Türk Telekom 4.5G Hat 30 GB Paketi Alma

Türk Telekom 4.5G hatta geçenlere 30 GB bedava internet veriliyor. Türk Telekom 4.5G hattı nasıl alınır, Türk Telekom 4.5G ücretsiz hat nereden alınır detayları paylaşıyoruz.

Ücretsiz 4.5G Hat Nedir?

4.5G Hat ile daha hızlı internet erişimine sahip olabilirsiniz. Mevcut hattınız 2G ve 3G destekli olabilir. Bulunduğunuz konumda 4.5G hızında internet varsa bu hızdan yararlanmanız için hattınızında 4.5G desteklemesi gerekmektedir.

4.5G Hat Nasıl Alırım?

Türk Telekom faturalı hat kullananlar ücretsiz alabiliyor. Ayrıca 4.5G hatı talep edenlere 30 GB bedava internet veriliyor. Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilere özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktatır.

Ücretsiz 30 GB İnternet Nasıl Alınır?

Ücretsiz 30 GB İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için mesaj atabilirsiniz. Türk Telekom 4.5G hattı almak için 4.5G 30GB yazıp 5555’e gönderin. Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.

İptal etmek için IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Yasemin

1984 Ankara doğumlu. Gazi Üniversitesi işletme yönetimi bölümü mezunu. 6 Yıldır habercilik sektöründe editörlük hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu