Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Babalar Günü Hediye Kampanyası 2020

Türk Telekom babalar günü hediye internet ve konuşma paketi kampanyası var mı? Türk Telekom babalar gününde hediye kampanyaları ve babalara özel Türk Telekom cihazları kampanyası hakkında bilgi.

Türk Telekom Babalar Günü Hediye Kampanyası 2020

Babalar Günü Hediye İnternet

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom babalar günü bedava internet kampanyası hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Operatörler özel günlerde hediye internet kampanyaları yapıyor. Fakat babalar gününe özel hediye internet kampanya duyurusu yapılmadı. Babalar gününe özel operatörlerin cihaz kampanyaları var. Bu kampanyaların detayını aşağıda bulabilirsiniz. Ancak operatörlerin salla kazan uygulamaları sayesinden haftalık ücretsiz internetinizi almayı unutmayın.

Türk Telekom Babalar Günü Hediyesi

Türk telekom babalar gününe özel hediye cihaz kampanyası başlattı. Türk Telekom hediye dijital saat kampanyasından uygun fiyat ve taksitle yararlanabilirsiniz. Türk Telekom aboneleri Huawei Watch GT 2e ve Honor Magic Watch 2’ye taksitle sahip olabilirler.

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Tarifeye ek sunulan tekliften 12 ay taahhütle faydalanılabilir. Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.

Türk Telekom Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 saate aylık 105 TL taksit tutarıyla 12 taksite sahip olabilirsiniz. Peşin fiyatına almak isteyenler için 1.199 TL kampanyası bulunmaktadır.

Türk Telekom Honor Magic Watch 2

Honor Magic Watch 2 saati 12 ay taksitle ayda 105 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Uzun Pil ömrü (46mm: 14 gün, 42mm: 7 gün) iOS ve Android cihazlar ile uyumluluk, Suya dayanıklı ve Profesyonel Spor Eğitmeni özelliklerine sahiptir.

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu