TTNET internet almak istiyorum ne yapmam gerekir ve Türk Telekom ev internet paketleri ne kadar, güncel fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Güncel hayatımızda artık internet ve internete bağlı cihazlar büyük yer tutuyor. Ev, iş yeri dış mekanlarda artık bir ihtiyaç haline gelen internet, hizmet sağlayıcıları ile yapılan sözleşmelerle alabiliyorsunuz. Ülkemizde farklı şartlar ve koşullarda hizmet sunan birçok internet hizmet sağlayan kurum bulunuyor. Bunlar içinde özellikle Türk Telekom firması ev interneti konusunda talep gören bir firmadır. Bu nedenle TTNET internet almak istiyorum nasıl başvuru yapabilirim, hangi evraklar isteniyor, şartları nelerdir gibi sorular sorulabilir. Bu aşamada işlemleri nasıl yapacağınıza hemen bakalım.

Türk Telekom Ev İnternet Paketleri;

PaketFiyatı
24 Mbps Fiber İnternet164 TL
Türk Telekom Ev İnternet Paketleri

TTNET İnternet Başvurusu İçin Neler Gerekli

TTNET internet başvurusu için neler gerekli, ev ya da iş yerinize internet hizmeti bağlatmak için öncelikle alt yapınızın buna uygun olması gerekir. Kablo ya da fiber internet binanıza kadar geliyorsa, TTNET internet hizmetini kullanabilirsiniz. Eğer alt yapınız buna uygun değil ise, bu durumda farklı hizmet sağlayıcının farklı hizmetlerini araştırabilirsiniz. TTNET internet başvurusu için online işlem yapabileceğiniz gibi herhangi bir TTNET hizmet şubesine ya da PTT şubesine de başvuru yapabilirsiniz. en hızlı ve kesin yol ise internet üzerinden online olarak başvuru yapmak olacaktır. Bu şekilde bölgenizin alt yapı hizmetini kontrol ederek, hangi hizmeti alabileceğinizi de kontrol etmiş olursunuz.


Daha fazla ilgili içerik;


Türk Telekom Ev İnternet Paketleri

Türk Telekom ev internet paketleri, TTNET internet hizmeti, farklı kapsamlarda oluşturularak, farklı kalite ve fiyatlarda kampanyalarla kullanıcılara sunulur. Özellik olara 8 Mbps ile 100 Mbps hızlar arasında, limitli ya da limitsiz olarak hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom ev internet paketleri içinde taahhütlü paket seçimleriniz, yüksek oranda indirim kazanmanıza da olanak sağlayacak şekildedir. Ortalama ve en sık kullanılan Limitsiz – 16 Mbps’a kadar 24 ay taahhütlü paket tercih etmeniz durumunda; 67,90 TL ile 79,90 TL arasında fiyatlar ödersiniz. Bu hizmette modem ya da modem olmaması ödeme tutarlarını değiştirmektedir. Alacağınız hizmetin hızı ve kotası bu aşamada belirleyicidir.

1 Comment

  1. Ttnet kullanıcısıyım çok memnun kaldım hem diğer diğerine göre daha uygun hem de internet hızı çok iyi ancak alt yapınızın olup olmadığına göre kulum yaptırmanız daha mantıklı