Sil SüpürTürk Telekom Bedava İnternet 2021Uygulama indir

Sil Süpür İndir

Türk Telekom bedava internet veren uygulaması Sil Süpür indir. Türk Telekom Sil Süpür nasıl yapılır gibi bütün detaylar ile yükle.

Türk Telekom Ücretsiz Sil Süpür İndir

Sil Süpür Nedir?

Türk Telekom’un ücretsiz internet veren uygulamasıdır. Sil Süpür uygulaması ile haftalık bedava internet konuşma paketinizi alabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamadan Selfy’liler de yararlanabilir. Uygulamanın orijinal adı Türk Telekom Online işlemler uygulamasıdır.

Sil Süpür Çıkmıyor

Uygulamanın orijinal adı “Türk Telekom Online İşlemler” dir. Uygulama mağazalarına arama bölümünde bu doğrultuda arama yaparsanız uygulamayı bulabilirsiniz.

Online İşlemler Giriş Şifresi

Türk Telekon online işlemler giriş şifrenizi bilmiyorsanız; 9520’ye ŞİFRE yazıp SMS ile giriş şifrenizi alabilirsiniz.

Sil Süpür APK Yükle

Ücretsiz Sil Süpür uygulamasının APK versiyonunu aşağıdaki indir butonundan indirebilirsiniz. Ama siz uygulama mağazalarından indirmek isterseniz bir sonraki paragraftan yararlanabilirsiniz.

Sil Süpür APK indir

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasının app mağazalarında online işlemler olarak bulabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler uygulamasının içinde Sil Süpür bölümünden yararlanmak için indirme linkleri aşağıda yer alıyor.

Android kullanıcıları Sil Süpür uygulamasını Google Play’den indirmek için buraya tıklayın. Huawei kullanıcıları Sil Süpür uygulamasını AppGallery’den indirmek için buraya tıklayın. iPhone kullanıcıları AppStore mağazasından uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Selfy Sil Süpür Uygulaması

Selfy’liler Online İşlemler uygulamasında hediyeleri silip süpürüyor. Her hafta Online İşlemler uygulamasına gir, sana özel sürpriz hediyeleri Sil Süpür.

Öncelikle hala üye değilsen, SELFY yaz 4545’e gönder. “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, sürpriz hediyeler her hafta seni bekliyor! Üstelik kampanyaya katılım ücreti yok ve kayıt gerektirmiyor. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nı yükleyip, uygulamaya giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri silip süpürmeye başlayabilirsin

Sil Süpür APK indir

Sil Süpür Hediyesi

Sil Süpür bedava internet ve konuşma paketi hediyeleri aşağıdaki listede yer alıyor. Haftalık ve günlük hediye paketinizi alabilirsiniz. Sil Süpür uygulamasından haftalık hediye paketinizi almayı unutmayın.

Geçerlilik SüresiHediye
1 AyMuud Premium Üyeliği
Haftalık30GB
Haftalık10GB
Haftalık5 GB
Haftalık2 GB
Haftalık500 MB
Haftalık250 MB
HaftalıkHer yöne 250 DK
Günlük5 GB
Günlük2 GB
Günlük1 GB
Günlük500 MB
Günlük250 MB
Günlük100 MB
GünlükTürk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma
1 AyArayanıBil Servisi
Tek SeferlikEnterprise’dan %40 İndirim
Tek SeferlikMNG Kargo’dan %30 İndirim

Türk Telekom Sil Süpür 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 209   Ortalama: 4.7/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 2 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.
Etiketler

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat