TJK Mobil Yardım 2023 (TJK e-bayi Müşteri Hizmetleri)

TJK Mobil müşteri hizmetleri ve TJK canlı destek almanız için sizleri yönlendiriyoruz. Tjk Mobil uygulama ödeme nasıl yapılır gelin birlikte inceleyelim.

Tjk Mobil yardım ile her sorunda destek alınabilmektedir. Tjk açılımı Türkiye Jokey Kulübü’dür. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacı olan kişiler mobilden de yardım alabilmektedir. İletişim bölümünden ve gerekli numaralardan istenilen her konuda bilgi alınabilmektedir. Mail adresi ilede iletişim kurularak yardım alınabilir.

Tjk Mobil Giriş

Tjk mobil giriş yapabilmek için mobil uygulamanın indirilmesi gerekir. Android ve ios uyumlu cihazlar yani telefonar ile uyumludur. Her cihaza indirilmektedir. App store veya play storedan uygulama indirilmesinin ardından giriş yapılabilmektedir. Giriş yaparken kişisel bilgiler ve güçlü bir şifre oluşturmak gerekir. tüm bu işlemlerin ardından giriş yapmak için her seferinde şifre girmeye gerek kalmamaktadır.

Tjk Mobil Üye Ol

Tjk mobil üye ol seçeneği ile üye olarak birçok avantaja sahip olunabilmektedir. Üye olmak için kişisel bilgiler girilmektedir. İsim, soy isim, doğum tarihi, T.C, kimlik numarası, telefon numarası, mail adresi, adres bilgileri gereklidir. Bu alanların  doğru şekilde doldurulması gerekir. Ardından güçlü bir şifre bulunarak üye olunabilmektedir.

Tjk Mobil İletişim

Tjk mobil iletişim kurarak merak edilen bilgilere ulaşılabilmektedir. 0 212 414 65 65 numaralı telefon numarasından iletişim kurulabilmektedir. Bu numarayı arayarak, yarış sonuçları, jokey değişiklikleri, koşmayan atlar ve pist durumu gibi gündelik bilgilere erişilebilmektedir.

Tjk Mobil Uygulama Ödeme

Tjk mobil uygulama ödeme yapılması gerekir. Uygulamayı indirmek isteyen kişiler için uygulama indirmek ücretsizdir. Ancak bazı işlemler için ücret gerekmektedir. Bu ücretler üyeler tarafından karşılanmaktadır.

Tjk Mobil Para Yükleme

Tjk mobil para yükleme
Tjk mobil para yükleme

Tjk mobil para yükleme işlemi yapılabilmektedir. İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı, atm vasıtasıyla para yüklenebilmektedir. Tüm bankalardan 7 gün 24 saat para yatırılabilmektedir. İstenilen tutarda para yatırılabilmektedir.

Tjk Mobil Üye Numarası

Tjk mobil üye numarası alabilmek için öncelikle üye olmak koşulu aranmaktadır. Üye olduktan sonra üye numarası verilmektedir. Kişisel bilgilerim bölümünden üye numarası öğrenilmektedir. Üye numarası kişiye özeldir. Ve değiştirilemez. Aynı zamanda üyelik değiştirilemeyeceği gibi devredilemezdir. Bir üyenin iki farklı üyeliği ve üye numarası olamaz. Tüm bu noktaara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥