Tiktok++, resmi Tiktok uygulamasının modifiye edilmiş bir versiyonudur. Üçüncü taraf geliştiriciler tarafından geliştirilen bu uygulama, bazı ek özellikler ve işlevler sunarak kullanıcılara daha fazla kontrol ve özelleştirme imkanı sağlar.

Tiktok indir ile uygulamada izlediğiniz ve beğendiğiniz videoları mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Tiktok uygulamasından video indirme işlemini ek bir uygulamaya gerek kalmadan uygulama üzerinden de indirebilirsiniz. İzlemeniz gereken adımlar şunlardır:

  • Tiktok’ta açtığınız bir videoyu izlediğiniz sırada videonun üzerine uzun süre basılı tutun.
  • Ekrana “videoyu kaydet” seçeneği gelince bu seçeneğine tıklayın.
  • Kaydet seçeneğine tıkladığınızda video direkt telefonunuza kaydolur.

Başka bir yöntem de video izlediğiniz sırada sağ bölümde bulunan “paylaş” butonudur. Buraya tıklayarak “kaydet” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Tiktok indir
LisansÜcretsiz
Dosya Boyutu74 MB
DilTürkçe
ÜreticiTikTok Pte. Ltd.
SistemİOS ve Android
Kullanıcı Puanı4.4/5
İndirme Sayısı1 Milyar +
Tiktok indir
Tiktok indir

Tiktok Lite indir

Tiktok Lite uygulamanın son sürümlerinden biridir ve birçok konuda iyileştirme yapılmıştır. Tiktok Lite indir için uygulamayı cep telefonunuza yükleyerek üyelik açmanız yeterlidir. Uygulamadaki videoları daha kolay ve hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Kendi kanalınızı oluşturmak için size ait olan bir mail adresi üzerinden kayıt olmanız yeterlidir. Videolarınızı paylaştıkça takipçi sayınız da artacaktır.

Tiktok Lite indir

Yalnızca video izlemek için de uygulamayı kullanabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tiktok milyonlarca kullanıcısı ile en popüler video izleme uygulamalarının başında gelir.

LisansÜcretsiz
Dosya Boyutu74 MB
DilTürkçe
ÜreticiTikTok Pte. Ltd.
SistemİOS ve Android
Kullanıcı Puanı4.4/5
İndirme Sayısı1 Milyar +
Tiktok Lite indir

Tiktok İndir APK

Tiktok uygulamasını telefonunuzda kullanırken sistemsel hatalar oluşuyorsa ve istediğiniz verimi alamıyorsanız APK versiyonunu indirebilirsiniz. Tiktok indir APK işlemleri için uygulama marketine adını yazmanız yeterlidir.

APK sürümünde hatalar olmaz ve daha verimli kullanabilirsiniz. Tiktok ülkemizde de milyonlarca kullanıcıya sahip bir sosyal medya uygulamasıdır. Uygulamada videolar izleyebilir ve kendi videolarınızı oluşturabilirsiniz.

Bir video kısa sürede milyonlarca kullanıcı tarafından izlenebilir. Tiktok üzerinden takipçiniz çok olduğunda para kazanma şansınız da vardır. Uygulama her işletim sistemi için uygundur.

Tiktok Video indir

Tiktok Videoları

Tiktok üzerinden günde onlarca farklı video izleyebilirsiniz. Tiktok videoları ülkemizde de oldukça popüler olduğundan her yaştan insanın giriş yapıp üye oldukları bir platformdur.

Uygulamanın konsept videoları sayesinde arkadaşlarınızla birlikte farklı videolar çekerek viral olabilirsiniz. Müzik videoları, konsept videolar ve binlerce farklı içeriği anında izleyebilir ve sevdiğiniz hesapları takip edebilirsiniz.

Fenomen olmak için uygun bir konsept buldum diyorsanız videoları yükleyerek hedef kitlenize ulaşabilir ve videolar üzerinden kazanç elde ederek para kazanabilirsiniz.

Tiktok Lite Giriş

9 Comments

  1. Rica ederim bana yardım edin sayfam böyüsün lütfən şimdide sizin kuruma teşekür ediyorum