Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyalarını erken duyurarak Şubat ayında internetsiz kalmamalarını sağlamıştır.

Hediye internet kampanyaları yenilenerek kullanıcıların memnuniyeti düşünülmektedir. Müşterilere bol hediye internet vererek Şubat ayını internetsiz geçirmemelerini sağlayan Türk Telekom, yeni gelen müşterilerine ve normal müşterilerine internet imkanı sunmaktadır. Hediye internet kampanyalarından faydalanmak için öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Eğer Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını hali hazırda kullanıyorsanız bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Arayanı Bil Servisi İle Hediye İnternet Kampanyası  

Türk Telekom Bedava İnternet Şubat 2021

Türk Telekom operatöründe Arayanı Bil servisine abone olduğunuz takdirde sizi arayan kişiler telefonunuz kapalı olsa dahi kısa mesajla sizi arayanı göreceksiniz. Faturasız ve Faturalı hat müşterilerinin aylık 2.59 TL ücret karşılığında faydalanacağı bu abonelik hediye internet imkanı da sunmaktadır. Arayanı bil servisinden aylık faydalanmak için PLUS yazıp 7065 e mesaj atabikirsiniz. Bu aboneliğe üye olduğunuz takdirde haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Selfy 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 26 yaş ve altı Türk Telekom müşterilerine özel hazırlanmış bir tarifedir. Selfy’nin en uygun paketi 25 TL tutarında olan Selfy Mor Tarife Paketleri olmaktadır. Bu pakete abone olduğunuz takdirde cep telefonunuzun mesajlar bölümünden 1 GB MOR HEDİYE yazarak 4545’e mesaj atabilirsiniz. Kazandığınız bu 1 GB internet paketi 24 saat içerisinde hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Şubat 2021

SelfyCard ile Hediye 5GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom SelfyCard gibi banka kartları gibi işlem gören, ATM’lerde ve POS cihazlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir karttır. Türk Telekom SelfyCard’a para yüklediğinizde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. SelfyCard’dan yararlanmak için Selfy yazıp 4545’e mesaj atabilirsiniz. Hemen ardından telefonunuzda Türk Telekom Selfy uygulaması yüklü değilse indirin. İndirdikten sonra Kart ekle kısmından kartınızı ekleyerek, 1 hafta boyunca 5 GB Hediye internet kazanabilirsiniz.

Tambu Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Tambu uygulaması hem Android hem de İOS işletim sistemine sahip olan cep telefonlarında kullanılmaktadır. Tambu uygulamasını indirdikten sonra hediye 1 GB internet sahibi olabilirsiniz. TAMBU uygulamasını cep telefonunuza yükledikten sonra karşınıza bir hediye kodu çıkacak. TAMBU Hediye Kodunuz yazıp 4545’e mesaj atarak hediye 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı Vererek 2 GB İnternet Kazanma

Türk Telekom Faturalı Hattınız için kullandığınız bankadan otomatik ödeme talimatı verdiğiniz takdirde 1 defaya mahsus olmak üzere 2GB internet kazanabilirsiniz.

Ücretsiz Sil Süpür indir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava internet kategorisini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu