Türk Telekom Faturasız Paketler 2022

Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları ve Türk Telekom bol internetli avantajı bol festival paketlerinden bahsedelim. İşte size Türk Telekom faturasız hat avantajlı paketleri

Faturasız Bol internetli Paketler

Türk Telekom Numara Taşıma bol internetli kampanyadır. Türk Telekom paketler faturasız hatta numarasını taşıyanları harika paketler bekliyor. Türk Telekom interneti bol festival paketleri nasıl yapılır ve fiyatları hakkında bilgilendirelim.

Faturasız Bol internetli Paketler

Festival 5 GB Paketi 30 TL

Türk Telekom faturasız festival 5 GB paketi aylık 30 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Festival 5 GB paketinde Her Yöne 750 DK ve Her Yöne 250 SMS içeriyor. Türk Telekom Festival 5 GB paketi yapmak için; FESTIVAL 5GB yaz 5555’e gönder. Paketi iptal etmek için; IPTAL FESTIVAL 5GB yaz ve 5555’e gönder. Festival paketinde kalan öğrenmek için; KALAN FESTIVAL 5GB yaz 5555’e gönder.

Festival 8 GB Paketi 36 TL

Festival 8 GB paketinde Her Yöne 750 DK ve Her Yöne 250 SMS içeriyor. Türk Telekom Festival 8 GB paketi yapmak için; FESTIVAL 8GB yaz 5555’e gönder. Paketi iptal etmek için; IPTAL FESTIVAL 8GB yaz ve 5555’e gönder. Festival paketinde kalan öğrenmek için; KALAN FESTIVAL 8GB yaz 5555’e gönder.

Türk Telekom Geçiş Nasıl Yapılır?

Türk Telekom geçiş yapmak için internet başvurusu yapabilirsiniz. Mobil hattınızı Türk Telekom’a taşımak yada yeni hat almak için online olarak form doldurup göndermeniz yeterli. Türk Telekom geçiş yapmak için buraya tıklayın. Açılan sayfada önünüze form gelecek. Bu formu doldurarak Türk Telekom’a geçiş adımınızı tamamlayın. Ardından Türk Telekom müşteri hizmetleri özel olarak sizi arayacak ve ilgilenecek. Hattınız istediğiniz adrese kurye tarafından teslim edilecektir.

Ücretsiz Sil Süpür İndir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

googlehaberler