Trendyol İndirim Kuponu Kullanamıyorum (3 Hilesi)

Trendyol ülkemizde en çok tercih edilen ve en çok sevilen platformlardan biridir. Trendyol ülkemizin en büyük e-ticaret platformudur. Trendyol üzerinden ihtiyaçlarınıza yönelik birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Trendyol kıyafetten teknolojiye kadar birçok ürünün satışını gerçekleştirir.

Son zamanlarda gıda alışverişlerinizi de yapabildiğiniz Trendyol e-ticaret platformunda birçok avantaj ve indirim kuponu sizleri beklemektedir. Trendyol uygulamasında kazandığınız indirim kuponlarıyla alışverişinizi daha uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz. Birçok kullanıcı ise indirim kuponunu kullanamadığı için şikayetçi olmuştur. Peki bunun sebebi nedir? Gelin birlikte inceleyelim.

  • Kuponları kullanamama sebeplerinizden birincisi kuponların belirli bir süresi vardır. Bu süre geçtikten sonra kuponu kullanamazsınız.
  • Diğer sebeplerden birisi bazı kuponlar belirli bir markaya ait olmaktadır. O marka dışında başka markalara ait ürünlerde kupon kullanamazsınız.
  • Kuponları kullanamama sebeplerinizden biri ise sepetinizde ürünlere kupon uyguladığınızda ne kadar ücret ödemeniz gerekiyorsa o miktar kadar Trendyol cüzdanınızda para olması gerekir. Trendyol cüzdanda yeterli derece para yoksa indirim kuponunu uygulayamazsınız.

İndirim kodu nasıl alınır

Trendyol i̇ndirim kuponu

İndirim kodu, bir alışverişte belirli bir indirim sağlayan bir kupon türüdür. İndirim kodları genellikle belirli bir mağaza, kategori veya ürün için geçerlidir. İndirim kodları, belirli bir tutara ulaşıldığında veya belirli bir sayıda ürün satın alındığında kullanılabilir.

İndirim kodu almak için birçok yol vardır. İşte bazı yaygın yöntemler:

  • İnternet sitelerinden ve mobil uygulamalardan indirim kodu alın. Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor gibi alışveriş siteleri genellikle indirim kodları sunar. Bu sitelerin web sitelerini veya mobil uygulamalarını ziyaret ederek indirim kodları arayabilirsiniz.

Trendyol İndirim Kuponu Gözükmüyor

Trendyol ile tüm ihtiyaçlarınızı evden çıkmadan karşılayabilirsiniz. Milyonlarca kullanıcısı olan Trendyol içerisinde çok fazla marka ve çok fazla ürün yer almaktadır. Trendyol platformunu çok fazla tercih edilmektedir. Bunun sebeplerinden biri indirim kuponudur.

Trendyol da birçok indirim kuponu yer almaktadır. İndirim kuponu ile alışverişinizi uygun fiyatlarda tamamlayabilirsiniz. Trendyol platformunda birçok kullanıcının karşılaştığı hatayı sizler için ele aldık. Trendyol da indirim kuponunuz var ama gözükmüyorsa bunun sebebi ve yapmanız gereken işlem şu şekildedir;

  • Hesabınızda indirim kuponu var ama sepette indirim kuponunu göremiyorsanız ilk olarak ödemeniz gereken tutar kadar Trendyol cüzdanınızda para olması gerekir. Bundan kaynaklı indirim kuponu gözükmeyen birçok kullanıcı bulunmaktadır. En etkili çözüm satın alacağınız ürünün fiyatı kadar Trendyol cüzdana yükleme yapın ve alışverişinizi gerçekleştirin. Trendyol cüzdana yükleme yaptığınız zaman indirim kuponu gözükecektir.
  • Diğer yöntem ise indirim kuponları genellikle Trendyol markalarında geçerli olmaktadır. Çoğu kuponda Trendyol markalarında ait ürünlerin alımında gerçekleşir. İndirim kuponu hangi marka veya hangi kategoriye aitse o ürünleri satın alabilirsiniz. O ürünlerin dışında indirim kuponlarını uygulayamazsınız. 

Trendyol Kupon Ne Zaman Gelecek

Trendyol i̇ndirim kuponu kullanamıyorum

Trendyol ülkemizde en çok tercih edilen e-ticaret platformlarında yer almaktadır. Trendyol ile indirim kuponu kazanabilir ve bazı kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Trendyol da birçok kampanya ve etkinliğe katılarak indirim kuponu kazanabilirsiniz. En son yapılan etkinlerden birisi ise paylaş kazandı. Paylaş kazan etkinliğine katılan birçok kişi indirim kuponu kazandı. Fakat kuponların ne zaman geleceği merak edilmektedir.

  • En son gerçekleşen Paylaş Kazan kuponları 4 Nisan tarihinde hesaplara aktarılmıştır. Etkinliklere katıldığınızda belirli bir süre sonun da yaklaşık 2 hafta sonra kuponlar hesabınıza tanımlanmaktadır.

Trendyol Kupon Ne İse Yarar

Trendyol ile istediğiniz ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri satın alabildiğiniz bir platformdur. Trendyol zaman zaman kupon etkinlikleri düzenlemektedir. Bazı zamanlarda ise otomatik olarak hesabınıza indirim kuponları gelmektedir. Peki bu indirim kuponları ne işe yarar?

  • Trendyol kuponları bazı ürünleri indirimli almanızı sağlamaktadır. Örnek olarak belirli bir markaya ait 300 TL alışverişlerinizde 100 TL indirim kuponu varsa o markadan satın alacağınız ürünlerin 300 TL olması halinde indirim kuponlarını kullanarak 200 TL olarak satın alabilirsiniz. 100 TL indirim kazanırsınız.

Trendyol Aynı Anda 2 Kupon Nasıl Kullanılır

Trendyol uygulamasında aradığınız tüm ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Her markadan her ürüne ulaşabildiğiniz Trendyol platformunda bazı zamanlarda indirim kuponları yer almaktadır. İndirim kuponları her alışverişte bir tane kupon kullanmanıza izin vermektedir.

Alışverişinizi tamamladığınız zaman sepet kısmına geldiğinizde aynı anda maalesef 2 tane kupon kullanmanıza Trendyol müsaade etmemektedir. Trendyol da 2 kupon kullanabileceğinize dair yazılan içeriklere itibar etmeyiniz.


Daha fazla ilgili içerik;

Trendyol indirim kuponunu nasıl kullanabilirim?

Trendyol web sitesine veya mobil uygulamasına giriş yapın.
Alışveriş sepetinizi oluşturun.
Ödeme sayfasına gelin.
İndirim kuponu alanına kuponun kodunu girin.
“Kuponu Uygula” butonuna tıklayın.

Trendyol neden indirim kuponu vermiyor?

Mağaza veya kategori için indirim kuponu bulunmaması
İndirim kuponu sayısının sınırlı olması
İndirim kuponu için belirli bir koşulun yerine getirilmemesi

Indirim kuponu ne oluyor?

İndirim kuponu, bir alışverişte belirli bir indirim sağlayan bir kupon türüdür. Trendyol’da indirim kuponları genellikle belirli bir mağaza, kategori veya ürün için geçerlidir. İndirim kuponları, belirli bir tutara ulaşıldığında veya belirli bir sayıda ürün satın alındığında kullanılabilir.

Trendyol sepet indirimi nasıl yapılır?

Trendyol web sitesine veya mobil uygulamasına giriş yapın.
Alışveriş sepetinizi oluşturun.
Sepetinizdeki ürünlerin toplam tutarının, sepet indiriminin geçerli olduğu tutara ulaştığını kontrol edin.
Ödeme sayfasına gelin.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥