Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Deprem Hediyesi

Tüm operatörler deprem bölgesine hediye internet ve bedava konuşma tanımlıyor. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell bedava internet nasıl yapılır işte detaylar.

Turkcell İzmir Hediye İnternet

Turkcell İzmir’de yaşanan deprem sonrasında bedava internet ve konuşma tanımlanacağını duyurdu. Bu acı günde abonelerinin yanında olan Turkcell bu bilgiyi sosyal medya hesabı üzerinde paylaştı.

Turkcell İzmir Hediye İnternet

Turkcell bedava internet almak için bir işlem yapmanıza gerek yok. Hattınıza direkt hediye tanımlanacaktır. Turkcell İzmir depremi mesajı şöyle yayınladı; İzmir’de yaşanan deprem nedeniyle tüm halkımıza geçmiş olsun diliyoruz. Deprem bölgesindeki müşterilerimize acil ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için ücretsiz konuşma ve internet paketi tanımlanmaktadır.

Vodafone İzmir Bedava İnternet

Vodafone İzmir Bedava İnternet

Vodafone’da izmir depreminde abonelerini unutmadı. Vodafone geçmiş olsun mesajında hediye internet ve konuşma paketi tanımlayacağını duyurdu. Sosyal medya hesabında duyuru yapan operatör şu sözlere yer verdi. İzmir Seferihisar’da bulunan müşterilerimize acil iletişim ihtiyaçları için ücretsiz konuşma ve internet tanımlanmaktadır. Geçmiş olsun.

Türk Telekom Deprem Hediyesi

Türk Telekom Deprem Hediyesi

Türk Telekom deprem bölgesinin tamamına hediye internet tanımladığını twitter hesabından duyurdu. Türk Telekom geçmiş olsun mesajında şunlara yer verdi. İzmir’in Seferihisar ilçesinde yaşanan deprem felaketi nedeniyle büyük üzüntü duyuyoruz. Bölgede bulunan müşterilerimize acil ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için ücretsiz konuşma ve internet yüklenecektir. Geçmiş olsun.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu