Türk Telekom fatura detayı nasıl öğrenilir?

Türk Telekom fatura detayı nasıl öğrenilir detaylı bilgilendiriyoruz Türk Telekom arama geçmişi dökümü hakkında işte detaylar.

Türk Telekom fatura detayı mobil

Türk Telekom fatura detayı mobil uygulamadan öğrenebilirsiniz. Türk Telekom Moim uygulamasında size ait fatura detayını görebilirsiniz. Ayrıca faturalı hat sahipleri için *100# tuşladıktan sonra arama tuşuna basın. Fatura durumunuzu 0,99 TL karşılığında öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom fatura detayı e-posta olarak gelmesini isteyebilirsiniz. Böylelikle faturanızı hem yakından takip edebilir hemde bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom faturanızı mail olarak almak istiyorsanız müşteri hizmetleri veya mobil uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom arama geçmişi dökümü

Türk Telekom arama geçmişi dökümü müşteri hizmetlerinden alınabilir. Türk Telekom arama geçmişi dökümü almak için 444 1 444 müşteri hizmetlerinde talep oluşturmanız gerekiyor. Talebiniz sonrasında arama geçmişiniz e-posta olarak size gönderilebilir. E-Posta ile gelen döküman ücretsizdir. Ayrıca dökümanı posta olarak size kargolanmasını da isteyebilirsiniz. Kargo ile postalanmasını istiyorsanız ücreti 1,99 TL’dir.

Ayrıntılı fatura dökümü nedir?

Türk Telekom ayrıntılı fatura dökümü size ait görüşmeler ve internet kullanımı görebilirsiniz. Kimlerle konuşma yaptığınızı ve mesajlaştığınızı sadece telefon numarası bilgileriyle görebilirsiniz. Mesajlaşma veya konuşma içeriğini göremezsiniz.

Türk Telekom online işlemlerinizi yapmak için; Sil Süpür indir başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava internet 2021 kategorisini ziyaret edin.

Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyaları ve Türk Telekom paketleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu