Türk Telekom Borç Sorgulaması Ekranı

Türk Telekom Borç Sorgulaması Ekranı ve Türk Telekom fatura sorgulama hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom e-fatura görüntüleme işte detayları.

Türk Telekom borç sorgulaması için resmi internet sitesi https://onlineislemler.turktelekom.com.tr/borc-alacak-sorgulama adresine girmeniz gerekir. Daha sonra;

  • İlk olarak borç sorgulama ekranı için onlineislemler.turktelekom.com.tr  adresine girmelisiniz.
  • Daha sonra karşınıza İnternet, Ev telefonu, Mobil ve TV olmak üzere r seçenek çıkacak. Bu seçeneklerden hangisini istiyorsanız seçin.
  • Ardından açılan sayfaya T.C kimlik numaranızı ve telefon numaranızı girin ve güvenlik kodunu da yazdıktan sonra ‘Devam’ butonuna basın.

Bu işlemeleri yaptıktan sonra borç sorgulama ekranı açılır ve ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

Telekom bedava internet 2021

Türk Telekom fatura sorgulama

Türk Telekom fatura sorgulama

Türk Telekom fatura sorgulama işlemini ister Türk Telekom’un resmi sitesinden isterseniz e-Devlet sisteminden yapabilirsiniz ve borcunuzu resmi olarak online öğrenebilirsiniz.  

Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil

Türk Telekom e-fatura görüntüleme

Türk Telekom e-fatura sisteminin resmi internet sitesine abonelik bilgilerinizle giriş yaparak son dönem faturanızlar beraber son 5 aylık faturanızı da görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak talimat verdiğiniz zaman faturalarınız mail adresinize e-fatura olarak gönderilmektedir. E-faturanın esas amacı kağıt müsrifinden bir nebze de olsa kurtulmaktır. Doğa dostu olan Türk Telekom kağıt israfı olmasını önlemek için bu uygulamayı hayata geçirdi. Ayrıca isterseniz faturalarınız size SMS yolu ile de gönderilmektedir. Tercih sizin ister mail adresinizden isterseniz cep telefonunuzdan faturalarınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom 1 Ay Bedava Evde internet

Türk Telekom e-fatura mail adresi değişikliği

Türk Telekom da e-fatura kullanmak için vermiş olduğunuz mail adresinizi değiştirmek için ilk olarak Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz ve müşteri temsilcilerinin yardımı ile yeni e-mail adresinizi değiştirebilirsiniz. Mail adresinizi değiştirmenin bir diğer yolu ise e-fatura internet adresine girerek orda yer alan ‘Fatura ayarları’ bölümünü kullanarak orada yer alan mail adresinizin yerine yeni mail adresinizi girdikten sonra değişiklikleri kaydederek mail adresinizi değiştirmiş olursunuz.

Sil Süpür Nasıl Yapılır 2021

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu