Time Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Time Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Time Coin nedir ve Time Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Time Coin, Chrono.Tech tarafından çıkarılmış olan, bu platformda stake ödülleri almak için ve proje ürünlerinde kullanılan yerel bir belirteçtir. Chrono.Tech ise ödeme süreçleri, işe alım ve İnsan Kaynakları için kripto para tabanlı çözümler sunarak, küresel iş gücü piyasasındaki işe erişim ve fon transferinin önündeki engelleri azaltmak amacıyla kurulmuştur.

2017 yılında beri var olan bu proje 2020 yılında yeni geliştirmeler yapmış ve değerini arttırmıştır. Son dönemlerde fiyat grafiğinde artış gösteren Time Coin nedir sorunu ve bu coin hakkında yapılan yorum haberlerini açıklayalım;

Time coin nedir?

Time Coin Nedir?

Chrono.Tech, 30’dan fazla çalışanı ve 5 farklı ürünü bulunan bir projedir. Bu projenin amacı işe alımlarda ve ödemelerde küresel erişimi kolaylaştırmak için blok zincirinin kullanımını sağlamaktır. Şirket, blockhain teknolojisinin dünyanın her yerinde herkesin erişebileceği yeni bir istihdam dünyasının kilidini açmanın ve ödemelerin adil bir şekilde hemen yapılmasının anahtarı olduğuna inanır.

Time Coin ise Şubat 2017 yılında piyasalarda yer almış olan ve bu platformdaki ödemelerde, stake işlemlerinde ve diğer işlemlerde kullanılan yerel kripto para birimdir. Finans dünyasına yeni bir bakış açısı kazandıran bu proje ve Time Coin nedir sorusu, son dönemlerde daha fazla araştırılmaya başlanmıştır. Bunun nedeni coin’in 2020 yılında ERC-20, Polygon ve BEp-20 standartlarına uygun hale getirilmesidir. Bu coinin ve projesini genel özelliklerini şöyle sıralayalım;

  • Time Coin, platformda kullandığınızda çeşitli ödüller almanızı sağlar. Coinlerinizi Timewrap akıllı sözleşmeleri ile kilitleyerek yani stake ederek düzenli şekilde ödül elde edebilirsiniz.
  • Kilitlemelerde daha uzun süre taahhüdünde bulunarak, pasif gelirlerinizi artırabilirsiniz.
  • Platformda bulunan LaborX’de, iş madenciliği yapabilir ve hesabınızı Premium’a yükseltebilirsiniz.
  • Bu proje, çalışanlar ve işverenler için işe alım ve ödeme sürecinin önündeki engelleri azaltmak veya ortadan kaldırmak amacındadır. Bu nedenle insan kaynakları ve finans sektörü için kapsamlı bir ekosistem inşa etmiştir.
  • Ekosistemdeki LaborX, dünyanın her yerindeki bireyleri çeşitli iş fırsatları ile buluşturan ve ödemelerini kripto para olarak almalarını sağlayan küresel bir platformdur. Bu yazılım, her iki taraf için de verimli işlem yapmayı ve üstün korumayı sağlar.
  • TimeX, plazma tabanlı bir değişim platformudur. Burada hem merkezi hem de merkezi olmayan teknolojiler bir araya getirilir ve güvenlik, hız, maliyet, yasa dışı faaliyetlere karşı koruma gibi alanlarda dünyanın en iyi hizmeti sunulur.
  • PaymentX ise işletmeler için kripto para bordrosu oluşturulan platformdur. Burada işverenler tek tıklamayla ekiplerine kripto para ile ödemelerini yapabilir ve profesyonel faturalar gönderebilir, alabilir, düzenli ödeme tarihleri ayarlayabilir. Üstelik bunların hepsi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir.
  • AUDT ise bu ekosistemde bulunan %100 Avusturyalıya doları rezervi bulunan bir stabil coindir.

Time Coin Yorum Haberleri

2017 yılından beri piyasalarda olan Time Coin yorum haberlerinde, 2020 yılında yapılan ERC-677 standardından ERC-20 standardına uyumlu hale getirilmesi değerlendiriliyor. Bu gelişimde tokenin standartları yükseltilmiş ve DEFİ protokollerine uyumlu hale getirilmesi sağlanmış, maliyetleri de azaltılmıştır.

İş gücü piyasalarında yeni ekonomik çözümler sunan bu token ve projesi, zaman içinde büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Şimdiden birçok iş gücü alanındaki meslekte çalışanların ödemeleri kripto paralar ile yapılır.

Time Coin grafiğini incelediğimizde 2017 yılından 2021 yılının Şubat ayına kadar sabit ilerlediği ancak yapmış olduğu geliştirmeler ile değerini arttığını görüyoruz. Şu anda Polygon, ERC-20 ve BEP-20 ağlarını destekliyor olması, bu yılın başlarında değerinin 3,42 dolardan, 463,67 dolara çıkmasını sağlamıştır.

Time Coin Hangi Borsada?

Time Coin satın almak isteyenler KuCoin, HitBTC, Pancakeswap ve Uniswap borsalarını kullanabilirler. Bu coin Gate.io borsasında da ön satışa çıkarılacaktır. 3-4 Mart tarihleri arasında 24 saatlik zaman diliminde ön satışı yapılacak ve saat 6:00’da alım yapamaya başlanacaktır. İşleme başlama tarihi ise 4 Mart saat 09:00 olarak belirtilmiştir.

Bu coini alabilmek için yukarıdaki herhangi bir borsaya üye olduktan ve doğrulama işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra hesabınıza para yatırarak UST, BTC veya ETH işlem çiftlerinden biriye alım yapabilirsiniz.

KOK Coin Geleceği – KOK Coin Yorum

ByBit Nedir, ByBit Borsası Hangi Ülkenin?

Bitcoin Hangi Bankalarda Var – Banka Kripto Para Hesabı

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr