Türk Telekom Cambly indirim 2022

Türk Telekom Cambly indirim kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Cambly indirim kodu 3 aylık nasıl alınır işte detayları.

Cambly indirim Kodu 2022

Cambly indirim kodu almak için mesaj atmanız yeterli. Kampanyadan faydalanabilmek için, Mobil Online İşlemler Bana Özel menüsünden Fırsat Kodu Al butonu tıklanarak ya da cep telefonundan CAMBLY boşluk TCKN kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

CAMBLY boşluk TCKN 6262’a gönder. Örnek mesaj şablonu: CAMBLY 33333333333

Kampanyaya katılmak için gelen kod Cambly internet sitesi veya Cambly uygulamasında “İndirim kodu ekle” alanına girilmelidir.

  • Türk Telekom Cambly indirim 1 Mayıs 2021 tarihine dek geçerlidir.
  • Cambly’de 3 aylık İngilizce konuşma paketlerinde %30 indirim fırsatından yararlanıyor.
  • Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. Şifreler tek kullanımlıktır. Şifre kullanılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında indirim geçerli olmayacaktır.
  • Kampanyadan her abone bir kez yararlanabilir. İndirim 1 aylık liste fiyatı üzerinden uygulanacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kod alımı Türk Telekom Mobil Online İşlemler Bana Özel menüsü üzerinden ücretsizdir.

Ücretsiz Sil Süpür İndir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet 2021 kategorisini ziyaret edin.

Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyaları ve Türk Telekom paketleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu