Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet 2021

Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet nasıl alınır ve Halkbank Türk Telekom 5 GB bedava internet kampanyası hakkında işte detayları.

Türk Telekom 5 GB bedava internet almak için; HALKBANK yazıp 5555’e SMS gönder. Türk Telekom 5 GB hediye internet kazanmak için aşağıdaki şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Halkbank Yükle İnternet Kazan

Türk Telekom ile Halkbank ortak kampanya başlattı. Halkbank üzerinden 50 TL yüklemeye 5 GB bedava internet veriyor. Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamlamasının ardından kampanya geçerlilik süresi içerisinde banka aracılığıyla tek seferde 50 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir. Hediye 5 GB internet tam 2 hafta boyunca geçerlidir.

Bimcell 5 GB Hediye İnternet

Halkbank yükle kazan kampanyasından Bimcell, pttcell ve diğer alt operatörlerde yararlanamayacak. Bimcell diğer bedava internet kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Türk Telekom kampanyası Banka aracılığıyla yapılacak yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM’ler, banka kioskları ve telefon bankacılığı vardır. Talimatlı yüklemeler de geçerli olacaktır.

Ücretsiz Sil Süpür indir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava internet 2021 kategorisini ziyaret edin.

Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyaları ve Türk Telekom paketleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu