Trendyol Go Kazanç Ne Kadar 2022

Trendyol Go kazanç ne kadar 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol Go paket başı ücret 2022 ve Trendyol Go çalışma paketleri işte detaylar.

Trendyol ülkemizin en büyük online alışveriş platformlarından birisi olmaktadır. Trendyol ile kendi şirketinizi oluşturabilir ve günlük kazanç elde edebilirsiniz. Her gün müşterilerden gelen siparişleri teslim etmek amacıyla Trendyol Go kuryeliği yaparak günlük kazancınızı elde edebilirsiniz. Trendyol her gün büyüyen bir şirket olduğu için her geçen gün daha fazla kişiye iş imkanı sunmaktadır. Trendyol Go ile kurye taşımacılığı yapmayı düşünen kişilerin akıllarında bazı sorular vardır. Sizler için bu soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

  • Trendyol Go kuryeliği yapan kişilerin kazancı değişiklik göstermektedir. Çalışma saatleriniz, taşıdığınız paket sayısı kazancınızı değiştiren faktörler arasında yer almaktadır. Günlük 30 paket taşıdığınızı ve her gün çalıştığınızı düşünürsek aylık kazanç 7.200 TL olmaktadır. Bu ücret en düşük ücretlerden biridir.

3D Secure Ne Demek Trendyol

Trendyol Go Paket Başı Ücret 2022

Trendyol alışveriş sitesinin motorlu kurye ile taşımacılık kollarından birisi Trendyol Go olmaktadır. Trendyol müşterilerine siparişlerin en kısa sürede teslim edilmesi amaçlamıştır. Hem market hem de restoran siparişlerinin en kısa sürede teslim edilmesi için Trendyol Go hizmetini açmıştır. Trendyol ile iş ortaklığı yapmak isteyen kişiler Trendyol Go ücretlerini merak etmektedir. Trendyol Go kuryeliğinde net bir ücret yoktur. Taşıdığınız paket sayısına göre ücret alabilirsiniz. Fazla saat çalışarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Paket başına alınacak ücret 8 TL olarak belirlenmiştir. Günde 50 paket taşıdığınız zaman kazancınız 400 TL olacaktır.

  • Trendyol paket başına ödenen ücret; 8 TL
  • Kilometre başına ödenen ek ücret; 1.80 TL
  • Birleştirilmiş paket ücreti; 5.50 TL
Trendyol Go Çalışma Paketleri

Trendyol Go Çalışma Paketleri

Trendyol müşteri sayısını her gün arttırmaktadır. Müşteri sayısı çoğaldıkça siparişlerin daha hızlı teslim edilmesi için bazı seçenekler ortaya çıkmıştır. Trendyol platformunda merak edilen konulardan birisi ise Trendyol Go olmaktadır. Trendyol siparişlerini teslim ederek günlük kazancınızı elde edebilirsiniz. Trendyol Go ile pazar günü 6 saat çalışma şartı bulunmaktadır. Başvurudan sonra çalışma saatlerinizi ve çalışma paketlerini belirlemeniz gerekir. Çalışma saatlerinizi kendiniz seçebilir ve 6 ay içerisinde 2 defa çalışma paketi değiştirebilirsiniz. Günlük taşıdığınız paket sayısı kadar ücret alırsınız.  Trendyol Go çalışma paketleri ise şu şekildedir;

  • İlk paket (24 saat/16 saat)
  • İkinci paket (45 saat/16 saat)
  • Üçüncü paket (60 saat/16 saat)
  • Dördüncü paket (75 saat/18+ saat)

Trendyol Go Motorlu Kurye Yorumları

Trendyol Go motorlu kurye taşımacılığı yapmak isteyen birçok kişi bu işte çalışan kişilerin yorumlarını merak etmektedir. Yazımızda sizler için bu işte çalışan kişilerin yorumlarını bir araya getirdik. Hadi gelin göz atalım.

  • Çalışanların çoğu iş yerinin güzel ama bir o kadar yorucu olduğunu dile getirmişlerdir. Birçok kişinin eksi bulduğu yönlerden birisi ise bir anda çıkartılma korkusudur. Masrafların kuryeye ait olması eksi yönlerden birisidir. Başvuru yaptıktan sonra belirli bir eğitim alındığını da dile getirmişlerdir. Kazançlar haftalık olarak hesabınıza yatırılmaktadır. Pazar günü 6 saat çalışma zorunluluğunun olması birçok kişi tarafından sevilmeyen yönlerinden biridir. Seçtiğiniz çalışma saatlerinde sipariş alamadığınız zamanlarda ücretleriniz yatırılmaktadır. Birçok kişi Trendyol Go kuryeliğini oldukça sevmiş ve kazancının iyi olduğunu dile getirmişlerdir.

Trendyol Hızlı Market Nasıl Kullanılır

Trendyol Kargo Otomatı Nasıl Kullanılır

Trendyol Motorlu Kurye Maaşları

Trendyol Kargo Otomatı Kazanç

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu