Türk Telekom Bedava internet faturasız ve faturalı tarifeler için geçerlidir. Türk Telekom internet kazanma yöntemleri ve kampanyaları ile haftalık internetiniz tanımlanır.

Türk Telekom 20 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

30 Gün boyunca geçerli 20 GB bedava internet kazanma kampanyası hakkında bilgilendiriyoruz. Hattınızı 4.5’ye çevir ve anında geçerli bedava internet kazan. 4.5G 20GB yazıp 5555’e gönderin, Türk Telekom bedava internet hattınıza tanımlansın.

E-Fatura 1GB bedava internet

Türk Telekom “fatura dökümü e-posta olarak almak istiyorum” talimatı verenler anında 1GB bedava internet kazanıyor. 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008’e gönder. Türk Telekom E-fatura talimatı vererek kağıt israfının önüne geçmek için sende bir adım at. Türk Telekom 1GB bedava internet hafta boyunca geçerli olacaktır.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Ramazan Kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Ramazan özel kampanyası ile diğer operatörlere fark attı! Bu Ramazan Türk Telekomlulara 10 GB hediye. Gece’den 06:00’a kadar geçerli 10 GB hediye kampanyasıyla bol GB Türk Telekom’dan. Gelin Bayilere hediye 10 GB internetinizi alın.

Türk Telekom Bedava internet hilesi

Türk Telekom Bedava internet hilesi içerikleri yanıltıcı ve yanlıştır. İnsanlar bu aramayı çok yaptığından dolayı içerik üreticileri bu tarz şeyler “Tıklanmak için” paylaşıyor. Fakat Türk Telekom bedava internet hilesi veya sınırsız internet hilesi kesinlikle yoktur. Türk Telekom resmi sitesinden yaptığı kampanyalar ile hediye internetten yararlanabilirsiniz. Sırasıyla paylaştığımız kampanyalara göz atmanızı öneririz.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar

Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamaları paylaşıyoruz. Türk Telekom Sil Süpür ve Selfy uygulamaları sayesinde faturalı ve faturasız aboneler bedava internet kazanıyor. Türk Telekom resmi uygulamaları ile haftalık hediye paketinizi alabilirsiniz. Bunun haricindeki Türk Telekom uygulamaları bedava internet kampanyaları sona ermiştir. Kampanyalar güncellendikçe bu başlık altında paylaşacağız.

TT 8 GB Bedava internet kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyasından bütün aboneler yararlanabilir. EBA’da geçerli 8 GB bedava internet almak için; mesaj atmanıza veya başvuru yapmanıza gerek yok. 8 GB Bedava internet otomatik bir şekilde bütün abonelere tanımlanmıştır. Türk Telekom 8 GB bedava interneti; EBA (Eğitim Bilişim Ağı) mobil uygulaması ve eba.gov.tr adreslerinde geçerlidir. 8 GB internet paketi kalan sorgulamak için; KALAN EBA yazıp 5555‘e gönderin.


Türk Telekom Faturasız Bedava internet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom faturasız hat özel kampanyası ile 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom faturasız hatlara TL yüklemesini online işlemler uygulamasından yapılmasını yaygınlaştırmak için bu kampanyayı düzenledi. 31 Mayıs 2022’a kadar sürecek 2 GB bedava internet nasıl alınır kısaca anlatalım. Türk Telekom aboneleri Online İşlemler uygulamasına girip, paket TL yükleme bölümüne kredi kartı veya banka kartını kaydetmeleri gerekir. Burada paket alımı veya TL yüklemesi yapmanız önemli değil. Sadece kaydetseniz bile 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Türk Telekom 2 GB bedava internet 1 hafta boyunca geçerlidir.

14 Şubat Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom sevgililer gününde bütün abonelerine 1 GB bedava internet veriyor. Türk Telekom Opera bedava internet kampanyasından yararlanmak kolay. Opera internet tarayıcısı üzerinden Türk Telekom’a giriş yapın ve 24 Saat geçerli 1 GB hedava internet kampanyasından yararlanın. Sevgililer Günü bedava internet kampanyasından daha fazla bilgi almak için; Türk Telekom sevgililer günü bedava internet başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.


SelfyCard 5 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy aboneler 5 GB bedava internet kazanıyor. SelfyCard bilgilerini Selfy uygulamasına tanımlayan herkese 1 hafta geçerli 5 GB internet tanımlanıyor. Türk Telekom SelfyCard hediye internet kampanyasına katılmak için; SelfyCard al 5 GB bedava internet kazan başlığını ziyaret et.


Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet

Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet

Türk Telekom 5 GB bedava internet almak için; HALKBANK yazıp 5555’e SMS gönder. Halkbank 50 TL ve üzeri yükleme yapan herkes anında 2 hafta geçerli bedava internet kazanıyor. Mart sonuna kadar geçerli bu kampanyadan daha fazla bilgi almak için; Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet başlığına tıklayın. Bu kampanya Türk Telekom alt operatörleri Bimcell, PTTcell, ve Teknosacell’de de geçerlidir.


Türk Telekom Hayat Eve Sığar

Türk Telekom Hayat Eve Sığar

Türk Telekom hayat eve sığar bedava internet kampanyası hakkında kısa ve net bilgileri aktaralım. Hayat Eve Sığar uygulaması Türk Telekom aboneleri için artık ücretsiz. Uygulamayı kullanan Türk Telekom abonelerinin hattından internet hakkı gitmeyecek. Türk Telekom aboneleri evdekal kampanyasından faturalı ve faturasız tüm aboneler yararlanabilir.

Türk Telekom Prime 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Prime 30 GB İnternet

Türk Telekom prime aboneleri 30 GB bedava internetin keyfini çıkaracak. Türk Telekom prime 30 GB bedava internet paketi hakkında detaylı bilgiler şöyle.

29 Eylül 2020 itibarıyla Prime İlk 3 Ay 30GB Kampanyası kapsamında 3 fatura dönemi geçerli 30GB hediye cepten internet sunulacaktır. Prime olmayan tarifelerden Prime tarifelere geçiş yapan müşteriler, 90 gün içerisinde PRIME HEDIYE yazıp 5555’e SMS göndererek hediye 30GB interneti kullanmaya başlayabilirler.

ArayanBil Çekiliş Bedava İnternet

ArayanBil Çekiliş İnternet

Türk Telekom arayanıbil servisini kullanan aboneler bedava internet ve çekiliş ile hediye kazanıyor. Türk Telekom arayanbil servisi hakkında detaylı bilgiler.

​​​​​​​​​​ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak veya abonelik yenileyerek 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz. ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak veya abonelik yenileyerek 6 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz.

Efsane 10 GB Hediye İnternet

Efsane 10 GB Hediye İnternet

Türk Telekom efsane paketine gelenler 10 GB bedava internet kazanıyor. Türk Telekom efsane 10 GB paketi nasıl alınır işte detayları.

Türk Telekom ilinize özel bedava internet kampanyası başladı. 10 GB hediye interneti, Balıkesir ve Çanakkale illerinde, Efsane tarifelere numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler, Türk Telekom mağazalarından alabiliyor. Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için siz de Balıkesir ve Çanakkale illerindeki Türk Telekom mağazalarına gidip Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birini alın, 10 GB hediye internetin sahibi olun.

Türk Telekom Mobil 10 TL Hediye

Türk Telekom Mobil 10 TL Hediye

Türk Telekom mobil uygulama mağazasında geçerli 10 TL hediye ediyor. Türk Telekom 10 TL mobil para nasıl alınır detayları paylaşıyoruz.

Türk Telekom hattınız Mobil Ödeme kullanımına kapalı ise MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e kısa mesaj atarak kolayca açtırabilirsiniz. Kampanya tüm ücretli uygulamalar, uygulama için satın alımlar ve oyunlarda geçerlidir. Kampanya tek seferde 10 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında en fazla 10 TL indirim uygulanacaktır.

Türk Telekom BTK Akademi Bedava İnternet

Türk Telekom BTK Akademi İnternet

Türk Telekom BTK akademi öğrencilerine bedava internet veriyor. Türk Telekom 6 GB bedava internet nasıl yapılır işte detayları.

Kampanyaya kayıt olan faturalı aboneler için, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı (btkakademi.gov.tr yönüne) kullanımlarında iki fatura dönemi boyunca geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır. Kampanyaya SMS kanalı ile kayıt olmak için, “BTK Akademi” yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.

49 Comments

 1. türk Telekom bedava internet almak için uygulamaya girdim. Sil süpürden internet çıksın diye direndim ama çıkmadı. Şimdi başka bir kanal da yok bakalım bedava internet için sanal faturaya geçmeyi deneyeceğim şimdi.

 2. türk telekom bedava internet lazım olunca denedim. herhale hile kodu artık çalışmıyor. daha önce denediğimde olmuştu. belki ikinci denediğimdendir emin olamadım.

 3. 30 Gb internet kazandım ve aşırı mutluyum yorumlardan sonra Türk Telekom bedava internet vermiyor diye düşünürken adımları yaptım ve oldu. Arkadaşlar adımları doğru şekilde yapın ücretsiz internet kazandım

 4. Bedava İnternet on

  Türk Telekom, zaman zaman müşterilerine özel kampanyalar ve promosyonlar düzenleyerek hediye internet paketleri sunmaktadır. Bu kampanyalar çeşitli sebeplerle düzenlenebilir, örneğin özel günler, yeni ürün lansmanları veya müşteri sadakatini artırmak için. Hediye internet kampanyaları sürekli olarak değişir ve güncel promosyonları takip etmek önemlidir.

 5. Ali Saroğlu on

  Sil süpür uygulamasında sizi bekleyen hediye internet paketiniz var.

 6. Ali Saroğlu on

  Neden yapamadığınızı anlamadık. Sorunu daha fazla açıklayabilir misiniz?

 7. Lev Nikolayeviç Furkan on

  Yorumlar asırı komik Türk telekom fazlasıyla dolandırıcı bu yüzden bence operatörünüzü değişin

 8. Ben operatör şirketi olsam burda yorum yapanları tespit edip numaralarını kapatırım la ne ayaksınız 10 gb istiyorum 5 gb istiyorum birtanesi 50 yazmış şaka yapıyor galiba boş arkadaşlar boşuna uğraşmayın gidin paranızla alın interneti burda vakit harcamayın boşuna

 9. Türk telekom gerçekten bedava internet olarak büyük fırsatlar sunuyor kullanıcılarına. Ama eskiden faturalı veya faturasız tarifeleri çok daha ucuzdu fakat şuanda pahalandı o yüzden bedava internet fırsatı önemini yitiriyor.

 10. Türk Telekom operatörünü uzun senelerdir kullanıyorum. Bazı yerlerde şebeke sorunu yaşamak beni çıldırtsa da genel olarak bu operatörü seviyorum. Türk Telekom diğer operatörler gibi soyguncu değil bence. Olabilecek olan en ideal fiyat ile karşımıza çıkıyor. ayrıca ben faturalı hatta kullandım faturasız hatta kullandım. İki hattımda da herhangi bir tarife bulamama sorunu gibi bir durum ile karşı karşıya kalmadım. En sevdiğim fırsatı da sil süpürden çıkan hediyeler. Hiçbir zaman boş bir hediye ile haftayı kapatmıyorum. Her zaman işime yarayabilecek olan hediyeler ile karşılaşıyorum. Ben türk Telekom kullanıcısı olmaktan gayet memnunum. Sitede de detaylı bilgi verilmiş bence kesinlikle incelemelisiniz.

 11. Mutlu Özmen on

  Türk telekomu bür süredir kullanıyorum ve bence bu yaptığı kampanyları daha sık yapmalı çünkü bazı durumlarda bu kampnaylar çok yardımcı oluyor. Bununla birlikte her hafta yaptığı sil süpürden kazandığım her şey gerçekten çok işime yarıyor haftada iki defa falan yapsanız süper olmaz mı bu ayki yapılan bu kampanya tekrar tekrar yapılması gereken bir kampnaya olmuş

 12. Hepsini denedim ama olmuyor hepsi faturalı lar için faturasızları da düşünen yok

 13. Çok güzel tarifler ve paketler var. Gercekden enguzel. Paket burda herkese. Bu. Hizmeti almasını isderim

Leave A Reply