Turkcell 3 Ay Bedava Sınırsız Evde İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell evde sınırsız internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Turkcell evde sabit fiber internet fiyatları ve başvuru süreci hakkında detaylar.

Turkcell’lilere Özel Sınırsız Bedava İnternet

Turkcell evde sınırsız (kotasız) fiber internet 3 ay ücretsiz ve diğer aylar 109 TL olarak ücretlendiriliyor. 24 Ay taahhütlü paket hakkında detaylar aşağıda yer alıyor. Turkcell fiber internet başvurusu için Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılabilirsiniz.

HızKotaFiyatı
35 Mbps Süper PaketLimitsizİlk 3 ay ücretsiz, sonraki 21 ay 109,90 TL

Fiber İnternet Aboneliğimi Taşıyabilir Miyim?

Adres değişikliği yaptığınızda Turkcell fiber internet aboneliğinizi de taşıyabilirsiniz. Turkcell fiber adres değişimi ücretlidir. Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 150 TL nakil ücreti yansıtılır.

Fiber Modem Ücretli Mi?

Turkcell fiber modem için ayrıca bir ödeme yapmazsınız. Kampanyalı fiyata dahildir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 9 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır.

Fiber Modem Arızalı/Bozuldu

Turkcell fiber modem arızalanması veya bozulması durumunda iade süreci nasıl işler sorusunun cevabını bu başlıkta bulabilirsiniz. Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkezlerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, vergiler dahil 300 TL modem ücreti kullanıcıya fatura edilir.

Ücretsiz Salla Kazan Uygulaması İndir

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2022 kategorisini ziyaret edin

Yasemin

1984 Ankara doğumlu. Gazi Üniversitesi işletme yönetimi bölümü mezunu. 6 Yıldır habercilik sektöründe editörlük hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu