Türk Telekom Sil Süpür 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom aylık 10 GB bedava internet kampanyası hakkında detay. Sil Süpür 10 GB bedava internet nasıl yapılır ve 10 GB bedava internet nasıl alınır detaylandırdık.

Efsane Tarifeler Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB bedava internet almak için 10 Temmuz – 10 Ekim 2020 tarihleri arasında katılım sağlayabilirsiniz. Efsane paket bedava internet nasıl yapılır açıklıyoruz. Numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Efsane 8, Efsane 12 veya Prime Efsane 20 Tarifeleri’ne gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşterilerimize 2020 sonuna kadar Sil Süpür’den her hafta internet hediyesi kazanma ayrıcalığı sunuyoruz. Üstelik her hafta verilecek olan mobil internet hediyelerinin aylık toplamı tam 10GB!​

Efsane Tarifeler Bedava İnternet
Efsane Tarifeler Bedava İnternet

10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Sil Süpür 10 GB bedava internet kampanyası hakkında detay. 10 GB bedava internet nasıl alınır detaylandırdık. Kampanyadan yararlanabilmek için Efsane 8, Efsane 12 veya Prime Efsane 20 Tarifelerine yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile başvurulması ve abonelik aktif hale geldikten sonra Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapıp Sil Süpür uygulamasına katılmak gerekmektedir. Sil Süpür uygulamasından sunulacak hediyeler bazı müşteriler için her hafta Çarşamba, bazı müşteriler için her hafta Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil işlemler uygulaması üzerinden öğrenebilir.

10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Faturalı Efsane Tarifesi

Türk Telekom faturalı efsane paketleri hakkında fiyat ve kullanım bilgisi edinebilirsiniz.

Efsane 8 TarifesiEfsane 12 TarifesiPrime Efsane 20 Tarifesi
1000 DK1000 DK1000 DK
1000 SMS1000 SMS1000 SMS
8 GB internet12 GB internet20 GB internet
29 TL35 TL45 TL

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu