri sağlar.

Bu borsanın kurulmasının amacı DEFİ uygulamalarının daha fazla benimsenmesini sağlamak amacıyla ekstra koruma sağlamaktır. Bunun için çekici, ekonomik, kazançlı, ölçeklenebilir ve şeffaf hizmet sunuyor olması, uzmanlar tarafından olumlu değerlendirilen özellikleridir.

Tidal Coin’in yönetişim jetonu olarak kullanılması bu platformun topluluk tarafından yönetildiğini gösterir. Platformun KYC gerektirmeden kullanılıyor olması ve ek bir denetime gerek duyulmaması da kullanıcıların sevdiği özellikleri arasındadır. 2021 yılının Mart ayında listelenen bu coin toplamda 19 milyon 838 bin adet olarak arz edilmiştir.

Tidal Coin Hangi Borsada?

Kullanıcılarına milyonlarca enstrümana yatırım yapma imkanı sağlayan ve kontrolü tamamen kullanıcılarına bırakan bu platformda, ek kazanç sağlayan Tidal Coin satın almak için Gate.io, Kucoin, MEXC, Latoken ve Uniswap borsalarını kullanabilirsiniz. Bu borsaların her birinden USDT ile alım yapma imkanınız vardır. Yalnızca Uniswap borsasından USDC ile alım yapmanız gerekir. Ayrıca Gate.io borsasından ETH işlem çiftini kullanarak da alım yapabilirsiniz.

DLTA Coin Geleceği – DLTA Coin Yorum

Kucoin Borç Ödenmezse Ne Olur?

AS Monaco Coin Geleceği – Monaco Token Yorum

Coinlerde Yüzde Ne Zaman Sıfırlanır?

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu