Türk Telekom Haftalık 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom otomatik ödeme talimatı veren aboneler haftalık tam 2 GB bedava internet kazanıyor. Türk Telekom 2 GB bedava internet nasıl yapılır, Türk Telekom bedava internet nasıl alınır detaylandırdık.

Otomatik Ödeme Kampanyası Nedir?

Türk Telekom haftalık 2 GB bedava internet kampanyası nedir detaylandırdık. 22 Haziran – 22 Eylül 2020 Tarihleri arasında geçerli olan kampanya Türk Telekom online uygulamalar üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir. Faturalı hat aboneleri verecekleri otomatik ödeme talimatıyla bedava 2 GB internet kazanabilir.

2 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom 2 GB bedava internet nasıl yapılır detaylı bilgi bulabilirsiniz. Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasında bulunan ayarlar menüsündeki Otomatik Fatura Ödemesi bölümünden ya da Online İşlemler Merkezimizde Fatura İşlemleri altında yer alan Otomatik Ödeme Talimatı menüsünden ya da Banka kanalları aracılığı ile kredi kartıyla otomatik fatura ödeme talimatını başarıyla vermesi gerekmektedir.

2 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Kalan İnternet Sorgulama

Türk Telekom kalan internet bakiyesi öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis faturalı aboneler için 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.

Yasemin

1984 Ankara doğumlu. Gazi Üniversitesi işletme yönetimi bölümü mezunu. 6 Yıldır habercilik sektöründe editörlük hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu