Trendyol indirim kodu KEZZAP KS – Trendyol İlk Sipariş 20 TL Kampanyası

Trendyol yemek ilk sipariş kampanyası ilk kez vereceğiniz ilk 3 siparişinizde %50 oranında indirim kazandırır. Trendyol her türden ürünü satın alabileceğiniz bir online alışveriş uygulamasıdır ve son yıllarda yemek siparişleri için de özel bir yenilik yayınlamıştır.

Yemek uygulamasına girdiğinizde çeşitli mutfaklar ve restaurant seçeneklerini görürsünüz ve ne yemek istediğinize dair size pek çok alternatif sunulur. Dilerseniz yemek istediğiniz gıdaya göre filtreleme yapabilir ve seçeneklerinizi daraltabilirsiniz. Birçok kampanyalı fiyat ile oldukça uygun fiyatlar mevcuttur.

Trendyol Yemek indirim kodu nasıl alınır?

Trendyol yemek ilk siparişlerinizde doğrudan indirim veriyor. Sipariş oluştururken fiyat bölümüne indirim tutarı yansıyor. Ayrıca bir indirim koduna ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Trendyol Yemek 20 TL indirim kodu nedir?

Trendyol yemek ilk siparişlerde 20 TL ve 30 TL indirimler veriyor. Trendyol indirim yararlanmak için uygulamayı telefonunuza yükleyin. Gelen kampanya bildirimleri ile harika indirimler alabilirsiniz.

Trendyol Yemek 30 TL indirim

Trendyol yemek uygulaması üye olan ve sipariş veren kullanıcılara özel ilk 3 siparişine %50 indirim uygular. Trendyol yemek 30 TL indirim üye olan herkes faydalanabilir.

Yemek siparişleri belirli bir süre için bölge olarak sınırlı bir sayıda ilçe için tutulmuştur.

İndirimli yemek söylemek için mobil cihazınıza uygulamayı indirerek giriş yapmanız yeterlidir. Online ödeme seçeneği ve adrese teslim ile oldukça faydalı bir uygulamadır.

Getir Yemek İlk Sipariş Kampanyası

Trendyol Yemek İndirim Kodu

Trendyol uygulamasının en popüler avantajlarından biri indirim kuponlarıdır. Trendyol yemek indirim kodu kazandığınızda sipariş verirken indirim kodu alanına elinizde kodu yazdığınızda hak kazandığınız indirim ödemeye geçmeden direkt ücrete yansıtılır.

İndirim kuponlarının hangi mutfaklara ait olduğu her zaman değişebilir ve alışveriş yaparken kazanma şansınız oldukça yüksektir. Kullanıcılarına her zaman indirimli fırsatlar sunan Trendyol uygulaması bu özelliğini Yemek uygulaması için de kullanır. Üye olduktan sonra herkes bu kodlardan kazanabilir.

Trendyol Yemek Uygulaması

Birbirinden lezzetli mutfak seçenekleri ile Trendyol yemek uygulaması online yemek siparişinde rakiplerinden oldukça hızlı ilerleme gösteriyor. Çünkü halihazırda Trendyol alışveriş uygulamasını milyonlarca farklı kişi kullanıyor.

Yemek uygulaması için ekstra bir üyeliğe gerek olmadığından alışveriş uygulamasından direkt olarak yemek uygulamasına geçiş yapılabiliyor. İndirimli kampanyalar ve ilk siparişlere özel indirimler ile uygulama oldukça fazla rağbet görüyor.

Acıktığınızda Trendyol yemek ile sipariş verdiğinizde yemeğiniz en kısa sürede adresinize teslim ediliyor ve kaliteli hizmet veren bir uygulama.

Trendyol indirim Kodu Nasıl Kullanılır

Trendyol Linkinden Para Kazanma

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

6 Yorum

    1. Trendyol yemek indirimi almak için ilk siparişi oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca indirimlerden yararlanmak için özel bir koda ihtiyacınız yok. Trendyol bildirimlerinizi açarak indirim mesajını görebilirsiniz.

  1. Normalde hep yemeksepetinden sipariş veriyordum ama bu son veri çalınması olayından sonra trendyolu keşfettim bu ilk sipariş indirim kodunu kullanınca gerçekten ilk sipariş çok uyguna geldi. Teşekkür ederim bunu haber verdiğiniz için 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu