Türk Telekom Hayat Eve Sığar Bedava internet

Türk Telekom hayat eve sığar ücretsiz internet kampanyası başladı. Hayat eve sığar uygulaması artık internet hakkınızdan yemeyecek. Türk Telekom kampanyası hakkında detaylar.

Hayat Eve Sığar Giriş

Hayat Eve Sığar uygulaması hakkında kısa bilgilerle başlayalım. Hayat Eve Sığar uygulaması T.C. Sağlık bakanlığının resmi uygulamasıdır. Uygulama sayesinde evden çıkmadan bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.

Hayat Eve Sığar Giriş

Hayat Eve Sığar uygulaması harita üzerinde hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilir, evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebilirsiniz.

Hayat Eve Sığar internetsiz nasıl kullanılır?

Türk Telekom aboneleri hayat eve sığar uygulamasını ücretsiz kullanabiliyor. Kampanyaya ayrıca kayıt olunmasına gerek bulunmamaktadır. 19.10.2020 saat 14.00 tarihi itibariyle TT Mobil faturalı/faturasız tarifelerde bulunan tüm aboneler otomatik olarak kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında, tüm aboneler Hayat Eve Sığar mobil uygulaması yönüne yapılan kullanımlar için ücretsiz cepten internet erişimi otomatik olarak tanımlanacaktır.

Ücretsiz Sil Süpür İndir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyaları ve Türk Telekom paketleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu