Turkcell Ailem Bedava İnternet Paketi

Turkcell Ailem paketi hakkında her sorunuza cevap bulabilirsiniz. Turkcell Ailem nedir, Turkcell Ailem paketine kimler katılabilir ve nasıl yapılır bütün detaylar.

Ailem Paketi Nedir?

Turkcell en az 2 ve en fazla 5 kişinin katılabileceği grup tarifesidir. Ailem paketi grubunuza aile dışından da üye alabilirsiniz. Turkcell faturalı ses abonesi “Turkcell Ailem” gruplarını oluşturabilir.

Turkcell Aile Grubu Davet

Aile paketi grubuna davet etmek için: “DAVET ET GSM NO” yazıp 2200’a göndererek, dilediğiniz yakınınızı gruba dahil edebilirsiniz. 1 abone Turkcell aboneliği süresince en fazla 5 kez aile grubuna girip, çıkabilir.

Her Ay Bedava İnternet

Turkcell ailem grubu üyeleri her ay bedava internet kazanıyor. 25 yaş ve altı grup üyeleri paket/tarifelerine ek her ay ücretsiz günlük 2GB internet alma hakkına sahip olurlar. “Aile Günlük 2GB” internet paketine aile grubunda kalmaya devam ettikleri sürece ücretsiz sahip olabilirler.

Turkcell daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava internet 2022 kategorisini ziyaret edin

Dijital Operatör

Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile haftalık bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör kampanyalarından haberdar olurken ve paket yüklemesi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu