Türk Telekom Bedava internet Faturalı ve Bedava Dakika Paketleri

Türk Telekom Bedava internet faturalı ve Türk Telekom hediye internet dağıtıyor kampanyasından yararlanın. Türk Telekom bedava dakika nasıl alınır işte detayları.

Türk Telekom Bedava internet 2022 kampanyaları nelerdir sorusuna yoğun bir şekilde cevap aranıyor. Türkiye’nin en büyük GSM operatörleri arasında yer alan Türk Telekommilyonlarca müşterisine hizmet veriyor. Bu noktada çeşitli tarifleri ve bedava internet kampanyaları ile dikkat çekiyor. Yıla damga vuran ve öne çıkan bu kampanyalarını merak edenler için derledik. İşte, tüm Türk Telekomgüncel tarife kampanyaları sizlerle…

Online İndirim Kampanyası

Online İndirim Kampanyası ile benzersiz fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Türk Telekom tarafından sunulan bu kampanyaya geçmeniz halinde ilk üç ay benzersiz fırsatlar sizi bekliyor. Online üzerinden kampanyaya katılım sağlayarak benzersiz bol bedava internet ve daha fazlasından hemen faydalanabilirsiniz.

İlinize Özel Bereketli Kampanya

İlinize Özel Bereketli Kampanya ile geçiş sağlamanız halinde tam 12 ay boyunca internetiniz bedava olarak sunulur! Kampanyaya katılım sağlamak için ilinizde yer alan Türk Telekom mağazalarını ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu mağazaları ziyaret ederek Özgürce, Ferah veya Selfy Özgürce tarifelerinden birine geçmek istediğinizi ifade edin.

Bu tarifeleri alan kişilere 12 ay boyunca geçerli olmak üzere her ay bedava 2GB internet hakkı tanımlanır. Özgürce Prime veya Prime Ferah 20 tarifeleri arasından seçim yapan kişilere ise yine 12 ay geçerli 5 GB bedava internet fırsatı sunuluyor.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası ile her ay bedava 2 GB internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler sayfasını ziyaret ederek fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu talimatı verdikten sonra sürekli her ay tarifenize ek 2 GB bol internetiniz tanımlanacaktır.

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyasına dahil olan herkes 30 gün boyunca geçerli 30 GB bedava internet kazanıyor. Geçiş sağlamak üzere hemen en yakın Türk Telekom bayisini ziyaret ederek 4.5G uyumlu sim kartınızı alarak bu internet fırsatına hemen sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!15 Aralık 2021 tarihinden itibaren Türk Telekom’a geçiş sağlayan herkes bu fırsattan faydalanabilir. Geçişten sonra sil süpür yaparak her hafta geçerli olmak üzere haftalık 10 GB bedava internet hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sil Süpür Nasıl Aktif Edilir

Sil Süpür Nasıl Yapılır

Bimcell Sil Süpür (Salla Kazan)

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor

Sil Süpür indir

Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası ile hemen 8 GB bedava internet kazanabilirsiniz! Kazandığınız bedava internetinizi EBA online canlı derslerinde doya doya kullanabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası ile bu uygulamaların tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Türk Telekom’lu olduktan sonra hemen Bip ve Yaay uygulamasını cihazınıza indirin. Ardından bedava internet hakkınızı bu uygulamalarda özgürce kullanmaya başlayın.

Türk Telekom e-dergi Kampanyası

Türk Telekom e-dergi Kampanyasına geçiş sağlayarak siz de hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Tüm yerli ve yabancı okumak istediğiniz e-dergi seçenekleri Türk Telekom’da yer alıyor Dergi aboneliklerinizi zaman kaybetmeden çok cazip fiyatlarla başlatabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Kampanyaları

Türk Telekom internet kampanyaları ile hemen benzersiz fırsatlar kazanabilirsiniz. Tüm kampanyaların içeriği ve fiyatları farklılık gösteriyor. Kampanya işlemleri ve daha fazla ayrıntılı bilgi için hemen Türk Telekom online mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Ya da en yakın Türk Telekom bayisini ziyaret ederek de kolayca bu tarifeler ve paketler hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava internet 2022 – Yeni Yıl Hediyesi

Türk Telekom Hat Fiyatları 2022

Türk Telekom Cumartesi Açık Mı?

Türk Telekom Hız Testi

googlehaberler