Trendyol Market İndirim Kodu – Hızlı Market 25 TL indirimi

Trendyol Market İndirim Kodu ve Trendyol Hızlı Market 25 TL İndirim Kodu hakkında detaylı bilgilendiriyoruz.

Trendyol Market İndirim Kodu, alışverişleriniz esnasında sepete eklediğiniz ürünleri indirimli bir şekilde almanızı sağlar. Peki, bu indirim kodu nasıl alınır? Şimdi gelin buna bakalım;

  • Öncelikli olarak, Trendyol sitesinden mağazalar bölümüne girin ve buradaki indirim kuponlarından birisini seçin,
  • Ardından indirim kodunu aç kısmına tıklıyoruz,
  • Kodu aç kısmına tıkladıktan sonra, karşınıza Trendyol indirim kodu çıkacaktır. Bu indirim kodunu kopyalayıp alışveriş sepetinizde yer alan indirim kodu bölümüne yapıştırarak, sepetinizdeki ürünleri indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

İşte indirim kodu bu şekilde alınmaktadır.

Trendyol Hızlı Market 25 TL İndirim Kodu

Trendyol Hızlı Market 25 TL İndirim Kodu

Trendyol Hızlı Market 25 TL İndirim Kodu, Trendyol alışveriş sepetinize eklediğiniz ürünleri 25 TL indirim ile almanıza olanak sağlar. Bu kodu alabilmek ve 25 TL’lik indirimden yararlanabilmek için yapmanız gereken şey Trendyol sitesinden 25 TL’lik indirim kuponu satın almaktır. Bunu yapmak için de yukarıda anlattığım yöntemi uygulayabilirsiniz.  Bunun yanında Trendyol hesabınızda bazen yalnızca size özel indirim kodları bulunmaktadır.

Bu kodları da kullanarak alışverişleriniz daha ucuza gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu indirim kuponlarını görmek içinse yapmanız gereken şey, Trendyol üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabım bölgesine tıklayın ve ardından indirim kuponlarım bölümüne tıklayın. Bu bölgede size özel yapılan tüm indirim kodlarını görebilirsiniz.

Trendyol Yemek İlk Sipariş indirimi

Trendyol Hızlı Market İlk Alışveriş İndirimi

Trendyol Hızlı Market İlk Alışveriş İndirimi, Trendyol uygulamasının yeni kayıt yaptıran kullanıcılarına sunduğu bir özelliktir. Trendyol’a yeni kayıt olan kullanıcılar uygulamaya giriş yaptıktan sonra Trendyol hızlı market kısmından yapacakları ilk alışveriş için belli bir miktarda indirim hakkına sahip olurlar. Bu indirim hakkına baktığımız zaman ise 25 TL gibi iyi bir indirim ile karşılaşmaktayız.  Ancak 25 TL indirimi kullanabilmek için ilk yaptığınız alışverişin 100 TL veya üzerinde olması gerekmektedir.

Trendyol Hızlı Market 25 TL İndirim Bitti Mi?

Trendyol Hızlı Market 25 TL İndirim Bitti Mi? Sorusunun cevabı ise hayır olarak karşımıza çıkmaktadır. Trendyol Market sitesine girdiğimizde yukarıda yer alan kampanyalar kısmından bu indirimin hala devam ettiğini görmüş oluruz.

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır

Hepsiburada İlk Alışverişte 50 TL İndirim Nasıl Kullanılır?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu