Türk Telekom bedava internet faturalı ve faturasız hatlarda nasıl kazanılır bilgilendiriyoruz. Türk Telekom bedava internet kazanmanın yollarını ve Türk Telekom hediye internet hilelerini gelin birlikte inceleyelim.

Hediye internet kampanyaları yenilenerek kullanıcıların memnuniyeti düşünülmektedir. Müşterilere bol hediye internet vererek 2023 yılını internetsiz geçirmemelerini sağlayan Türk Telekom, yeni gelen müşterilerine ve aktif müşterilerine internet imkanı sunmaktadır.

Hediye internet kampanyalarından faydalanmak için öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Eğer Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını hali hazırda kullanıyorsanız bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.


Daha fazla hediye internet içeriği;


Türk Telekom Moim bedava internet kampanyası; Online işlemler uygulamasına kredi ya da banka kartınızı kaydederek bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken başka bir işlem yok. Online işlemler uygulaması üzerinden paket aldığınızda daha fazla hediye kazanabilirsiniz.

Henüz online işlemler uygulamasını indirmediyseniz aşağıdaki linkten indirebilir bedava internet kampanyasına katılabilirsiniz.

Selfy 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy 1 GB bedava internet kampanyası 26 yaş ve altı Türk Telekom müşterilerine özel hazırlanmış bir tarifedir. Selfy’nin en uygun paketi 25 TL tutarında olan Selfy Mor Tarife Paketleri olmaktadır. Bu pakete abone olduğunuz takdirde cep telefonunuzun mesajlar bölümünden 1 GB MOR HEDİYE yazarak 4545’e mesaj atabilirsiniz. Kazandığınız bu 1 GB internet paketi 24 saat içerisinde hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

SelfyCard ile Hediye 5GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom SelfyCard gibi banka kartları gibi işlem gören, ATM’lerde ve POS cihazlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir karttır. Türk Telekom SelfyCard’a para yüklediğinizde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. SelfyCard’dan yararlanmak için Selfy yazıp 4545’e mesaj atabilirsiniz. Hemen ardından telefonunuzda Türk Telekom Selfy uygulaması yüklü değilse indirin. İndirdikten sonra Kart ekle kısmından kartınızı ekleyerek, 1 hafta boyunca 5 GB Hediye internet kazanabilirsiniz.

/ 5.

Share.

Comments are closed.