Trt World Forum 2023 Ne Zaman (CANLI İzle)

Trt World forum 2023 ne zaman ve Trt World forum nedir, bilgilendiriyoruz. TRT World Canlı izleme işlemini birlikte inceleyelim.

Bu yıl 34 ülkeden 100’e yakın konuşmacının katılımıyla altıncısı düzenlenecek TRT World Forum, dünyanın dört bir yanından liderler, uzmanlar, akademisyenler ve ünlü isimleri buluşturarak küresel problemleri masaya yatırmayı ve çözüm önerileri getirmeyi hedefliyor.

Forumda, enerjiden küresel göç krizine, gıda güvenliğinden İslamofobiye kadar pek çok konu açık oturum ve yuvarlak masa toplantıları ile masaya yatırılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, foruma katılarak bir konuşma yapması bekleniyor.

TRT World Forum 2023’e kayıtlar, www.trtworldforum.com adresinden yapılabilecek.​​​​​​​

Trt World Forum 2023 ne zaman

Trt World Forum 2023 ne zaman konusu sıkça araştırılsada henüz belirlenen bir tarih mevcut değildir. Milyonlar kişinin merak ettiği konular Trt World Forum 2023 nerede ve TRT World Canlı izle gibi konuların tanıtını web adresimizi takip ederek bulabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥