Türk Telekom 1 GB internet 1 TL

Türk Telekom 1 GB internet 1 TL paketmatik sudan ucuz internet paketleri kampanyası ile en uygun ek paketleri alabilirsiniz. Paketmatik nasıl yapılır ve 1 TL internet nasıl alınır detayları.

Paketmatik Nedir Nasıl Yapılır

Türk Telekom en ucuz internet paketleri nasıl alınır kampanyasını detaylandırdık. Abonelerin fatura dönemine göre fatura döneminin ilk 1 haftası boyunca açık olacaktır. (Örneğin, fatura dönemi ayın 23’ü olan müşteriler için fatura kesimini takiben 1 hafta boyunca, ayın 27’si olan müşteriler için fatura kesimini takiben 1 hafta boyunca, vb.) Müşterilerin bu süre içerisinde paket almaları gerekecektir. Her ay sunulan paket önerisi güncellenecektir.

Paketmatik 30 GB İnternet 10 TL

Türk Telekom en ucuz internet paketlerinden bütün Türk Telekom aboneleri yararlanabilir. Paketmatik kampanyası 10 Haziran 2020 itibarıyla mobil bireysel faturalı müşterilerimize sunulmaya başlanmıştır. Kampanyaya sadece Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden katılım sağlanacaktır. Mobil faturalı BIMcell, POcell, PTTcell, Teknosacell, Vestelcell Tarifeleri ile Dakika-SMS-İnternet faydası bittiğinde kullanımı sonlanan tarifeler, Kontrolü SEÇ tarifeleri ve Ortak Tarife dışındaki tarifelerden yararlanan tüm bireysel faturalı müşteriler Paketmatik kampanyasına katılabilirler.

Türk Telekom En Ucuz İnternet Paketleri

1 TL’den başlayan fiyatlarla paket satın alabileceğiniz kampanyadan faydalanmak için Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapabilirsiniz. Üstelik katılım ücreti yok. Paketmatik, her ay fatura kesim tarihinizi takiben* açılır ve bir hafta boyunca açık kalır! Size de hiçbir yerde bulamayacağınız paketlerle internetin keyfini rahat rahat yaşamak kalır.

Ücretsiz Sil Süpür İndir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyaları ve Türk Telekom paketleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu