Türk Telekom Kredi Veriyor Mu – 5.000 TL Nakit Para Çekme

Türk Telekom kredi veriyor mu hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom 5000 TL kredi ve Türk Telekom faizsiz kedi başvurusu işte detaylar.

Türk Telekom kendi operatörüne kayıtlı olan müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. Bunun için taşınması gereken ilk şart ise faturalı hat müşterisi olmaktır. Faturasız hat müşterisi olan Türk Telekom’lular kredi imkanından faydalanamamaktadır.

Türk Telekom kredi veren mobil operatörlerden biridir. Vodafone ve Türkcell operatörler de müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. Türk Telekom kredi verme şartları, kredi limitleri ve nakit çekme olanakları hakkında merak edilenleri yazımızda derledik.

Türk Telekom Bedava internet

Türk Telekom 5000 TL Kredi

Türk Telekom 5000 TL kredi imkanı müşterinin en az 12 ay boyunca faturalı hat müşterisi olması şartı ile sunulmaktadır. Kredi başvurusu yaparken müşterinin KBB puanı da önem taşıyan hususlar arasında yer almaktadır. Faturalı hat kullanıcılarının kredi başvurusu yapmak için mutlaka bir Türk Telekom şubesine gitmesi gerekmektedir.

Türk Telekom faturalı hat üzerine kredi almak için taşımanız gereken başlıca şartlar;

  • En az 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı hat müşterisi olmak,
  • Fatura ödemelerini düzenli yapmak,
  • KBB puanı 1.85’ten yukarıda olmak.

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu Türk Telekom

Faturalı hatta kredi başvurusu Türk Telekom müşterilerinin sıkça araştırdığı hususlar arasında yer alıyor. Faturalı hat üzerinden kredi imkanı sunulması birçok şartla birlikte mümkün olmaktadır. Bankalarla olan iletişiminiz de bu kurallar arasında. Mevcut bankalardan aldığınız kredileri ödeyip ödeyemediğiniz, bankalardan aldığınız paraları zamanında verip veremediğiniz gibi hususlar KBB puanınızı belirler.

KBB puanına bağlı olarak da faturalı hat üzerinden kredi almak mümkün olmaktadır. KBB teknik olarak kişinin bankalarla olan iletişiminin sicilini temsil eder. Puan ne kadar yüksekse kredi alma şansı da o kadar fazladır.

Türk Telekom Faizsiz Kredi Başvurusu
Türk Telekom Faizsiz Kredi Başvurusu

Türk Telekom Faizsiz Kredi Başvurusu

Türk Telekom faizsiz kredi başvurusu yapmak mümkün değildir. Çünkü Türk Telekom’un böyle bir kredi uygulaması yoktur. Türk Telekom yakın zamanda eski borçları olan müşterilerine yönelik bir faiz sıfırlama yoluna gitmiştir.

Daha önceden mevcut borcu bulunan Türk Telekom müşterilerinin borçlarının üzerine biriken faizlerin sıfırlanması ve borcun taksitlendirilmesi olanağı bazı müşterilerde faizsiz kredi olduğuna dair bir yanlış anlaşılmayı da beraberinde getirmiştir. Faizsiz kredi seçeneği yoktur. Geçmiş ödemelerin toplanarak faizlerinin sıfırlanması sonrasında taksitli ödenmesine yönelik bir ödeme kolaylığı imkanı sunulmaktadır.

Türk Telekom Nakit Çekme

Türk Telekom nakit çekme imkanı sunulmamaktadır. Resmi olarak Türk Telekom tarafından nakit çekme ve ardından nakit çekilen bedelin faturada ödenmesi gibi bir olanak tanınmamaktadır. Bu bağlamda Türk Telekom nakit çekme olanağı vaadiyle size mesaj atan dolandırıcılardan uzak durmalısınız.

Son zamanlarda internette arama sonuçlarında reklam vererek üst sıralarda görünen ve Türk Telekom güvencesi ile nakit çekme vaadi veren dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız tavsiye edilmektedir. 

Türk Telekom Puan Sorgulama SMS

Türk Telekom puan sorgulama Findeks Kredi Notu sorgulamak için kullanılan bir kanaldır. Bunun için sms yolu ile doğrudan bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom tarafından sunulan puan sorgulama hizmetine doğrudan telefonunuzun sms bölümünden aşağıda yer alan metni yazarak ulaşabilirsiniz. Sorgu başı faturaya yansıtılan ücret ise 17,50 TL’dir.

Türk Telekom puan sorgulama için TCKİMLİKNUMARASI mesaj bölümüne yazılmalıdır. Gönderilecek adres ise 1112’dir. Ardın aldığınız SMS şeklindeki yanıtta findeks kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Kısa Kodlar

Türk Telekom Konuşma Paketleri

Türk Telekom İnternet Paketleri Mobil

googlehaberler