Tıkla gelsin ilk sipariş için üye olduğunuzda çeşitli indirim kodu avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tıkla Gelsin ülkemizde kullanılan ve online olarak yemek sipariş edilen bir internet uygulamasıdır.

Uygulama TAB gıda firması tarafından kurularak ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. 1994 yılından beri ülkemizde hizmet verdikleri için uygulama oldukça güvenilir ve avantajlıdır. Uygulamadan sipariş vermek için mobil cihazınıza indirip üye olmanız yeterli olur.

Üye olduktan sonra birçok mutfak çeşidinden dilediğiniz siparişi online olarak verebilir ve ödemeyi online yapabilirsiniz.

Tıkla Gelsin Kupon Nasıl Alınır

Tıkla Gelsin ilk Sipariş indirim Kodu

Tıkla Gelsin uygulaması çeşitli indirim kuponu kampanyaları ile müşterilerine fırsatlar sunar. Tıkla gelsin kupon nasıl alınır sorusu için haftalık olarak güncellenen kupon listesine bakmanız yeterlidir. Kuponları kullanmak için şu adımları izlemeniz gerekir:

  • Seçtiğiniz kuponun sağ kısmındaki buton üzerine tıklayın.
  • Çıkan promosyon kodunu kopyalayın.
  • Sipariş verirken indirim kodu alanına bu kodu yapıştırın.

Promosyon kodları sayesinde %50’ye varan indirimler kazanma şansı elde edebilirsiniz. İndirim kuponları her hafta güncellenir ve yeni kampanya şansları elde edebilirsiniz.

Tıkla Gelsin Burger King Migros (Tıkla Gelsin Kupon Popeyes)

Tıkla gelsin uygulaması Burger King, Popoyes ve Migros gibi büyük markalar ile çalışır ve birçok indirimli fırsat içerir. Tıkla Gelsin Burger King Migros kampanyaları için uygulamayı indirdikten sonra hemen sipariş verebilirsiniz.

Siparişler en kısa sürede adresinize teslim edilir. Online ödeme seçeneği sayesinde kapıda ödeme ile uğraşmak zorunda kalmazsınız ve direkt siparişinizi alabilirsiniz. Her sipariş verdiğinizde çeşitli indirim kampanyalarından yararlanmaya hak kazanmış olursunuz. Yemek siparişlerini günün her saatinde verebilirsiniz.

Tıkla Gelsin Kupon İlk Sipariş (Tıkla Gelsin indirim)

Tıkla Gelsin üyelerine en çok indirim kuponu sağlayan uygulamalardan biridir. Kuponları kullanmak için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. Tıkla Gelsin kupon ilk sipariş kampanyalarında %50 oranında indirimler ve çeşitli fırsatlar kazanırsınız.

Üye olduktan sonra tek bir tık ile istediğiniz siparişi anlaşmalı mutfaklardan hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Yemekler soğumadan ve en taze biçimde adresinize gelir. Her türlü soru ve şikayetiniz için müşteri temsilciliğini arayabilir ve istediğiniz bilgiyi elde edebilirsiniz.

Tıkla Gelsin ilk sipariş indirimi ne kadar?

Tıkla Gelsin kupon ilk sipariş kampanyalarında %50 oranında indirimler ve çeşitli fırsatlar kazanırsınız. İlk siparişinizde kazanacağınız %50 indirim ödeme kısmına geldikten sonra ödeyeceğiniz bakiyeden düşülüp size indirimli fiyatı gösterilmektedir.

İstegelsin kupon kodu nasıl alınır?

İste gelsin kupon “kodu” sepet sayfasındaki “kupon” kısmına yerleştiriniz ve indirimli ürününüzü sipariş geçin.

Tıkla Gelsin indirim kodu nereye yazılır?

Tıkla Gelsin indirim kodları, belirli ürünler veya sipariş tutarları için geçerli olabilir. İndirim kodunu kullanmadan önce, indirim kodunun geçerlilik koşullarını kontrol etmeniz gerekir.

Tıkla Gelsin indirim kodunu kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar şunlardır:

  • İndirim kodunu, ödeme sayfasında bulunan “İndirim Kodu” alanına yazmanız gerekir.
  • İndirim kodunu, büyük/küçük harflere dikkat ederek yazmanız gerekir.
  • İndirim kodunu, geçerlilik tarihi geçmeden kullanmalısınız.
  • İndirim kodu, belirli ürünler veya sipariş tutarları için geçerli olabilir.

Tıkla Gelsin indirim kodunu kullanarak, alışverişinizi daha uygun bir fiyata yapabilirsiniz.

Tıkla Gelsin tıkla para nasıl kazanılır?

Tıkla Gelsin’de tıkla para kazanmak için, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz:

  • Tıkla Gelsin Kazandırma Programı’na üye olun. Tıkla Gelsin Kazandırma Programı’na üye olarak, sipariş vererek veya davet ettiğiniz arkadaşlarınızın sipariş vermesi sonucunda tıkla para kazanabilirsiniz.
  • Sipariş vererek tıkla para kazanın. Tıkla Gelsin’den sipariş verdiğinizde, sipariş tutarının %5’i kadar tıkla para kazanabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızı davet ederek tıkla para kazanın. Tıkla Gelsin Kazandırma Programı’na üye olan arkadaşlarınızı davet ettiğinizde, arkadaşlarınızın ilk siparişlerinde 10 tıkla para kazanabilirsiniz.

Tıkla Gelsin Kazandırma Programı’na üye olmak için, Tıkla Gelsin web sitesine veya uygulamasına giriş yapın ve “Üye Ol” sayfasından gerekli bilgileri doldurun.

Sipariş vererek tıkla para kazanmak için, Tıkla Gelsin’den sipariş oluşturun ve siparişinizi tamamlarken ödeme yöntemi olarak “Tıkla Para” seçeneğini seçin.

Arkadaşlarınızı davet ederek tıkla para kazanmak için, Tıkla Gelsin web sitesine veya uygulamasına giriş yapın ve “Davet Et” sayfasından arkadaşlarınızın e-posta adreslerini veya telefon numaralarını girin.

Tıkla para, Tıkla Gelsin’de alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir para birimidir. Tıkla paraları, sipariş tutarından düşerek, siparişinizi daha uygun bir fiyata almanızı sağlar.

Tıkla Gelsin tıkla para kazanma hakkında daha fazla bilgi için, Tıkla Gelsin web sitesindeki “Tıkla Para” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tıkla gelsin de kapıda ödeme var mı?

Evet, Tıkla Gelsin’de kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Kapıda ödeme seçeneği, siparişinizi teslim aldığınızda kuryeye nakit veya kredi kartı ile ödeme yapmanızı sağlar.