Türk Telekom Bedava internet – Bedava internet https://bedavainternet.com.tr Bedavainternet.com.tr Fri, 03 Sep 2021 06:35:29 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.8.1 https://bedavainternet.com.tr/wp-content/uploads/2020/10/bedava-icon.png Türk Telekom Bedava internet – Bedava internet https://bedavainternet.com.tr 32 32 Türk Telekom Ses Aşım Ücreti Nedir? https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-ses-asim-ucreti-nedir/8911/ https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-ses-asim-ucreti-nedir/8911/#respond Fri, 03 Sep 2021 06:35:23 +0000 https://bedavainternet.com.tr/?p=8911 Türk Telekom Ses Aşım Ücreti Nedir?

Türk Telekom Ses Aşım Ücreti Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Dakika Aşım Ücreti 2021 işte detayları. Türk Telekom ses aşım ücreti nedir, 14 ocak 2021 tarihi itibari ile yepyeni 3 tarifesinde, yepyeni 6 tarifesinde, yepyeni 10 tarifesinde, yeni prime 15 tarifesinde, yeni prime 20 tarifesinde, yeni prime 30 tarifesinde, yeni prime 40 tarifesinde, konuşkan 1500 […]

Türk Telekom Ses Aşım Ücreti Nedir? yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Türk Telekom Ses Aşım Ücreti Nedir?

Türk Telekom Ses Aşım Ücreti Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Dakika Aşım Ücreti 2021 işte detayları.

Türk Telekom ses aşım ücreti nedir, 14 ocak 2021 tarihi itibari ile yepyeni 3 tarifesinde, yepyeni 6 tarifesinde, yepyeni 10 tarifesinde, yeni prime 15 tarifesinde, yeni prime 20 tarifesinde, yeni prime 30 tarifesinde, yeni prime 40 tarifesinde, konuşkan 1500 tarifesinde ve son olarak konuşkan 3000 tarifesinde ses aşım ücreti 91,79 Kr/ Dk ‘dır.

Türk Telekom Dakika Aşım Ücreti 2021

Türk Telekom dakika aşım ücreti 2021, tarife kapsamı içerisinde sunulan ücretsiz dakikaların bitmesi durumunda aşım ücreti devreye girmektedir. Türk Telekom içerisinde ya da yurt içi sabit hatlar ayrıca diğer operatörle yönüne ücretsiz dakika bitmesi durumunda yurtiçi her yöne görüşmeler de görüşme dakikası başına 60 Kr/ dk’ dır.dakika aşım ücreti faturanıza yansımaktadır. Eğer bunun olmasını istemiyorsanız ya tarifenizi yükseltin ya da kullanım alanınızda olan dakikaları takip ederek aşmamaya çalışın.

Türk Telekom Cumartesi Açık Mı?

Türk Telekom Paket Aşımı Engelleme

Türk Telekom paket aşımı engelleme, paket içeriklerinin % 80 ile % 100 arasında kullanımda kişilere özel mesajlar gelmektedir. Bu bilgilendirme ile paket aşımı engellenebilir. Bu mesajları talep doğrultusunda kapatabilirsiniz. Kapatmak için IPTAL KMSH yazılıp 5555 ‘e gönderilmesi gerekmektedir. Tekrar açtırmak isteyen müşterilerimiz ise KMSH yazıp yine 5555 ‘ e göndermesi durumunda paket aşımı ile ilgili bilgilendirmeler yapılacaktır.

Pokus Kart Nedir ve Nasıl Alınır?

Türk Telekom Akıllı Fatura Nasıl Yapılır?

Türk Telekom akıllı fatura nasıl yapılır, fatura üst sınır servisi olarak adlandırılmaktadır. Akıllı fatura ile belirlenen fatura tutarına ulaşması durumunda bilgi almanızı sağlayan bir ücretsiz hizmettir. Özellikler;

 • Fatura üst sınırı (FÜS) servisi ücretsiz olarak müşterileri ile buluşmaktadır.
 • Her faturanız için isteğiniz doğrultusunda bir tane fatura üst sınırı belirleyebilirsiniz.
 • Fatura döneminde fatura üst sınırını aşan müşterilerimize sadece bir kere bilgilendirme yapılacaktır.
 • Yeni bir fatura üst sınırı belirlemek istiyorsanız bir sonraki fatura döneminden geçerli işleme alınacaktır.
 • Sms ile gönderim sağlanmıyor ise sırasıyla e – posta ya da sesli yanıt sistemi sayesinde bilgilendirme müşterilerine muhakkak ulaşacaktır.

Telekom bedava internet 2021

Türk Telekom Ses Aşım Ücreti Nedir? yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-ses-asim-ucreti-nedir/8911/feed/ 0
Türk Telekom Bedava internet 2021 – Eylül Sonbahar Özel https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-bedava-internet/2095/ https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-bedava-internet/2095/#comments Thu, 02 Sep 2021 05:25:31 +0000 https://bedavainternet.com.tr/?p=2095 Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır ve adım adım anlatımları. E-Fatura 1GB bedava internet Türk Telekom “fatura dökümü e-posta olarak almak istiyorum” talimatı verenler anında 1GB bedava internet kazanıyor. 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008’e gönder. E-fatura talimatı vererek kağıt israfının önüne geçmek için sende bir […]

Türk Telekom Bedava internet 2021 – Eylül Sonbahar Özel yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır ve adım adım anlatımları.

E-Fatura 1GB bedava internet

Türk Telekom “fatura dökümü e-posta olarak almak istiyorum” talimatı verenler anında 1GB bedava internet kazanıyor. 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008’e gönder. E-fatura talimatı vererek kağıt israfının önüne geçmek için sende bir adım at. Türk Telekom 1GB bedava internet hafta boyunca geçerli olacaktır.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2021

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2021

Türk Telekom Ramazan Kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Ramazan özel kampanyası ile diğer operatörlere fark attı! Türk Telekom Ramazan ayında geçerli 20 GB internet paketini 20 TL yaptı. Ayrıca Ramazan ayı yeni abonelerine anında 10 GB internet veriyor. Ramazan kampanyasına katılmak için; RAMAZAN GB yaz 5555‘e gönder. Türk Telekom Ramazan ayın boyunca faturalı ve faturasız bütün abonelerine toplamda 10 GB internet verecek. 10 GB internet paketinizi Sil Süpür uygulamasından alabilirsiniz. Türk Telekom ramazan kampanyası başlığını ziyaret edin.

Türk Telekom Bedava internet hilesi

Türk Telekom Bedava internet hilesi içerikleri yanıltıcı ve yanlıştır. İnsanlar bu aramayı çok yaptığından dolayı içerik üreticileri bu tarz şeyler “Tıklanmak için” paylaşıyor. Fakat Türk Telekom bedava internet hilesi veya sınırsız internet hilesi kesinlikle yoktur. Türk Telekom resmi sitesinden yaptığı kampanyalar ile hediye internetten yararlanabilirsiniz. Sırasıyla paylaştığımız kampanyalara göz atmanızı öneririz.


Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar

Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamaları paylaşıyoruz. Türk Telekom Sil Süpür ve Selfy uygulamaları sayesinde faturalı ve faturasız aboneler bedava internet kazanıyor. Türk Telekom resmi uygulamaları ile haftalık hediye paketinizi alabilirsiniz. Bunun haricindeki Türk Telekom uygulamaları bedava internet kampanyaları sona ermiştir. Kampanyalar güncellendikçe bu başlık altında paylaşacağız.


8 GB Bedava internet kampanyası

TT 8 GB Bedava internet kampanyası

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyasından bütün aboneler yararlanabilir. EBA’da geçerli 8 GB bedava internet almak için; mesaj atmanıza veya başvuru yapmanıza gerek yok. 8 GB Bedava internet otomatik bir şekilde bütün abonelere tanımlanmıştır. Türk Telekom 8 GB bedava interneti; EBA (Eğitim Bilişim Ağı) mobil uygulaması ve eba.gov.tr adreslerinde geçerlidir. 8 GB internet paketi kalan sorgulamak için; KALAN EBA yazıp 5555‘e gönderin.


Türk Telekom Faturasız Bedava internet

Türk Telekom Faturasız Bedava internet

Türk Telekom faturasız hat özel kampanyası ile 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom faturasız hatlara TL yüklemesini online işlemler uygulamasından yapılmasını yaygınlaştırmak için bu kampanyayı düzenledi. 31 Mayıs 2021’a kadar sürecek 2 GB bedava internet nasıl alınır kısaca anlatalım. Türk Telekom aboneleri Online İşlemler uygulamasına girip, paket TL yükleme bölümüne kredi kartı veya banka kartını kaydetmeleri gerekir. Burada paket alımı veya TL yüklemesi yapmanız önemli değil. Sadece kaydetseniz bile 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Türk Telekom 2 GB bedava internet 1 hafta boyunca geçerlidir.


Türk Telekom Sevgililer Günü Bedava İnternet 2021
Türk Telekom Sevgililer Günü Bedava İnternet 2021

14 Şubat 2021 Bedava İnternet

Türk Telekom sevgililer gününde bütün abonelerine 1 GB bedava internet veriyor. Türk Telekom Opera bedava internet kampanyasından yararlanmak kolay. Opera internet tarayıcısı üzerinden Türk Telekom’a giriş yapın ve 24 Saat geçerli 1 GB hedava internet kampanyasından yararlanın. Sevgililer Günü bedava internet kampanyasından daha fazla bilgi almak için; Türk Telekom Sevgililer Günü Bedava İnternet 2021 başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.


SelfyCard Al 5 GB Bedava İnternet Kazan
SelfyCard Al 5 GB Bedava İnternet Kazan

SelfyCard 5 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy aboneler 5 GB bedava internet kazanıyor. SelfyCard bilgilerini Selfy uygulamasına tanımlayan herkese 1 hafta geçerli 5 GB internet tanımlanıyor. Türk Telekom SelfyCard hediye internet kampanyasına katılmak için; SelfyCard Al 5 GB Bedava İnternet Kazan başlığını ziyaret et.


Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet 2021
Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet 2021

Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet

Türk Telekom 5 GB bedava internet almak için; HALKBANK yazıp 5555’e SMS gönder. Halkbank 50 TL ve üzeri yükleme yapan herkes anında 2 hafta geçerli bedava internet kazanıyor. Mart sonuna kadar geçerli bu kampanyadan daha fazla bilgi almak için; Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet 2021 başlığına tıklayın. Bu kampanya Türk Telekom alt operatörleri Bimcell, PTTcell, ve teknosacell’de de geçerlidir.


Türk Telekom Hayat Eve Sığar

Türk Telekom Hayat Eve Sığar

Türk Telekom hayat eve sığar bedava internet kampanyası hakkında kısa ve net bilgileri aktaralım. Hayat Eve Sığar uygulaması Türk Telekom aboneleri için artık ücretsiz. Uygulamayı kullanan Türk Telekom abonelerinin hattından internet hakkı gitmeyecek. Türk Telekom aboneleri evdekal kampanyasından faturalı ve faturasız tüm aboneler yararlanabilir.


Daha fazla bilgi almak için; Türk Telekom Hayat Eve Sığar Bedava internet başlığını ziyaret ediniz.

Türk Telekom Prime 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom prime aboneleri 30 GB bedava internetin keyfini çıkaracak. Türk Telekom prime 30 GB bedava internet paketi hakkında detaylı bilgiler şöyle.

Türk Telekom Prime 30 GB İnternet

29 Eylül 2020 itibarıyla Prime İlk 3 Ay 30GB Kampanyası kapsamında 3 fatura dönemi geçerli 30GB hediye cepten internet sunulacaktır. Prime olmayan tarifelerden Prime tarifelere geçiş yapan müşteriler, 90 gün içerisinde PRIME HEDIYE yazıp 5555’e SMS göndererek hediye 30GB interneti kullanmaya başlayabilirler.

ArayanBil Çekiliş Bedava İnternet

Türk Telekom arayanıbil servisini kullanan aboneler bedava internet ve çekiliş ile hediye kazanıyor. Türk Telekom arayanbil servisi hakkında detaylı bilgiler.

ArayanBil Çekiliş İnternet

​​​​​​​​​​ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak veya abonelik yenileyerek 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz.ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak veya abonelik yenileyerek 6 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz.

Efsane 10 GB Hediye İnternet

Türk Telekom efsane paketine gelenler 10 GB bedava internet kazanıyor. Türk Telekom efsane 10 GB paketi nasıl alınır işte detayları.

Efsane 10 GB Hediye İnternet

Türk Telekom ilinize özel bedava internet kampanyası başladı. 10 GB hediye interneti, Balıkesir ve Çanakkale illerinde, Efsane tarifelere numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler, Türk Telekom mağazalarından alabiliyor. Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için siz de Balıkesir ve Çanakkale illerindeki Türk Telekom mağazalarına gidip Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birini alın, 10 GB hediye internetin sahibi olun.

Türk Telekom Mobil 10 TL Hediye

Türk Telekom mobil uygulama mağazasında geçerli 10 TL hediye ediyor. Türk Telekom 10 TL mobil para nasıl alınır detayları paylaşıyoruz.

Türk Telekom Mobil 10 TL Hediye

Türk Telekom hattınız Mobil Ödeme kullanımına kapalı ise MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e kısa mesaj atarak kolayca açtırabilirsiniz. Kampanya tüm ücretli uygulamalar, uygulama için satın alımlar ve oyunlarda geçerlidir. Kampanya tek seferde 10 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında en fazla 10 TL indirim uygulanacaktır.

Türk Telekom BTK Akademi Bedava İnternet

Türk Telekom BTK akademi öğrencilerine bedava interent veriyor. Türk Telekom 6 GB bedava internet nasıl yapılır işte detayları.

Türk Telekom BTK Akademi İnternet

Kampanyaya kayıt olan faturalı aboneler için, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı (btkakademi.gov.tr yönüne) kullanımlarında iki fatura dönemi boyunca geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır. Kampanyaya SMS kanalı ile kayıt olmak için, “BTK Akademi” yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.

Türk Telekom Bedava internet kazanma

Türk Telekom bedava internet veren uygulama "Türk Telekom Mobil İşlemler" uygulamasıdır. Ama bu uygulama daha yaygın Sil Süpür olarak bilinmektedir. Ayrıca Türk Telekom genç aboneler "Türk Telekom Selfy" uygulaması ile bedava internet alabilir.
Türk Telekom bedava internet hilesi yoktur. Türk telekom hediye internet hilesi olarak çekilen video ve içerikler yanıltıcıdır.

Ücretsiz Sil Süpür İndir

Türk Telekom Bedava internet 2021 – Eylül Sonbahar Özel yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-bedava-internet/2095/feed/ 8
Türk Telekom Cumartesi Açık Mı? https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-cumartesi-acik-mi/8909/ https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-cumartesi-acik-mi/8909/#respond Wed, 25 Aug 2021 08:46:22 +0000 https://bedavainternet.com.tr/?p=8909 Türk Telekom Cumartesi Açık Mı?

Türk Telekom Cumartesi Açık Mı detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Müdürlüğü Çalışma Saatleri 2021 işte detaylı bilgiler. Türk Telekom cumartesi açık mı, Türk Telekom hafta sonu hem cumartesi hem de Pazar günleri müşterilerine hizmet vermektedir. fakat her türk Telekom bayisinin çalışma saatleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Eğer türk Telekom genel müdürlüğüne gidecekseniz orası hafta sonu kapalıdır. Yani türk […]

Türk Telekom Cumartesi Açık Mı? yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Türk Telekom Cumartesi Açık Mı?

Türk Telekom Cumartesi Açık Mı detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Müdürlüğü Çalışma Saatleri 2021 işte detaylı bilgiler.

Türk Telekom cumartesi açık mı, Türk Telekom hafta sonu hem cumartesi hem de Pazar günleri müşterilerine hizmet vermektedir. fakat her türk Telekom bayisinin çalışma saatleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Eğer türk Telekom genel müdürlüğüne gidecekseniz orası hafta sonu kapalıdır. Yani türk Telekom cumartesi günleri çalışma saatleri aralığında açıktır.

Türk Telekom Hafta Sonu Açık Mı?

Türk Telekom hafta sonu açık mı, türk Telekom hafta sonu açıktır. Türk Telekom bayileri Cumartesi ve Pazar günü hizmet vermektedir. türk Telekom müdürlükleri hafta sonu açık değildir. Türk Telekom bayileri sabah 09.00 da müşterilerine hizmet vermeye başlamaktadır. Akşam saat 21.00 da ise müşterilerine hizmeti o günlük bitmektedir. Bayilerin durumlarına göre çalışma saatleri değişebilir. Genelleme olarak çalışma saatleri bu şekildedir.

Türk Telekom Bedava internet 2021

Türk Telekom Arife Günü Açık Mı?

Türk Telekom arife günü açık mı,  eğer herhangi bir kısıtlama yasak durumu söz konusu değil ise Türk Telekom arife günü açıktır. Ayrıca bayramlarda da açık olmaktadır. yalnızca bu günlerde açılış kapanış saatleri aksama gösterebilir. Özel günlerden kaynaklı çalışma saatleri değiştiğinden dolayı türk Telekom çağrı merkezi ya da türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu şekilde iletişime geçmeniz durumunda daha fazla detaylı bilgiye erişeceksiniz.

Türk Telekom Müdürlüğü Çalışma Saatleri 2021

Türk Telekom Müdürlüğü Çalışma Saatleri 2021

Türk Telekom müdürlüğü çalışma saatleri 2021, türk Telekom müdürlükleri bayiler gibi çalışmamaktadır.

GünlerÇalışma Saatleri
Pazartesi08.30 – 17.00
Salı08.30 – 17.00
Çarşamba08.30 – 17.00
Perşembe08.30 – 17.00
Cuma08.30 – 17.00
CumartesiHizmet vermemektedir.
PazarHizmet vermemektedir.

Ayrıca türk Telekom müdürlüğü çalışma saatleri 2021 içerisinde çalışılan günler de öğle arası durumu mevcuttur. Türk Telekom öğle arası saatleri ise 12.30 – 13.30 arasındadır. Türk Telekom müdürlüğü ile görüşmek isteyenlere öğle molasında gelmemelerini tavsiye ederiz. Öğle arasından kaynaklı hizmet verilmemektedir. Ayrıca tabloda da belirtildiği üzere cumartesi ve Pazar günleri de hizmet verilmemektedir. Özel günler devreye girdiği zaman türk Telekom müdürlüğü çalışma saatleri 2021 yine hizmet kapsamı dışında kalmaktadır. Yani resmi bayramlarda da müşterilerine hizmet vermemektedir.

Pokus Kart Nedir ve Nasıl Alınır?

Türk Telekom Cumartesi Açık Mı? yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-cumartesi-acik-mi/8909/feed/ 0
Pokus Kart Nedir ve Nasıl Alınır? https://bedavainternet.com.tr/pokus-kart-nedir-ve-nasil-alinir/8126/ https://bedavainternet.com.tr/pokus-kart-nedir-ve-nasil-alinir/8126/#comments Mon, 19 Jul 2021 07:57:21 +0000 https://bedavainternet.com.tr/?p=8126 Pokus Kart Nedir ve Nasıl Alınır?

Pokus Kart Nedir ve Nasıl Alınır detaylı bilgilendiriyoruz. Pokus Türk Telekom ve Pokus Kart Nasıl Alınır işte detayları. Pokus kart nedir ve nasıl alınır? Türk Telekom firmasının yeni dijital cüzdan uygulaması olan pokus pek çok kişi tarafından merak edilen yeni bir oluşumdur. Dijital teknolojinin giderek ilerlemesinin ardından ortaya çıkan dijital cüzdanlar giderek hayatımıza dâhil olmaya […]

Pokus Kart Nedir ve Nasıl Alınır? yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Pokus Kart Nedir ve Nasıl Alınır?

Pokus Kart Nedir ve Nasıl Alınır detaylı bilgilendiriyoruz. Pokus Türk Telekom ve Pokus Kart Nasıl Alınır işte detayları.

Pokus kart nedir ve nasıl alınır? Türk Telekom firmasının yeni dijital cüzdan uygulaması olan pokus pek çok kişi tarafından merak edilen yeni bir oluşumdur. Dijital teknolojinin giderek ilerlemesinin ardından ortaya çıkan dijital cüzdanlar giderek hayatımıza dâhil olmaya başladılar. Peki, Pokus kart nedir? Kısaca anlatmaya çalışalım.

Pokus Kart Nedir?

Pokus kart nedir? Şu sıralar en fazla merak edilen konular arasında yerini almıştır. Okus Pokus kart kısaca açıklamak gerekirse pek çok ödemenizi bir arda yapacağınız hatta istediğiniz kişiye para transferi dahi yapabileceğiniz bir kart ödemesi.

Bunu biraz daha açılayacak olursak her tür alışverişten, oyundan, eğlenceye kadar pek çok sektörde ödeme yapabileceğiniz üstelik dilediğiniz zaman rehberinizdeki arkadaşlarınıza 7/24 para gönderebileceğiniz bir uygulama ve kart çeşididir. İşin en güzel yanında hiçbir şekilde aylık kullanım ücretinin olmamasıdır.

Telekom bedava internet 2021

Pokus Kart Nedir?

Pokus Türk Telekom

Pokus Türk Telekom firması tarafından piyasaya sunulmuş bir dijital cüzdan uygulamasıdır. Birçok yeniliklerin öncüsü olan Türk Telekom aylık kullanım ücreti dahi almadığı bu dijital cüzdan hizmetini uygulamaya başlamıştır. Peki, pokus kartın özellikleri nelerdir? Neler yapılabilir? Kısaca maddeler halinde inceleyelim,

 • Pokus’ta kolayca hesap açabilirsiniz. Hata bunun için 18 yaşını doldurma şartı da istenmemektedir. Uygulamayı cep telefonuna indirdikten sonra; cep telefonu numaranız ve e mail adresinizle sadece birkaç adımı izleyerek kolayca adınıza hesap oluşturup, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Pokus kart için aylık ya da yıllık kat aidatı ödemezsiniz
 • Temassız alışveriş özelliği olan pokus kartınızla 350 TL’ye kadar temassız alışveriş yapabilirsiniz.
 • Pokus kart her yerde geçerlidir. Pokus kartınızı ister sanal olarak ister normal bir kart olarak her tür alışverişte kullanabilirisiniz.
 • 7/24 para transferi yapabilir
 • Harca bölüş özelliği ile arkadaşlarınızla hesabı bölüşebilirsiniz.
 • Para yükleyebilirsiniz
 • Faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Selfy Faturasız Özgür Paketler 2021

Pokus Kart Nasıl Alınır?

Pokus kart nasıl alınır? Pokus kart almak oldukça kolaydır. Dileyen herkes Pokus kart kullanıcısı olabilir.  Pokus kart almanın birkaç yolu vardır. İşte o yollar;

 • Türk Telekom Mağazalarından
 • Pokus Kart uygulamasından
 • Hepsi burada
 • Gitti gidiyor
 • N11.com
 • Çiçek sepeti
 • Pttavm.com adreslerinden kolayca alabilirisiniz.

Pokus Kart Uygulaması indir

Pokus Kart uygulamasının android ve ios sürümleri uygulama mağazalarında yerini aldı. Pokus kart android sürümünü indirmek için buraya ve iPhone telefonlar için iOs sürümünü indirmek içinse buraya tıklayın. Açılan ekranda uygulamayı ücretsiz yükleyin.

Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil

Pokus Kart Nedir ve Nasıl Alınır? yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
https://bedavainternet.com.tr/pokus-kart-nedir-ve-nasil-alinir/8126/feed/ 1
Selfy Faturasız Özgür Paketler 2021 https://bedavainternet.com.tr/selfy-faturasiz-ozgur-paketler/7645/ https://bedavainternet.com.tr/selfy-faturasiz-ozgur-paketler/7645/#comments Sun, 27 Jun 2021 06:31:25 +0000 https://bedavainternet.com.tr/?p=7645 Selfy Faturasız Özgür Paketler 2021

Selfy Faturasız Özgür Paketler ve Türk Telekom 35 TL Paketler Faturasız hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Selfy Özgür 4 GB Paketi 34 TL nasıl yapılır işte detayları. Selfy faturasız özgür paketler 2021 Türk Telekom firmasının müşteri için ve hattını değiştirmek isteyenler için sunduğu avantajlı tarifelerden oluşur. Seçebileceğiniz özgür paket seçenekleri şunlardır: Özgür 4 GB aylık 34 TL […]

Selfy Faturasız Özgür Paketler 2021 yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Selfy Faturasız Özgür Paketler 2021

Selfy Faturasız Özgür Paketler ve Türk Telekom 35 TL Paketler Faturasız hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Selfy Özgür 4 GB Paketi 34 TL nasıl yapılır işte detayları.

Selfy faturasız özgür paketler 2021 Türk Telekom firmasının müşteri için ve hattını değiştirmek isteyenler için sunduğu avantajlı tarifelerden oluşur. Seçebileceğiniz özgür paket seçenekleri şunlardır:

 • Özgür 4 GB aylık 34 TL
 • Özgür 8 GB aylık 39 TL
 • Özgür 16 GB aylık 55 TL
 • Özgür 24 GB aylık 65 TL

İnterneti bol ve avantajlı paketlerden dilediğinizi seçip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketlerin hepsi faturasızdır. Açıklanan fiyatların hepsi KDV dahil tutarlardır. 30 günlük bir taşıma süresini aşmamış olmak gerekir.

Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil

Türk Telekom 35 TL Paketler Faturasız

Türk Telekom’un en avantajlı paketlerinden biri olan Özgür 4 GB paketi aylık yalnızca 34 TL ile satın alınabilir. Türk Telekom 35 TL paketler faturasız seçenekler arasında en avantajlı olandır.

Paket içerisinde 4 GB internet, 750 dakika konuşma, 250 SMS vardır. Ayrıca ilk ay için 4 GB internet hediyesi de mevcuttur. Tarifeye geçmek için SELFY OZGUR 4 yazarak 4545 numarasına mesaj atmanız yeter. En kısa sürede talebinize dönüş yapılır.

Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet

Selfy Özgür 4 GB Paketi 34 TL

En avantajlı paketlerden biri olan Selfy Özgür 4 GB paketi 34 TL bir tarife ücretine sahiptir ve aylık olarak ödemeniz gerekir. Tarifeyi satın almak oldukça kolaydır. Mobil uygulamadan direkt olarak geçebilir ya da kısa mesaj atarak tarifeyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz tarife ile ilgili bilgi almak için müşteri temsilciliğini de arayabilirsiniz. Türk Telekom faturasız tarifesini kullanıyorsanız direkt olarak 4 GB paketini satın alabilirsiniz. 1 ay içerisinde hattınızı taşımanız gerekir.

Sil Süpür Nasıl Yapılır 2021

Selfy Özgür 24 GB Paketi 65 TL

Selfy Özgür 24 GB paketi 65 TL interneti bol olan ve uygun fiyatlı avantajlı tarifelerden biridir. İçerisinde ayrıca 750 dakika konuşma ve 250 SMS hakkınız vardır.

İlk aya özel 4 GB hediye olarak kullanabilirsiniz. Tarifeden yararlanabilmek için SELFY OZGUR 24 yazmanız ve 4545 numarasına mesaj atmanız gerekir. En kısa sürede size dönüş yapılır ve tarifenizin onaylanıp onaylanmadığını öğrenirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerini de arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava internet 2021

Selfy Faturasız Özgür Paketler 2021 yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
https://bedavainternet.com.tr/selfy-faturasiz-ozgur-paketler/7645/feed/ 1
Türk Telekom Borç Sorgulaması Ekranı https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-borc-sorgulamasi-ekrani/5037/ https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-borc-sorgulamasi-ekrani/5037/#respond Sat, 19 Jun 2021 09:08:56 +0000 https://bedavainternet.com.tr/?p=5037 Türk Telekom Borç Sorgulaması Ekranı

Türk Telekom Borç Sorgulaması Ekranı ve Türk Telekom fatura sorgulama hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom e-fatura görüntüleme işte detayları. Türk Telekom borç sorgulaması için resmi internet sitesi https://onlineislemler.turktelekom.com.tr/borc-alacak-sorgulama adresine girmeniz gerekir. Daha sonra; İlk olarak borç sorgulama ekranı için onlineislemler.turktelekom.com.tr  adresine girmelisiniz. Daha sonra karşınıza İnternet, Ev telefonu, Mobil ve TV olmak üzere r seçenek […]

Türk Telekom Borç Sorgulaması Ekranı yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Türk Telekom Borç Sorgulaması Ekranı

Türk Telekom Borç Sorgulaması Ekranı ve Türk Telekom fatura sorgulama hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom e-fatura görüntüleme işte detayları.

Türk Telekom borç sorgulaması için resmi internet sitesi https://onlineislemler.turktelekom.com.tr/borc-alacak-sorgulama adresine girmeniz gerekir. Daha sonra;

 • İlk olarak borç sorgulama ekranı için onlineislemler.turktelekom.com.tr  adresine girmelisiniz.
 • Daha sonra karşınıza İnternet, Ev telefonu, Mobil ve TV olmak üzere r seçenek çıkacak. Bu seçeneklerden hangisini istiyorsanız seçin.
 • Ardından açılan sayfaya T.C kimlik numaranızı ve telefon numaranızı girin ve güvenlik kodunu da yazdıktan sonra ‘Devam’ butonuna basın.

Bu işlemeleri yaptıktan sonra borç sorgulama ekranı açılır ve ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

Telekom bedava internet 2021

Türk Telekom fatura sorgulama

Türk Telekom fatura sorgulama

Türk Telekom fatura sorgulama işlemini ister Türk Telekom’un resmi sitesinden isterseniz e-Devlet sisteminden yapabilirsiniz ve borcunuzu resmi olarak online öğrenebilirsiniz.  

Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil

Türk Telekom e-fatura görüntüleme

Türk Telekom e-fatura sisteminin resmi internet sitesine abonelik bilgilerinizle giriş yaparak son dönem faturanızlar beraber son 5 aylık faturanızı da görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak talimat verdiğiniz zaman faturalarınız mail adresinize e-fatura olarak gönderilmektedir. E-faturanın esas amacı kağıt müsrifinden bir nebze de olsa kurtulmaktır. Doğa dostu olan Türk Telekom kağıt israfı olmasını önlemek için bu uygulamayı hayata geçirdi. Ayrıca isterseniz faturalarınız size SMS yolu ile de gönderilmektedir. Tercih sizin ister mail adresinizden isterseniz cep telefonunuzdan faturalarınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet

Türk Telekom e-fatura mail adresi değişikliği

Türk Telekom da e-fatura kullanmak için vermiş olduğunuz mail adresinizi değiştirmek için ilk olarak Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz ve müşteri temsilcilerinin yardımı ile yeni e-mail adresinizi değiştirebilirsiniz. Mail adresinizi değiştirmenin bir diğer yolu ise e-fatura internet adresine girerek orda yer alan ‘Fatura ayarları’ bölümünü kullanarak orada yer alan mail adresinizin yerine yeni mail adresinizi girdikten sonra değişiklikleri kaydederek mail adresinizi değiştirmiş olursunuz.

Sil Süpür Nasıl Yapılır 2021

Türk Telekom Borç Sorgulaması Ekranı yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-borc-sorgulamasi-ekrani/5037/feed/ 0
Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-internet-paketleri-mobil/7195/ https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-internet-paketleri-mobil/7195/#respond Tue, 15 Jun 2021 09:54:14 +0000 https://bedavainternet.com.tr/?p=7195 Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil

Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil ve Türk Telekom Ferah Paketler hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Faturalı Tarifeler işte detayları. Türk Telekom internet paketleri mobil avantajlı tarifeleri ile online başvuru yapan kişilere süper fırsatlar sunmaya devan ediyor. Türk Telekom yenilenen tarifeleri ile telekomünikasyon sektörünün gözbebeği olmaya devam ediyor. Üstelik bu yeni tarifeler adeta taahhüt yapmak istemeyen […]

Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil

Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil ve Türk Telekom Ferah Paketler hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Faturalı Tarifeler işte detayları.

Türk Telekom internet paketleri mobil avantajlı tarifeleri ile online başvuru yapan kişilere süper fırsatlar sunmaya devan ediyor. Türk Telekom yenilenen tarifeleri ile telekomünikasyon sektörünün gözbebeği olmaya devam ediyor. Üstelik bu yeni tarifeler adeta taahhüt yapmak istemeyen ve yüksek fatura ödemek istemeyenler için yapılmış. Merak edenler için araştırdık. İşte o tarifler;

Türk Telekom Ferah Paketler

Türk Telekom ferah paketler aynı adı gibi abonelerini ferahlatan tarifelerden oluşmakta. Bu tarifelerin en ferahlatıcı özelliği abonelerden taahhüdünün ilk 3 ayı içinde çıkarsa cayma bedeli ödemeyecek olmasıdır. Aynı zamanda her ay sil süpür uygulamasından tarifenize ek 5GB kazanmış olacaksınız. Üstelik tarifelerde paketiniz bittiğinde otomatik olarak durur ve fatura aşımı derdi de yaşamazsınız. Son derece ekonomik o tarifeler;

 • Ferah 2 tarifesi: 2GB İnternet 750 dk+250SMS ilk 3 ay 30 TL sonraki 9 ay 34 TL, sonraki 12 ay boyunca 42 TL
 • Ferah 4: 4 GB internet, 750 dk+250SMS ilk 3 ay 32 TL, sonraki 9 ay 37 TL, sonraki 12 ay 47 TL
 • Ferah 8: 8 GB internet 750 dk+250SMS ilk 3 ay 38 TL, sonraki 9 ay 44 TL, sonraki 12 ay 52 TL
 • Ferah 12: 12 GB internet 750 dk+250SMS ilk 3 ay 46TL, sonraki 9 ay 54 TL, sonraki 12 ay 62 TL
 • Prime Ferah 20: 20 GB internet 1000+250SMS ilk 3 ay 55TL, sonraki 9 ay 65TL, sonraki 12 ay 73 TL ve ilk ay 30 GB bedava + sınırsız Whatsapp

Tüm tariftekilere e-dergi uygulamasında sınırsız internet bedava!

Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet

Sil Süpür Nasıl Yapılır 2021

Türk Telekom Faturalı Tarifeler

Türk Telekom faturalı tarifeler arasında mutlaka size uygun bir tarife bulabilirsiniz. Türk Telekom her türlü ihtiyacınızı karşılayan ve her keseye uygun tarifeleri ile abonelerine tam istedikleri tarifeleri sunar. İster site üzerinden başvuru yapın, ister bayilerden ya da telefonla dilediğiniz tarifeden yararlanabilirsiniz.

3 Ay Deneme Fırsatı

Türk Telekom 3 ay deneme fırsatı veren kampanyaları ile abonelerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Faturalı tarifelerin yeni gözdesi Ferah paketlerde ilk 3 ay deneme fırsatı sunuyor. Abone isterse 3 ay sonunda hiçbir taahhüt ücreti vermeden çıkabiliyor. Üstelik Ferah paket tarifeleri içerisinde pek çok avantaj sizleri bekliyor. Bunun için online olarak site üzerinden ya da bayilere giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet 2021

Türk Telekom internet Paketleri

Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-internet-paketleri-mobil/7195/feed/ 0
Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-1-ay-bedava-evde-internet/6899/ https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-1-ay-bedava-evde-internet/6899/#respond Wed, 09 Jun 2021 07:13:39 +0000 https://bedavainternet.com.tr/?p=6899 Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet

Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri nasıl yapılır işte detayları. Türk Telekom 1 ay evde internet kampanyası ile evde internet kullanmak isteyenlere 24 ay taahhüt sözüne çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Ev internetinde 1 ay bedava olan evde internet kampanyaları şunlardır; 16 Mbps Fiber internet üstelik limitsiz […]

Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet

Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri nasıl yapılır işte detayları.

Türk Telekom 1 ay evde internet kampanyası ile evde internet kullanmak isteyenlere 24 ay taahhüt sözüne çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Ev internetinde 1 ay bedava olan evde internet kampanyaları şunlardır;

 • 16 Mbps Fiber internet üstelik limitsiz 1 ay ücretsiz daha sonra 24 ay sözünüze ayda sadece 89.90 TL
 • 24 Mbps Fiber internet üstelik limitsiz 1 ay boyunca ücretsiz 24 ay boyunca sadece 99.90 TL
 • 35 Mbps Fiber internet limitsiz 1 ay boyunca ücretsiz, 24 ay kalma sözünüze sadece 109,90 TL olarak kullanabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen evde internet kampanyalarından yararlanmak için çevrimiçi başvuru yapmanız yeterlidir.

Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri

Sil Süpür Nasıl Yapılır 2021

Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri

Türk Telekom sınırsız internet paketleri evde internet kullanmak isteyen abonelerine pek çok fırsat sunmaktadır. Günümüz şartlarında ofisini eve taşıyanlar için avantajlı paketleri ile Türk Telekom ofisinizi evine taşır. İşte size Ofisim evimde kampanyası seçenekleri;

 • 16 Mbps Fiber internet üstelik limitsiz 24 ay sözünüze ayda sadece 92.90 TL
 • 24 Mbps Fiber internet üstelik limitsiz 24 ay boyunca sadece 102,90 TL
 • 35 Mbps Fiber internet limitsiz, 24 ay kalma sözünüze sadece 112,90 TL ödeyerek evinizin rahatlığında ofis işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bu kampanya dışında Türk Telekom 3 ay bedava 27 ay taahhütlü kampanya seçeneği de sunmaktadır. Bu kampanyada aynı şekilde 27 ay kalma sözünüze 3 ay ücretsiz;

 • 24 Mbps Limitsiz 3 ay ücretsiz ayda 104,90 TL
 • 35 Mbps Limitsiz 3 ay ücretsiz ayda 114,90 TL
 • 50 Mbps Limitsiz 3 ay ücretsiz ayda 129,90 TL olarak kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava internet 2021 – Haziran Yaz Özel

Türk Telekom internet Paketleri

Türk Telekom En Ucuz Evde İnternet Paketi

Türk Telekom evde en ucuz internet paketi olarak yararlanabileceğiniz kampanyalar arasında size önereceğimiz 3 adet kampanya bulunmaktadır. Bunlar;

 • 8 Mbps hızda internet ayda 74.90 TL ödeyerek kullanabilirsiniz.
 • 16 Mbps hızda internet ise ayda 94.90 TL bu paket daha hızlı kullanmak isteyenlere
 • 24 Mbps hızda internet ise ayda 104,90 TL ödeyerek kullanabilirler. Başvuru için Türk Telekom internet sitesinden form doldurabilirsiniz.

Türk Telekom Konuşma Paketleri 2021

Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet yazısı ilk önce Bedava internet üzerinde ortaya çıktı.

]]>
https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-1-ay-bedava-evde-internet/6899/feed/ 0