Türk Telekom Bedava İnternet 2022 (Yeni) – Selfy Hediye internet

Türk Telekom bedava internet 2022 kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır ve adım adım anlatımları.

E-Fatura 1GB bedava internet

Türk Telekom “fatura dökümü e-posta olarak almak istiyorum” talimatı verenler anında 1GB bedava internet kazanıyor. 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008’e gönder. E-fatura talimatı vererek kağıt israfının önüne geçmek için sende bir adım at. Türk Telekom 1GB bedava internet hafta boyunca geçerli olacaktır.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2022

Türk Telekom Ramazan Kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Ramazan özel kampanyası ile diğer operatörlere fark attı! Bu aramazan Türk Telekomlulara 10 GB hediye. Gece’den 06:00’a kadar geçerli 10 GB hediye kampanyasıyla bol GB Türk Telekom’dan. Gelin Bayilere hediye 10 GB internetinizi alın.

Türk Telekom Bedava internet hilesi

Türk Telekom Bedava internet 2022 hilesi içerikleri yanıltıcı ve yanlıştır. İnsanlar bu aramayı çok yaptığından dolayı içerik üreticileri bu tarz şeyler “Tıklanmak için” paylaşıyor. Fakat Türk Telekom bedava internet hilesi veya sınırsız internet hilesi kesinlikle yoktur. Türk Telekom resmi sitesinden yaptığı kampanyalar ile hediye internetten yararlanabilirsiniz. Sırasıyla paylaştığımız kampanyalara göz atmanızı öneririz.


Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2022

Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamaları paylaşıyoruz. Türk Telekom Sil Süpür ve Selfy uygulamaları sayesinde faturalı ve faturasız aboneler bedava internet kazanıyor. Türk Telekom resmi uygulamaları ile haftalık hediye paketinizi alabilirsiniz. Bunun haricindeki Türk Telekom uygulamaları bedava internet kampanyaları sona ermiştir. Kampanyalar güncellendikçe bu başlık altında paylaşacağız.


8 GB Bedava internet kampanyası

TT 8 GB Bedava internet kampanyası

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyasından bütün aboneler yararlanabilir. EBA’da geçerli 8 GB bedava internet almak için; mesaj atmanıza veya başvuru yapmanıza gerek yok. 8 GB Bedava internet otomatik bir şekilde bütün abonelere tanımlanmıştır. Türk Telekom 8 GB bedava interneti; EBA (Eğitim Bilişim Ağı) mobil uygulaması ve eba.gov.tr adreslerinde geçerlidir. 8 GB internet paketi kalan sorgulamak için; KALAN EBA yazıp 5555‘e gönderin.


Türk Telekom Faturasız Bedava internet

Türk Telekom Faturasız Bedava internet 2022

Türk Telekom faturasız hat özel kampanyası ile 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom faturasız hatlara TL yüklemesini online işlemler uygulamasından yapılmasını yaygınlaştırmak için bu kampanyayı düzenledi. 31 Mayıs 2022’a kadar sürecek 2 GB bedava internet nasıl alınır kısaca anlatalım. Türk Telekom aboneleri Online İşlemler uygulamasına girip, paket TL yükleme bölümüne kredi kartı veya banka kartını kaydetmeleri gerekir. Burada paket alımı veya TL yüklemesi yapmanız önemli değil. Sadece kaydetseniz bile 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Türk Telekom 2 GB bedava internet 1 hafta boyunca geçerlidir.


Türk Telekom Sevgililer Günü Bedava İnternet 2021
Türk Telekom Sevgililer Günü Bedava İnternet

14 Şubat 2022 Bedava İnternet

Türk Telekom sevgililer gününde bütün abonelerine 1 GB bedava internet veriyor. Türk Telekom Opera bedava internet kampanyasından yararlanmak kolay. Opera internet tarayıcısı üzerinden Türk Telekom’a giriş yapın ve 24 Saat geçerli 1 GB hedava internet kampanyasından yararlanın. Sevgililer Günü bedava internet kampanyasından daha fazla bilgi almak için; Türk Telekom Sevgililer Günü Bedava İnternet başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.


SelfyCard Al 5 GB Bedava İnternet Kazan
SelfyCard Al 5 GB Bedava İnternet Kazan

SelfyCard 5 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy aboneler 5 GB bedava internet kazanıyor. SelfyCard bilgilerini Selfy uygulamasına tanımlayan herkese 1 hafta geçerli 5 GB internet tanımlanıyor. Türk Telekom SelfyCard hediye internet kampanyasına katılmak için; SelfyCard Al 5 GB Bedava İnternet Kazan başlığını ziyaret et.


Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet 2021
Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet

Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet

Türk Telekom 5 GB bedava internet almak için; HALKBANK yazıp 5555’e SMS gönder. Halkbank 50 TL ve üzeri yükleme yapan herkes anında 2 hafta geçerli bedava internet kazanıyor. Mart sonuna kadar geçerli bu kampanyadan daha fazla bilgi almak için; Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet başlığına tıklayın. Bu kampanya Türk Telekom alt operatörleri Bimcell, PTTcell, ve teknosacell’de de geçerlidir.


Türk Telekom Hayat Eve Sığar

Türk Telekom Hayat Eve Sığar

Türk Telekom hayat eve sığar bedava internet kampanyası hakkında kısa ve net bilgileri aktaralım. Hayat Eve Sığar uygulaması Türk Telekom aboneleri için artık ücretsiz. Uygulamayı kullanan Türk Telekom abonelerinin hattından internet hakkı gitmeyecek. Türk Telekom aboneleri evdekal kampanyasından faturalı ve faturasız tüm aboneler yararlanabilir.


Türk Telekom Prime 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom prime aboneleri 30 GB bedava internetin keyfini çıkaracak. Türk Telekom prime 30 GB bedava internet paketi hakkında detaylı bilgiler şöyle.

Türk Telekom Prime 30 GB İnternet

29 Eylül 2020 itibarıyla Prime İlk 3 Ay 30GB Kampanyası kapsamında 3 fatura dönemi geçerli 30GB hediye cepten internet sunulacaktır. Prime olmayan tarifelerden Prime tarifelere geçiş yapan müşteriler, 90 gün içerisinde PRIME HEDIYE yazıp 5555’e SMS göndererek hediye 30GB interneti kullanmaya başlayabilirler.

ArayanBil Çekiliş Bedava İnternet

Türk Telekom arayanıbil servisini kullanan aboneler bedava internet ve çekiliş ile hediye kazanıyor. Türk Telekom arayanbil servisi hakkında detaylı bilgiler.

ArayanBil Çekiliş İnternet

​​​​​​​​​​ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak veya abonelik yenileyerek 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz.ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak veya abonelik yenileyerek 6 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz.

Efsane 10 GB Hediye İnternet

Türk Telekom efsane paketine gelenler 10 GB bedava internet kazanıyor. Türk Telekom efsane 10 GB paketi nasıl alınır işte detayları.

Efsane 10 GB Hediye İnternet

Türk Telekom ilinize özel bedava internet kampanyası başladı. 10 GB hediye interneti, Balıkesir ve Çanakkale illerinde, Efsane tarifelere numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler, Türk Telekom mağazalarından alabiliyor. Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için siz de Balıkesir ve Çanakkale illerindeki Türk Telekom mağazalarına gidip Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birini alın, 10 GB hediye internetin sahibi olun.

Türk Telekom Mobil 10 TL Hediye

Türk Telekom mobil uygulama mağazasında geçerli 10 TL hediye ediyor. Türk Telekom 10 TL mobil para nasıl alınır detayları paylaşıyoruz.

Türk Telekom Mobil 10 TL Hediye

Türk Telekom hattınız Mobil Ödeme kullanımına kapalı ise MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e kısa mesaj atarak kolayca açtırabilirsiniz. Kampanya tüm ücretli uygulamalar, uygulama için satın alımlar ve oyunlarda geçerlidir. Kampanya tek seferde 10 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında en fazla 10 TL indirim uygulanacaktır.

Türk Telekom BTK Akademi Bedava İnternet

Türk Telekom BTK akademi öğrencilerine bedava interent veriyor. Türk Telekom 6 GB bedava internet nasıl yapılır işte detayları.

Türk Telekom BTK Akademi İnternet

Kampanyaya kayıt olan faturalı aboneler için, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı (btkakademi.gov.tr yönüne) kullanımlarında iki fatura dönemi boyunca geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır. Kampanyaya SMS kanalı ile kayıt olmak için, “BTK Akademi” yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.

Sil Süpür Nasıl Yapılır

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

42 Yorum

  1. Yorumlar asırı komik Türk telekom fazlasıyla dolandırıcı bu yüzden bence operatörünüzü değişin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu