Türk Telekom Üniversite 6 GB YÖK Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom üniversitelilere 6 GB bedava internet kampanyası başlattı. Türk Telekom YÖK 6 GB kampanyası nedir, YÖK 6 GB nerelere kullanılır detaylandırıyoruz.

Türk Telekom YÖK Kampanyası Nedir?

Türk Telekom, Yükseköğretim Kurulu’nun uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla YÖK Dersleri Platformunda yer alan üniversitelere ait içeriklere yönelik kullanımlara 6 GB hediye.

Türk Telekom Üniversitelilere 6 GB Nerelerde Kullanılır?

Türk Telekom 6 GB ücretsiz interneti üniversitelerin web sitelerinde geçerli olacaktır. Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. https://yokdersleri.yok.gov.tr  yönüne ücretsiz  6 GB internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Kampanya kapsamında YÖK Dersleri Platformunda  https://yokdersleri.yok.gov.tr  yönüne kullanım için her ay aylık yurt içi 6 GB ücretsiz internet hakkı 30 Haziran 2020 tarihine kadar sunulacaktır.

Türk Telekom Üniversitelilere 6 GB Nerelerde Kullanılır?

Türk Telekom 6 GB Nasıl Alınır?

Türk Telekom üniversitelilere 6 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Hattınızda kalan internet miktar bilgisini öğrenmek için mesaj gönderebilirsiniz. Hattınıza internet tanımlanmadıysa mobil işlemler uygulamasından paketinizi ücretsiz alabilirsiniz. Mobil işlemler uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Kampanya kapsamında Faturalı abonelerin YÖK Dersleri Platformu yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız abonelerin YÖK Dersleri Platformu yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN EGITIM yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir. Mobil Online İşlemler Merkezi ve Online İşlemler Merkezinden kampanya kapsamında kalan kullanım bilgilerini Uzaktan Eğitim Paketi EBA&YOK ismi altından da ulaşabilirsiniz.

 www.yokdersleri.gov.tr sayfası ve bu sayfaya bağlı linklerdeki üniversitelerimizin dışında kalan diğer platformlardan (Zoom, Teams, Youtube vb.) sağlanan içerik, link ve yönlendirmeler “6 GB Uzaktan Eğitime Destek” kotasının dışında kalmaktadır. Bu kullanımlar, mevcut tarifenizin kotasından düşülerek ücretlendirilecektir. 

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Yasemin

1984 Ankara doğumlu. Gazi Üniversitesi işletme yönetimi bölümü mezunu. 6 Yıldır habercilik sektöründe editörlük hizmeti vermektedir.

2 Yorum

  1. Adnan menderes universtesi turizm fakultesi seyahat isletmeciligi bolumunde okuyorum sinavlara gitmek icin bu paketi kullanmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu