Trendyol Linkinden Para Kazanma

Trendyol Linkinden Para Kazanma nasıl oluyor ve Trendyol link vererek para kazanma hakkında öğrenmek istedikleriniz bu başlıkta.

Trendyol’dan para kazanma ile alakalı bilinen en kesin bilgilerden biriside trendyol linkini paylaşarak para kazanmaktır. Ayrıca şu yöntemler sayesinde para kazanabilirsiniz;

  • Trendyol’da satış yapan bir satıcı hesabından satış ortaklığı talep edilerek,
  • Satış ortaklığı talep ederek, her bir link tıklaması veya satın alma için para ödenmektedir.
  • İnsanlara yönlendirdiğiniz link ile satış yapılması durumunda her bir satış başına %10 ila %20 arası komisyon alabiliyorsuz.
  • Trendyol linklerinizle 10 bin lira satış yaparsanız eğer yaklaşık olarak 2 bin lira gelir elde edebiliyorsunuz.

Özellikle bu dönemde sosyal medya hesabı güçlü olan insanlar, trendyol linkini paylaşarak satış yapıyor ve güzel gelirler elde ediyorlar.

Trendyol Teslimat Noktası

Trendyol link vererek para kazanma

Günümüzde bir çok insan sosyal medya hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu kullanıcılar trendyol’da bulunan satıcılara satış ortaklığı teklif ediyorlar ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden satış ortaklığı yapmak için anlaştıkları satıcının ürünlerini tanıtarak link ekliyorlar ve eklenen linkten satış yapılırsa para kazanıyorlar.

Trendyol influencer işbirliği nasıl yapılır?

Trendyol işbirliği instagram

İnstagramda çok sayıda takipçisi bulunan bir çok kişi Trendyol’da bulunan bir çok firma ile satış ortaklığı anlaşması yaparak ürünleri instagramda yer alan hikaye kısmında tanıtarak linklerini de tanıtım  videolarının altına ekliyorlar ve o ürünlerin takipçileri tarafından satın alınması halinde para kazanıyorlar. Bazı instagram kullanıcıları satmak istediği ürünü kendisi alarak herkese açık bir şekilde kullanıyor ve daha çok ilgi çekiyor ve satma şansını da artırmış oluyor.

Trendyol linkten ne kadar para veriyor

Paylaşılan link üstünden satış yapılırsa her satış başına %10-%20 komisyon alabilirsiniz. Linlerinizle 10 bin lira satış yapılırsa yaklaşık 2 bin lira elde edebilirsiniz. Bu üründen ürüne değişiklik göstermektedir.

Trendyol influencer işbirliği nasıl yapılır?

Trendyol influencer başvurusu yapmak için; https://www.trendyol.com/influencerbasvuru linkene tıklayın. İnstagram influencer başvurusu yapmak için en az 10.000 takipçi tamamen organik olması gerekir.

Trendyol E-Posta Değiştirme

Trendyol telefon numarası değiştirme

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu