Trendyol Linkinden Para Kazanma nasıl oluyor ve Trendyol link vererek para kazanma hakkında öğrenmek istedikleriniz bu başlıkta.

Trendyol’dan para kazanma ile alakalı bilinen en kesin bilgilerden biriside trendyol linkini paylaşarak para kazanmaktır. Ayrıca şu yöntemler sayesinde para kazanabilirsiniz;

 • Trendyol’da satış yapan bir satıcı hesabından satış ortaklığı talep edilerek,
 • Satış ortaklığı talep ederek, her bir link tıklaması veya satın alma için para ödenmektedir.
 • İnsanlara yönlendirdiğiniz link ile satış yapılması durumunda her bir satış başına %10 ila %20 arası komisyon alabiliyorsuz.
 • Trendyol linklerinizle 10 bin lira satış yaparsanız eğer yaklaşık olarak 2 bin lira gelir elde edebiliyorsunuz.

Özellikle bu dönemde sosyal medya hesabı güçlü olan insanlar, trendyol linkini paylaşarak satış yapıyor ve güzel gelirler elde ediyorlar.

Günümüzde bir çok insan sosyal medya hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu kullanıcılar trendyol’da bulunan satıcılara satış ortaklığı teklif ediyorlar ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden satış ortaklığı yapmak için anlaştıkları satıcının ürünlerini tanıtarak link ekliyorlar ve eklenen linkten satış yapılırsa para kazanıyorlar.

Trendyol influencer işbirliği nasıl yapılır?

Trendyol işbirliği instagram

İnstagramda çok sayıda takipçisi bulunan bir çok kişi Trendyol’da bulunan bir çok firma ile satış ortaklığı anlaşması yaparak ürünleri instagramda yer alan hikaye kısmında tanıtarak linklerini de tanıtım  videolarının altına ekliyorlar ve o ürünlerin takipçileri tarafından satın alınması halinde Instagram hesap sahibi para kazanıyor. Bazı instagram kullanıcıları satmak istediği ürünü kendisi alarak herkese açık bir şekilde kullanıyor ve daha çok ilgi çekiyor ve satma şansını da artırmış oluyor.

Trendyol linkten ne kadar para veriyor

Paylaşılan link üstünden satış yapılırsa her satış başına %10-%20 komisyon alabilirsiniz. Linlerinizle 10 bin lira satış yapılırsa yaklaşık 2 bin lira elde edebilirsiniz. Bu üründen ürüne değişiklik göstermektedir.

Trendyol influencer işbirliği nasıl yapılır?

Trendyol influencer başvurusu yapmak için; https://www.trendyol.com/influencerbasvuru linkine tıklayın. İnstagram influencer başvurusu yapmak için en az 10.000 takipçi tamamen organik olması gerekir

Trendyol influencer işbirliği nasıl yapılır

Trendyol Link Vermek İçin Kaç Takipçi

Favori ürünlerinizi takipçilerinizle paylaşmak istiyorsanız 10 bin takipçinizin olması gerekir. Ancak 10 bin takipçinizin olmasına rağmen gönderilerin 1 bin beğeni alıyorsa link veremezsiniz. Gerçek takipçilerinizin olması gerekir.  

Takipçilerinizin bot olmaması ve gerçek takipçiler olması en önemli konulardan biridir. Kazancınızı fatura edebileceğiniz bir şirketinizin ya da ajansınızın olması da aranan bir diğer özelliklerden biridir. Bu şartları sağlıyorsanız başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru değerlendirildikten sonra Trendyol linki verebilirsiniz.  

EVDE PARA KAZANMAK İSTEYEN BAYANLAR, BİRÇOK PARA KAZANMA YÖNTEMİ

Instagram’da Trendyol Linki Para Kazanma

Ülkemizin en büyük e-ticaret platformlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Trendyol üzerinden para kazanmak için birçok farklı yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri de Trendyol linkidir. Trendyol linkini Instagram ya da diğer sosyal medya platformlarında paylaşılması kişiye maddi gelir sağlar. Linke tıklanılması ve ürün satın alınması üzerinden %10 ile %20 komisyon ücreti alınmaktadır.  

Instagram üzerinden Trendyol linki vermeniz için 10 bin üzerinde bir takipçiye sahip olmanız gerekir. Link paylaşımından sonra her alınan ürün ve her tıklanan link başına belirli oranlarda ücret ödemesi alırsınız.  

İnfluencerlar Trendyol’dan Ne kadar Kazanıyor

Sosyal medya üzerinden birçok İnfluencerların Trendyol linki paylaştığını görürüz. Peki bu İnfluencerların toplamda ne kadar kazandığını ve influencer nasıl olunur merak ediyor musunuz?

Trendyol linkleri üzerinden yapılan satışlarla gelirler doğru orantılı olarak değişmektedir. Ayrıca verilen linklerin kategorisine göre de alınan komisyon ücretleri değişmektedir. 100 bin takipçisi olan bir İnfluencerın aylık olarak aldığı gelir tahmini 7 bin TL’dir. Eğer İnfluencer kozmetik ürünlerin satışını gerçekleştiriyorsa aylık gelir ortalama 15 bin TL olur. Gündemi takip ederek trend ürünlerin satışını ve linkini eklemek yüksek oranlarda gelir elde etmenizi sağlayacaktır.  

Instagram’da Trendyol Link Paylaşma

Instagram hesabınızda 10 bin takipçiye sahipseniz Trendyol linki paylaşarak para kazanabilirsiniz. Bunun için başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formunu doldurduktan sonra tarafınıza bilgilendirme yapılır. Bunun ardından Instagram hesabınızda link paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz. Link tıklanması ve ürünlerin satın alınmasına göre belirli oranlarda komisyon ücreti kazanırsınız.  

Mesela 100 TL’lik bir ürünün satışını gerçekleştirdiğiniz zaman en düşük 10 TL komisyon ücreti alırsınız. Eğer bu ürün kozmetik ve trend olan bir ürünse 30 TL bir komisyon ücreti alma şansınız vardır. Linklerinize tıklanarak aylık olarak 10.000 TL’lik bir ürün satışı gerçekleşirse aylık olarak 1.000 TL ile 3.000 TL arasında komisyon ücreti alabilirsiniz.  

Trendyol para kazanma hilesi

Trendyol Para Kazanma Hilesi

Trendyol platformunda birçok kategoride birçok kürünün satışı gerçekleşir. En çok tercih edilen Trendyol platformu üzerinden para kazanmak için yapabileceğiniz yöntemler şu şekildedir; 

 • Link paylaşımı 
 • Alınan ürünlere yorum yapmak 
 • Marka iş birliği 
 • Ürünleri paylaşarak kazanma  
 • Trendyol cüzdan ile ödeme yaptıkça para kazanma gibi yollar bulunmaktadır.  

Yukarıdaki adımlar dışında hile yaparak para kazanabileceğiniz bir yöntem yoktur. Ayrıca bu yöntemlere başvurmamanız gerektiğini hatırlatmak da fayda var. Sonralarında ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Sermayesiz Nasıl Para Kazanılır? Para Kazanmanın Pratik Yolları

Riskli Ama Paralı İşler, En Çok Para Kazanacağınız İş Nedir?

Tiktok’ta Para Nasıl Kazanılır – Kolayca Para Kazanma İpuçları

/ 5.

Share.

3 Comments

 1. Trendyol linki üzerinden beğendiklerinizi ve satın aldıklarınızı koleksiyon haline getirip paylaşın direk komisyon ücreti alın. Hem sosyal medya üzerinden takipçinizi arttırabilir hem de para kazanırsınız çok mantıklı bir iş bence

 2. Canan Yılmazkaya on

  Bilgilendirme için teşekkür ederim. Aynı sistemi cosmedrome.com sitesinde de halihazırda yapıyorum. Arkadaşlar onu da inceleyebilirler. Farkları şunlar: Komisyon oranları standart %10. Yani sizin paylaştığınız ürünü de sarın alsalar, paylaşılan ürün dışında da satın alım yapsalar %10 kazanıyorsunuz. Ek olarak süre biraz daha uzun. Müşteri linkinize tıkladıktan sonra 48 saat süresince yaptığı tüm alışverişlerden komisyon kazanıyorsunuz. Bir de ödemeler farklı. Cosmedrome da influencer cüzdanı var. Satılan ürünün teslimatından sonraki 15. Günde ödemeniz otomatik olarak bu cüzdana yatar. Siz bu parayla ister indirim kuponları oluşturabilir ister istediğiniz zaman banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunun dışında bütün özellikler aynı gibi. Özellikle ne satılırsa satılsın %10 vermesiyle bana trendyoldan biraz daha karlı geliyor. Kendiö keşfettim internette bununla ilgili yazı okumamıştım. Araştırıp yazabilirseniz insanlar faydalansınlar.