Turkcell 150 TL Worldpuan Nasıl Alınır?

Turkcell, Yapıkredi kampanyasıyla 150 TL worldpuan kazanabilirsiniz. Turkcell 150 TL para puan nasıl yapılır ve Turkcell 150 TL kampanyası hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

Turkcell 150 TL Worldpuan Nasıl Alınır?

Turkcell Yapıkredi Kampanyası

World Mobil`e özel kampanya kapsamında turkcell.com.tr’de 15 Mayıs-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 1500 TL ve üzeri alışverişlere 150 TL Worldpuan kazanılacaktır. 1500 TL ve üzeri sepet ön şartına Cihazlar sekmesi altında yer alan tüm kategori/ürünler dahildir.

150 TL Worldpuan Alma

Turkcell kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonunuza World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basıldıktan sonra yapılan harcamalarda puan kazanımı olacaktır.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir. Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 150 TL’dir.

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]

BONUS KAZAN

Alt tarafta bulunan cevap yaz kısmına değerli duygu ve düşüncelerini belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Ayrıca bedava internet kodlarını almak için; Bedava internet kodları başlığını ziyaret edin.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.