2020 Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Ücretsiz Sil Süpür İndir

Türk Telekom bedava internet veren uygulaması Sil Süpür ile hediyenizi alabilirsiniz. Türk Telekom Sil Süpür APK yükle ve Sil Süpür hakkında bütün detayları paylaşıyoruz.

Türk Telekom Ücretsiz Sil Süpür İndir

Sil Süpür Nedir?

Türk Telekom’un ücretsiz internet veren uygulamasıdır. Sil Süpür uygulaması ile haftalık bedava internet konuşma paketinizi alabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamadan Selfy’liler de yararlanabilir. Uygulamanın orijinal adı Türk Telekom Online işlemler uygulamasıdır.

Sil Süpür APK indir

Sil Süpür APK indir

Sil Süpür uygulamasının android ve iPhone telefonlar için iOs sürümleri var. Appstore ve googleplay mağazalarında uygulamayı bulabilirsiniz. Uygulamayı mağazalardan “Türk Telekom Online İşlemler” olarak aratabilirsiniz. Sil Süpür uygulamasının adroid sürümünü indirmek için buraya tıklayın. Sil Süpür uygulamasının iPhone iOs sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

Selfy Sil Süpür Uygulaması

Selfy’liler Online İşlemler uygulamasında hediyeleri silip süpürüyor. Her hafta Online İşlemler uygulamasına gir, sana özel sürpriz hediyeleri Sil Süpür.

Öncelikle hala üye değilsen, SELFY yaz 4545’e gönder. “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, sürpriz hediyeler her hafta seni bekliyor! Üstelik kampanyaya katılım ücreti yok ve kayıt gerektirmiyor. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nı yükleyip, uygulamaya giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri silip süpürmeye başlayabilirsin

Sil Süpür Hediyeleri

Sil Süpür bedava internet ve konuşma paketi hediyeleri aşağıdaki listede yer alıyor. Haftalık ve günlük hediye paketinizi alabilirsiniz. Sil Süpür uygulamasından haftalık hediye paketinizi almayı unutmayın.

Geçerlilik SüresiHediye
1 AyMuud Premium Üyeliği
Haftalık30GB
Haftalık10GB
Haftalık5 GB
Haftalık2 GB
Haftalık500 MB
Haftalık250 MB
HaftalıkHer yöne 250 DK
Günlük5 GB
Günlük2 GB
Günlük1 GB
Günlük500 MB
Günlük250 MB
Günlük100 MB
GünlükTürk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma
1 AyArayanıBil Servisi
Tek SeferlikEnterprise’dan %40 İndirim
Tek SeferlikMNG Kargo’dan %30 İndirim

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Etiketler

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu