Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell Bedava 10 TL Google Play

Turkcell Google Play kampanyası ve bedava 10 TL nasıl alınır hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Turkcell Bedava 10 TL nedir ve Turkcell Bedava 10 TL nasıl yapılır yazının devamında.

Turkcell Bedava 10 TL Google Play

Turkcell Mobil Ödeme Nedir?

Google play mağazalarındaki ücretli ürünler için Turkcell ödeme yöntemini içermektedir. SMS ile bilgilendirilmiş ve SMS’te belirtilen tarihler arasında Google hesabı üzerinden ödeme yöntemini Turkcell Mobil Ödeme tanımlayan müşteriler Google Play’de geçerli Turkcell 10 TL bedava para kazanacaklar.

Paycell 10 TL Hediye

Google Play Hesabım sayfasına girip “Ödeme” alanından “Paycell I Turkcell Mobil Ödeme”yi seçerek kolayca tanım yapabilirsiniz.

Kazanılan 10 TL hattınıza anında yüklenecek olup, kazanımdan sonra 7 gün içerisinde Google Play’de Mobil Ödeme kullanılarak yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Bu süre içerisinde kullanılmayan tutar geçerliliğini yitirecektir.

Hediye, satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve eğer varsa kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, indirim tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır.Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.Kampanyadan sadece SMS ile bilgilendirilmiş müşteriler faydalanabilir.

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 2 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

YENİ KAMPANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat